1680x1050 : 1247 KB
Nasze forum World of Tanks
Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
World of Tanks Support Center:
support.worldoftanks.eu Pełne drzewka technologiczne:
- pojazdy ZSRR
- pojazdy Niemcy
- pojazdy USA
- pojazdy Francja
- pojazdy Wielka Brytania
- pojazdy Chiny
- pojazdy Japonia
Oficjalne europejskie forum:
forum.worldoftanks.eu Clan Wars:
worldoftanks.eu/uc/clanwars
support.worldoftanks.eu Pełne drzewka technologiczne:
- pojazdy ZSRR
- pojazdy Niemcy
- pojazdy USA
- pojazdy Francja
- pojazdy Wielka Brytania
- pojazdy Chiny
- pojazdy Japonia
Oficjalne europejskie forum:
forum.worldoftanks.eu Clan Wars:
worldoftanks.eu/uc/clanwars
World of Tanks - aktualności, poradniki i czołgopedia
Pz II Ausf. J a.k.a World of Absurd
Raptor|25.01.2012 / 22:27|23045 odsłon|21 komentarzy
Raptor|25.01.2012 / 22:27|23045 odsłon|21 komentarzy
Pz II Ausf. J, czyli kilka słów o tym, jak Wargaming osiągnął zdecydowane ekstremum i stworzył coś absolutnie niezwykłego, absolutny ewenement - czołg premium, którym nie da się grać!
Panzerkampfwagen IV
AlexXx|27.12.2011 / 14:29|17702 odsłon|41 komentarzy
AlexXx|27.12.2011 / 14:29|17702 odsłon|41 komentarzy
Słowem wstępu można powiedzieć, że PzIV jest najlepszym creditmakerem V tieru w niemieckim drzewku. Skąd to wiem? Od początku łupię tylko germańskimi maszynami, więc miałem do czynienia z Hummelem, którego po ostatnich patchach oskubali jak kurę (poza tym wszem i wobec wiadomo, że szykuje się obniżenie zarobków SPG). Grałem również VKami i mogę z całą stanowczością tylko powtórzyć sentencję o PzIV
Credit Maker aka Miner aka SU-85
Fett11|15.12.2011 / 23:57|24191 odsłon|23 komentarzy
Fett11|15.12.2011 / 23:57|24191 odsłon|23 komentarzy
Artykułem tym chciałbym rozpocząć nowe serię wpisów, które traktowałyby o „darmowych maszynkach do zarabiania kredytów”. Co mam konkretnie na myśli? Oczywiście czołgi, do których z czasem się doczłapiemy w drzewku rozwoju, ale które pozwolą nie dość, że na siebie zarobić, to jeszcze porządnie podładować nasze konto kredytami. Pytanie, po co to?
Premium tanki - T2 light tank
Raptor|23.11.2011 / 19:10|22566 odsłon|11 komentarzy
Raptor|23.11.2011 / 19:10|22566 odsłon|11 komentarzy
Dzisiaj na warsztat idzie T2 light tank, amerykański light premium tieru II. Kupiłem go bo słyszałem, że potrafi działać cuda, porusza się z prędkością światła, świetnie smaży frytki i zamienia wodę w wino. Rzeczywistość nie była tak cudowna, ale o tym za chwilę.
Löwe – warto, nie warto?
Lavrinienko|24.10.2011 / 11:30|31881 odsłon|16 komentarzy
Lavrinienko|24.10.2011 / 11:30|31881 odsłon|16 komentarzy
Zapraszam na drugą część z serii artykułów opisujących premium czołgi. Postaram się przybliżyć Wam te niesamowite maszyny, wyróżnione przez samych deweloperów jako godne waluty gry - złota/golda. Czy naprawdę są one tak niezwykłe, że tylko gold oddaje ich prawdziwą wartość? Tego dowiecie się z moich relacji. Dzisiaj, jako drugi z cyklu, będzie wykład o Löwe, niemieckim czołgu 8 poziomu.
Wargaming od środka, czyli kto tym wszystkim rządzi
Kurkus|11.08.2011 / 18:22|24578 odsłon|1 komentarzy
Kurkus|11.08.2011 / 18:22|24578 odsłon|1 komentarzy
Jakiś czas temu deweloperzy postanowili pokazać jak wygląda praca nad World of Tanks od środka. Na blogu gry opublikowano już kilka tekstów, przedstawiających ludzi, którzy stoją za rozwijaniem projektu oraz całą otoczką marketingową i obsługą klienta. W artykule: “HR-department”, “Community and Content”, “User Support Service”, “PR & Marketing” i “Production Group”.
Czołgi francuskie - część 2
myszkieter|04.07.2011 / 11:23|44830 odsłon|9 komentarzy
myszkieter|04.07.2011 / 11:23|44830 odsłon|9 komentarzy
W pierwszej części artykułu poświęconego francuskim pojazdom pancernym skupiliśmy się na okresie międzywojennym oraz początkach drugiej wojny światowej. Dziś kontynuujemy historię francuskich czołgów. Bohaterowie artykułu: ARL 44, AMX-12t, AMX-13/75, AMX-13/90, Bat.-Chatillon 25t, Lorraine 40t, M4, AMX-50/100mm, AMX-65t, AMX-50/120, AMX-105AM, AMX-13 F3 AM, BATIGNOLLES-CHATILLON 155mm, Lorraine 155 (Type 50 and Type 51)
Pół żartem, pół serio: Artyleria i filozofia z lekkim udziałem sztuki wojny Sun Tzu.
Redmeer|29.05.2011 / 18:25|20871 odsłon|9 komentarzy
Redmeer|29.05.2011 / 18:25|20871 odsłon|9 komentarzy
Zapytać w głos można, co ma artyleria do filozofii… Ba, jak w ogóle można mówić o filozofii w grze tak z zasady trywialnej jak World of Tanks? Otóż… Można. Po prostu i bez większej żenady, za to z pewną dozą żartu. Gotowi na spotkanie z bożym splash-palcem i snajperskim onanistą? No to walimy (jakkolwiek to brzmi).
Automatyczny system banowania
myszkieter|19.05.2011 / 11:47|25836 odsłon|4 komentarzy
myszkieter|19.05.2011 / 11:47|25836 odsłon|4 komentarzy
Wraz z wejściem w życie wersji 0.6.4 debiutuje także automatyczny system banowania “teamkillerów”. Teraz już nie musimy zawracać sobie głowy robieniem screenshota i wysyłaniem maili (Ba! Takie maile będą przez Wargaming ignorowane) - osoby zachowujące się nieodpowiednio będą banowane “z automatu”.
Prawda o systemie “Anty-bot”
myszkieter|11.05.2011 / 20:59|20245 odsłon|2 komentarzy
myszkieter|11.05.2011 / 20:59|20245 odsłon|2 komentarzy
Wargaming.net uchylił rąbka tajemnicy okrywającej ich działania wymierzone we wszelkiej maści cheaterów. Oczywiście nie odkryli wszystkich kart, ale dowiedzieliśmy się kilku interesujących szczegółów na temat tego, jak polują na “graczy” używających botów.







