kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1267 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Śmietnik
10.000.000 kredytów w 3 dni World of Tanks !
Poradnik !

Assire
Napisany 17 Sty. 2013 - 13:17
#91

użytkownicy
Rzecz kolejna, na EU jak jest te 150 tys ludzi, to gra sie tragicznie, w kółko noobteamy, lemmingi i inne takie. Jeśli na RU jest pół miliona, to tam muszą sie dziać dantejskie sceny. Ale kiedy na EU jest mniej niż 30k graczy i większość z nich to starzy wyjadacze, to dopiero zaczyna sie gra. Nie wierzyłem kumplowi w skoordynowany rush na randomie, póki sam go nie zobaczyłem

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#92

Walter_NovotnyPL
Napisany 17 Sty. 2013 - 14:14
#93

użytkownicy
Nareszcie. Zamknijcie go w pokoju bez klamek.

A jakby się nie udało @WotItier (bo tyle zdołałeś ugrać) o tej grze nie wiesz kompletnie nic. Wersja 0.8.3 weszła na serwer europejski po 20h od ruskiego. Kłam w swoim świecie.

Specjalnie dla ciebie zrobiłem tak jak mówi twój poradnik:

Bitwa: Ruinberg 17 stycznia 2013 14:00:39
Czołg: PzKpfw IV
Doświadczenia: 2 242
Kredytów: 59 787
Osiągnięcia w walce: Snajper

Wiem dlaczego na europejskim serwerze jest tobie ciasno. Tam czasami zdarza się spotkać tą samą osobę. Każdy kto tego doświadczył zabija cię.

Assire
Napisany 17 Sty. 2013 - 14:31
#94

użytkownicy
Uciekaj, uciekaj jak najdalej, a ja tu zostanę i przypilnuje żebyś nie wrócił

sylwester11PL
Napisany 17 Sty. 2013 - 14:34
#95

redaktorzy
"Wiem dlaczego na europejskim serwerze jest tobie ciasno. Tam czasami zdarza się spotkać tą samą osobę. Każdy kto tego doświadczył zabija cię."

Napisałem wcześniej, że gra na swoim serwerze a Wy go tak katujecie ;D

Pluje się o posty a sam je edytuje co chwila i nie można się nawet odwołać -,-"

Franio
Edytowany 17 Sty. 2013 - 17:20
#96

użytkownicy
Delikatna sugestia na koniec (kliknij na kotecka) :D
link

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#97

Assire
Edytowany 17 Sty. 2013 - 19:19
#98

użytkownicy
Wocik, nie chcemy cie tu. Wielokrotnie było to powtarzane. Próbujesz wciskać jakiś kit, jedziesz po ludziach, nie potrafisz zrozumieć co do Ciebie piszemy. Nie proś o bana. Zbanuj się sam. Włóż widelec w kontakt. Zbanujesz się w życiu i już nigdy nie będziesz miał kontaktu z żadnymi debilami. Wejdź w linka od Frania i naprawdę kliknij tego koteczka. A potem stąd wypierdalaj.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#99

Franio
Napisany 17 Sty. 2013 - 20:10
#100

użytkownicy
Jeśli jest tu jakiś admin... Zlituj się nad biednym WotXtier i zamknij Panie ten temat ;D

sylwester11PL
Napisany 17 Sty. 2013 - 20:21
#101

redaktorzy
"Już dotarło do mnie dlaczego serwer EU się wyludnia z dobrych graczy.Nikt nie chce grać z takimi debilami jak wy."

Jak grasz to się wyludnia ;>

Jak grasz na RU to jestem ciekaw, kiedy też zacznie się wyludniać ;]

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#102

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#103

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#104


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.