kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 488 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Śmietnik
10.000.000 kredytów w 3 dni World of Tanks !
Poradnik !

Franio
Edytowany 16 Sty. 2013 - 20:03
#76

użytkownicy
ja pie*****, WotXtier, jedyną osobą jaka się tutaj pognębia to jesteś Ty. Zjawił się na forum wielki geniusz który dzieli się swoimi genialnymi technikami "dużo meczów - dużo kredytów". Fajnie, tylko każdy średnio rozgarnięty nowicjusz o tym wie i wie też, że lepiej grać dobrze i porządnie a kosmiczna liczba kredytów nie da mu expa, chyba że jak nasz genialny WotXtier wyda ponad 200zł na złoto którym zamieni exp na wolny exp. (Ile trzeba by było grać na tyle free expa rozpisałem wcześniej).
Błagam Cię gościu, przestań się tu dzielić swoimi magicznymi technikami, bo każdy kolejny Twój post przyprawia mnie o nowotwór.

Pozdrawiam. "Bez spiny" :D

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#77

Franio
Edytowany 16 Sty. 2013 - 20:09
#78

użytkownicy
Tak, tak; wstaw jeszcze 8 razy swój "c**j-wie-co-przedstawiający" obrazek i wydaj jeszcze 600 zł na przerobienie expa aby starczyło Ci na wszystkie X tiery.

"Bez spiny" xD

hiwis
Napisany 16 Sty. 2013 - 20:19
#79

użytkownicy
Nie Karmić Trola ! - z głodu sam zdechnie ;)

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#80

Assire
Napisany 16 Sty. 2013 - 21:59
#81

użytkownicy
WotXtier, mam do Ciebie jedno pytanie. Więc ładnie proszę, odpowiedz mi na nie :)
Skąd masz Shermanka M4A2E4?

Walter_NovotnyPL
Napisany 16 Sty. 2013 - 22:16
#82

użytkownicy
Jak to skąd? Na samej górze masz adres strony internetowej, niestety słaba jakość utrudnia dokładne odczytanie.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#83

french
Napisany 17 Sty. 2013 - 00:27
#84

użytkownicy
Widze Ultra trolling tu sie dzieje.

Dzieki za twoj poradni WotXtier.
Super swietny zgadza sie grajac szybkimi czolgami(medy lekkie) wiecej sie zarabia(mniej kampienia itp) ,wiadome jest ze wiecej bitew daje wiecej przychodow. W poradniku brakuje wielu objasnien.
Na jaka "pałe" na pałe to se mozesz co najwyzej sie nabic. Zeby duzo zarobic wystarczy spotowac wiecej expa/kasy dostajesz za wyspotowanie niz za dobijanie.

A teraz przejde do najwazniejszego(po to sie tu rejestrowalem), Polacy (w tym ja) to dziwny narod, kazdy kto jest od nas leszy jest gniebiony i ponizany zebysmy sie lepiej czuli. Choc w wielu przypadakach mnie to zachowanie denerwoje to jednak tu wcale nie przeszkadza, poniewaz klamcy tacy jak ty powinni byc hmm tepieni.

To ze nicka jako dowodu nie chcesz podac ok,nie ma sprawy ,ale pierdzenie ze ma sie takie zarabiste tiery to juz przesada.

Teraz Ci powiem z czego wnioskuje ze klamiesz.

- ironia z t95,rozumiem jak bys go nie mial w garazu to mozna taka gafe wlanac, ale na zdjeciu go umiesciles
-zawartosc garazu, gdzie sa te twoje slynne chinskie czolg (free exp do X tieru) nie wiem czy jest to mozliwe za free expa do X,ale do VIII spokojnie sie da za free expa dostac
Ps: A teraz tak jak i ty pokaze jakie mam cacko w garazu.world of tanksworld of tanks najgorsze jest to ze jak robie im zdjecie lub filmik to mam blue screena :(

Assire
Napisany 17 Sty. 2013 - 08:40
#85

użytkownicy
Noo, w nagrodę, za 1000 bitew na becie. Ale z tego co piszesz, bety nawet na oczy nie widziałeś. Znasz taką mapę jak komaryn? Wiesz co sie kiedyś działo na malinówce? Tak swoją drogą, masz stary "garaż". Model isa4 się zmienił, razem z miniaturką, a na tym Twoim obrazku nadal jest stary. Sory ziom, ale padasz na szczegółach których nie masz prawa nawet znać, bo Twoje doświadczenie w tej grze jest mizerne.

Kenpachi
Napisany 17 Sty. 2013 - 08:56
#86

użytkownicy
Nie czytałem wszystkich wypowiedzi, po prostu mi się nie chciało i stwierdziłem, że nic ciekawego tam nie znajdę oprócz kłótni i przechwałek.
Stwierdzam jednak, że WotXtier byłby świetnym przedstawicielem handlowym jakichś odkurzaczy, koców ogrzewających itp :]

hiwis
Edytowany 17 Sty. 2013 - 10:38
#87

użytkownicy
Kenpach -> Tylko w przypadku gdy kupujący nigdy nie natknął się w życiu na odkurzacz, koc ogrzewający ;)
Ale nie jest źle - napisał, że może już nie wróci ;)

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#88

Assire
Napisany 17 Sty. 2013 - 11:29
#89

użytkownicy
Wrzuć więc ORYGINALNE wyniki z RU, z datą pisaną w cyrylicy. Na RU nie ma polskiej wersji, więc data NIE MOŻE być napisana alfabetem łacińskim. I nie pisz że tłumaczyłeś, tylko daj oryginał. Cyrylice znam. I nie wmawiaj mi, że obrazek czołgu na RU wygląda inaczej niż na EU, bo doskonale wiem, że tak nie jest.
Widzisz, ja też moge napisac że to TY przeczytałeś stary artykuł o shermanach i to TY nie wiedziałeś skąd się biorą.

Franio
Edytowany 17 Sty. 2013 - 11:42
#90

użytkownicy
WotXtier by zrobił kariere w PiSie ;p Podajesz same niczym niepotwierdzone informacje iliczby i cały czas coś sie nie zgadza, a głosy krytyki nazywasz bełkotem, bo "moja racja jest najmojsza".

-Skoro to jest screen Twojego garażu to czemu czołgi mają nazwy po angielsku, a nie po rosyjsku, jak wyniki Twoich bitew pare stron wcześniej?

-Jak niby wbiłeś E-100, Mausa, IS-4, IS-7, Obj261, czy GW E-type? Grałeś szybkie rashe GW Tigerem? Wbicie tego wszystkiego free expem jest matematycznie niemożliwe.

-"Po pierwsze na EU nie ma z kim grać bo zdarzają się pustki na serwie EU.Po drugie nie opłaca się."
No i kolejny raz... Co Ty bredzisz, nie ma takiej godziny aby były pustki na serwerze EU, nawet o 4 nad ranem grałem pare razy i zawsze było co najmniej 5 tys graczy aktywnych.

Nie dziw się, że nikt nie traktuje poważnie tego co piszesz, bo nie dajesz nic na potwierdzenie swoich słów, każdy może wkleić sobie zdjęcie z 50 ikonkami czołgów i nazwać to swoim garażem.


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.