kliknij aby powiększyć
1152x720 : 378 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Śmietnik
10.000.000 kredytów w 3 dni World of Tanks !
Poradnik !

Walter_NovotnyPL
Napisany 13 Sty. 2013 - 18:56
#31

użytkownicy
Ja się nie spinam ale jestem jak święty Tomasz. Pokaż swoje konto to uwierzę i wtedy wierz mi przeproszę cię za wszystkie wątpliwości. Nawet tobie jakąś piosenkę napiszę.
To powiedź chociaż jaki masz winratio.
Jedyny gracz który ma wysokie i ma X tiery to incurably. Ale nim nie jesteś, więc te cuda wianki to jakaś ściema. Mając kilka wygranych z rzędu to grając JagdPz E-100 wbyłbym tobie 3x tyle sreberek w tym samym czasie.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#32

Franio
Edytowany 13 Sty. 2013 - 20:53
#33

użytkownicy
Mi to wygląda na jedną wielką ściemę. Koleś kredytów pewnie uciułał mnóstwo, w to nie wątpię, ale gość twierdzi, że uzbierał tyle free expa, by od razu wbić X tier. Nie wiem ile tam jest expa na chinoli potrzebnego wiec obliczenia dam na przykładzie radzieckiego drzewka medów, które zapewne jest bardzo podobne pod tym względem

Sumując ile expa jest potrzebnego do zbadania wszystkich czołgów z jednej gałęzi od 2 do 10 tieru wychodzi takie coś:
0,1+1,5+3,2+11,5+28+53+94+142+200=533,3

Potrzeba 533k expa aby zbadać całą gałąź radzieckich medów. Free exp to tylko 5% doświadczenia z każdej bitwy, więc aby zdobyć 533k wolnego doświadczenia koleś musiałby na tych swoich V tierach zdobyć 10.660k expa. Zakładając, że wszystkie bitwy wygrywa i ma premium konto, dostaje za bitwe średnio 800 expa, czyli 40 free expa, a więc:

1.0660.000/40 = 266.500. To jest ilość bitew jaką musiałby rozegrać przy najbardziej optymistycznym wariancie by posiadać wystarczającą ilość wolnego doświadczenia na wbicie od razu X tieru w nadchodzącym drzewku chinoli.

Więc gościu, pokaż nam swoje konto, na którym masz rozegranych ponad 266k bitew, albo przestań wciskać ludziom ścieme i idź gromadzić te swoje kredyty grając minutowe mecze. Nie wiem na jakim serwerze grasz, ale na europejskim najlepszy gracz ma 68,5 k bitew, na rosyjskim 85k, a na amerykanskim 51k, więc sylwester11PL może mieć racje pisząc, ze grasz na swoim własnym :D

Walter_NovotnyPL
Napisany 13 Sty. 2013 - 21:58
#34

użytkownicy
"I mogę dziś podziękować WG za jej pazerność i czołgi po 200 zł." więc konwertowałem 500k expa na wolne doświadczenie.

@WotXtier jedyne co chcę to czerpać przyjemność z grania. Jakieś wbijanie czołgów na wyścigi i rozgrywanie nimi 15 bitew przed przejściem do następnego nie jest i nie będzie moim celem. Co ty się rozbierasz przede mną? Nazwa konta to twoja jakaś strefa intymna? Dlaczego uważasz, że nie wiem takich elementarnych rzeczy?

slepy1903
Napisany 13 Sty. 2013 - 22:42
#35

użytkownicy
mój komentarz jest prosty i treściwy "LOL" WotXtier przez takich graczy jak ty dostaje białej gorączki bo polowa drużyny mi zdycha po 2 minutach a potem bądź tu mądry jak tu jeszcze się wybronić i może wygrać. Badz tak dobry i usuń wota i wróć spowrotem do CS-a czy innych banalnych strzelanek

Assire
Napisany 14 Sty. 2013 - 02:26
#36

użytkownicy
Dobre, dobre. Daj screeny z 2 minutowej bitwy gdzie dostajesz 30k na CZYSTO 5 tierem za rusha do wrogiej bazy. Jak Ci to tak przeszkadza, to nick zamaluj, albo tnij tak żeby było okienko z wynikami tylko. Jak to mawia internet: "Pics, or it didn't happen"
Bo Twoja wiarygodność jest trochę... no bądźmy szczerzy, BARDZO wątpliwą, po tym jak nie złapałeś żartu z t95, twierdzisz że naprawa X tieru to średnio ponad 30k i że zarabiasz 3kk na wieczór.

mateuszmate7
Napisany 14 Sty. 2013 - 08:09
#37

użytkownicy
WotXtier graj sobie jak chcesz ale nie pisz gównianych poradników jak pogorszyć sobie konto do zera.Ten twój poradnik może i jest prawdą ,że zarobi się to 10 mln ale pogorszysz konto tak że każdy klan cie nie weźmie nawet jak będziesz miał dużo 10 tierów.

Oto jest moja opinia i nie kłóćcie się bo się nie opłaca.

Kto chce to niech tak gra.

Ale ja tego nie polecam.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#38

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Sty. 2013 - 15:48
#39

użytkownicy
Czarna magia! 30k na + w 4 minuty grając spokojnie.

Zwycięstwo!
Bitwa: Westfield 14 stycznia 2013 15:34:58
Czołg: PzKpfw VIB Tiger II
Doświadczenia: 1 114
Kredytów: 40 932
Osiągnięcia w walce: Wsparcie, Snajper, Strzelec pancerny

WotXtier może zajmij się poezją? Będziesz tworzyć sielankowe obrazy przesączone patosem i emocjami. Sprzedawaj tomiki wierszy a będzie z tego prawdziwa kasa (może nawet wsparcie od państwa).

Assire
Napisany 14 Sty. 2013 - 17:30
#40

użytkownicy
WotXtier, zrób nam tę przysługę i nie wychodź poza II-III tier. Bo jak Cię znajde wśród X tierów, na arcie, jadącej wraz z HT, to ani chwili się nie zawaham i wpakuje Ci odłamkowy w dupsko. Pożytku i tak z takiej arty żadnego nie będzie, a satysfakcję z ubicia bezmyślnego nooba będę miał.

sylwester11PL
Napisany 14 Sty. 2013 - 18:58
#41

redaktorzy
"Artylerią jadę za HT-kami i strzelam na wprost jak z TD-ka.Nie używam widoku z góry bo uważam ze jest to nieuczciwe ułatwienie w stosunku do graczy grających czołgami.Nie mogę ustać w miejscu."

Jak to czytałem to o mało nie umarłem przed kompem ze śmiechu :D :D :D Nieuczciwe to używanie modyfikacji.
Załóżmy, że masz artę z VIII tieru i jestem ciekaw czy tak sobie lecisz na pałę ;D Dobre


"Silnik mruczy na wysokich obrotach.Otacza cię zapach spalin.Kabina wypełnia się dymem po kilku strzałach.W słuchawkach słyszysz rozkazy wykrzykiwane przez dowódcę, podniecone głosy załogi..W całym tym zgiełku w przedsionku piekła,oparach smrodu i temperaturze.Słyszysz chrzęst gąsienic który uspokaja cię.
Jeśli je słyszysz to znak że jeszcze nie oberwałeś."

To znak, że jesteś niepełnosprytny ;> Jak w ogóle można w grze głównie arcade coś takiego czuć ?...
To ja nie chce wiedzieć co odczuwasz, gdy zobaczyć coś z numerkiem +18 ;)

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Sty. 2013 - 21:07
#42

użytkownicy
To ciekawe jakie emocje musiałbyś mieć grając w Il-2. Jeśli tak podniecają cię różne dźwięki w grze to polecam Euflorię. Gra osobiście mi się podoba i jest dobrą odmianą po wielu bitwach w WoT.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#43

Assire
Edytowany 14 Sty. 2013 - 23:01
#44

użytkownicy
Panowie, nie karmmy trolla.

BloodWolF
Napisany 15 Sty. 2013 - 00:04
#45

użytkownicy
Ja tak tylko dodam ze "normalna" grą na typku 59 przy przegranej zarabiam ostatnio po 100k a bitwy trwają może z 8min (wygrane analogicznie 150k :)). A moje staty nie lecą na łeb na szyję jak kolegi lecącego "na pałę". No ale jak kto chce w grze zdobyć wszystko zawziętością albo po prostu umiejętnościami.


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.