kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 530 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Śmietnik
10.000.000 kredytów w 3 dni World of Tanks !
Poradnik !

sylwester11PL
Napisany 10 Sty. 2013 - 15:54
#16

redaktorzy
Jednakże nadal czekamy na Twój nick w WoT'ie ;>
Poprzyj swoją tezę dowodem i podaj nick.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#17

killBox
Napisany 10 Sty. 2013 - 18:13
#18

użytkownicy
WotXtier wszystko ładnie pięknie. Ale mam do Cb pytanie. Czy ty kiedykolwiek podasz nam twój nick na pokrycie twojej "teorii"!!!!!!!!


Bo jak dla mnie to co piszesz to przesłodzone TYLKO I WYŁĄCZNIE TEORIE.
Daj nam cokolwiek na pokrycie tego co piszesz. Bo ja tu widzę TYLKO PUSTE SŁOWA i LICZBY PODANE Z KOSMOSU.
A wiec czekamy na potwierdzenie.
POZDRO.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#19

Walter_NovotnyPL
Napisany 10 Sty. 2013 - 18:31
#20

użytkownicy
Nigdy nie poda swojego nicku. Te jego cuda wianki to fake. Teraz przeniesie się do Chińczyków aby im kity wciskać. Chińczyk jednak nie taki głupi.

killBox
Napisany 10 Sty. 2013 - 18:36
#21

użytkownicy
hahah Ten koleś jest śmieszny jeżeli pisze poradnik bez jakiegokolwiek potwierdzenia jego treści. A i nie prosiłem tylko żądałem a to jest coś innego. Koleś wracaj do swojej świetnej taktyki gry. Naprawde mi Ciebie żal , jesteś jak taki sprzedawczyk chodzący od drzwi do drzwi. Piszesz bzdety a nawet tego nie potwierdzasz.
Pozdro.

sylwester11PL
Napisany 11 Sty. 2013 - 14:42
#22

redaktorzy
"Jesli to co jest za FREE tu napisane nie jest dla was wystarczająco prawdziwe.To sorry ale to już wasz problem wasza kasa i wasz czas."

Ty to chyba świętą krowę z siebie robisz, skoro coś takiego napisałeś. Wierzyć na słowo? o.O

"Każdy kto tego nie sprawdził tylko czeka na obrazek wystawia sam sobie opinie."

Dzisiaj swoim T95 staranowałem Mausa, uciekłem na tyły wroga i wyspotowałem wrogą artylerię po czym sprzedałem kilka pestek w tyłek kilku campiącym medom. Polecam!! Świetna metoda na wybadanie 155mm

Walter_NovotnyPL
Napisany 11 Sty. 2013 - 15:32
#23

użytkownicy
To ty byłeś? Nie przeczytałem nicku. Ten rasz T95 na arty był nieziemski. Muszę przyznać, że dobrze ci wychodzi objeżdżanie medów :P

Bez grania na głupa zdając 2k uszkodzeń. Zajęło mi to 5 minut. Więc nie wiem jak można dostać więcej w 3 minuty bez premki i premium tanka.
Zwycięstwo!
Bitwa: Ruinberg 11 stycznia 2013 15:20:19
Czołg: PzKpfw IV
Doświadczenia: 2 242 (x2 za 1. zwyc. każdego dnia)
Kredytów: 24 487
Osiągnięcia w walce: Snajper

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#24

Scytian
Napisany 11 Sty. 2013 - 17:00
#25

użytkownicy
Gry będą połączone tylko goldem i może free expem, połączenia kasą nie będzie.

sylwester11PL
Napisany 12 Sty. 2013 - 14:33
#26

redaktorzy
Napisałem o tym T95 z ironią o.O

Walter_NovotnyPL
Napisany 12 Sty. 2013 - 16:28
#27

użytkownicy
Chyba z aronią :P Widać jaki z niego gracz skoro nie wyczuł ironii. Może usłyszał od Chińczyka na bazarze jakieś legendy i teraz innym sprzedaje jako swój projekt autorski. Tylko wolno wbija się wyższe tiery dostając po 120 doświadczenia na bitwę.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#28

kamyk666
Napisany 13 Sty. 2013 - 14:28
#29

użytkownicy
Ale to żadne odkrycie.
Mając premium i KW-5 zarobki za bitke wahają się na poziomie od 30k do nawet 120k niezależnie czy wygrana czy przegrana bitka. Ten czołg zarabia. Więc spokojnie grając nim co drugą grę z innymi czołgami wychodzę na czysto 1M dziennie na czysto. Grając dla przyjemności - przede wszystkim.

sylwester11PL
Napisany 13 Sty. 2013 - 17:32
#30

redaktorzy
WotXtier Ty chyba na własnym serwerze grasz skoro tak szybko wbijasz, musiałbyś mieć same wygrane a wątpię, żeby Ci się podkładali ;)

Nadal nalegamy na podanie nicku.


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.