kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 943 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Śmietnik
10.000.000 kredytów w 3 dni World of Tanks !
Poradnik !

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#46

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Sty. 2013 - 07:32
#47

użytkownicy
Wygrać w 2 minuty się da ale jedynie jak twoi przeciwnicy to idioci jadący na pałę. Nie mam nic przeciwko zarobieniu Typem 100k jak opisał to BloodWolF. WotXtier sam tak masz? Czyli masz Typa59? To po co niby grasz 5 tierami skoro nim szybciej się zarabia? Skoro chcesz szybko zarobić to graj tylko nim.

sylwester11PL
Napisany 15 Sty. 2013 - 10:13
#48

redaktorzy
"No nareszcie ktoś to napisał.Dodam z naciskiem na "w grze" czyli że to tylko "gra arcade".

To skoro to tylko gra arcade to po co się tyle ludzia w nią wczuwa jak wy"

Jak chcesz się wczuć w grę to graj w te, co mają krótko mówiąc fabułę. Gdzie możesz się w pewnym stopniu identyfikować z postacią/bohaterem. W takich można się czuć, nie w World of Tanks.

Jeśli chcesz poczuć się czołgistą to albo idź do muzeum i pooglądaj czołgi, dotknij i wejdź na niego a jak wirtualnie to pograj w prawdziwy symulator. Jeśli tak bardzo się zdziwiłeś, że napisałem "arcade" to chyba żyłeś w świadomości, że WoT to symulator...

Ludzie się wczuwają ? W sensie nerwy, że mają z dupy wyciągnięty strzał za 0 czy tak jak Ty dostają spazmów przed monitorem bo niby czują "spaliny"? -.-"

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#49

Scytian
Napisany 15 Sty. 2013 - 12:40
#50

użytkownicy
@up wczoraj miałem podobną sytuację grając hellcatem, tyle że to ja strzelałem do HT, zniszczyłem kw i kw-1s a później 2 szarżujące Easy 8. Szybka gra medów kończy się gdy wjadą pod lufę TD xD.

Walter_NovotnyPL
Napisany 15 Sty. 2013 - 14:08
#51

użytkownicy
Co to były za TD? Którego poziomu? Jaki ty miałeś czołg?

To ja mam tak grając TD. Wyjeżdżają medy i myślą, że są szybkie to mnie rozwalą. Jadą barany we 3 polem (w kupie siła). Mapa step. Odległość 350m. Jednak trochę zajmuje im przejechanie tego dystansu. Każdy dostaje w gąski a potem działają arty i drużyna przeciwna pozbawiona trzech maszyn. Jedyny sukces: wykryto mnie lecz schowałem się za skałą i zmieniłem pozycję.

@WotXtier gratuluję! Widać postęp. Powiedziałeś coś mądrego. Wersja 0.8.3 jest na RU czyli na EU za parę dni.

Sharik
Napisany 15 Sty. 2013 - 15:41
#52

użytkownicy
Niech Bogu będą dzięki, że ten gość gra na ruskim serwerze. Myślę, że tam naprawdę może coś zdobywać (na pewno nie aż tyle), bo tam poziom gry jest okropny, co można stwierdzić podczas testów nowych wersji.

PS. Sporo postów temu się na nas obraziłeś i napisałeś, że nie odpisujesz. Czemu zmieniłeś zdanie?

Assire
Napisany 15 Sty. 2013 - 15:43
#53

użytkownicy
Wocik, chcesz się przekonać czy nie trafię arty obok mnie? Na prawdę? Dajże trening, weź co tam sobie chcesz, ja wezmę ten sam tier i typ czołgu. I zobaczymy kto kogo nie trafi. Och nie, zapomniałem, przecież musisz zarabiać. Nie możesz przecież stracić tych cennych 2 minut.
Poza tym, skąd wiesz jak się tłumaczy w liceum skoro jesteś dopiero w gimnazjum?

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#54

Scytian
Napisany 15 Sty. 2013 - 20:17
#55

użytkownicy
@Sharik
Ogólnie nie zgadzam się z metodami farmy WotXtier, ale poziom na RU wcale nie jest niższy od EU. Wg mnie na teście ruski tak słabo grają bo:
-Po pierwsze: nikt nie bierze testu na poważnie i trolluje ile wlezie
-Po drugie: najlepsi gracze z Ru i tak samo z Eu nie grają zbyt dużo na teście, bo po co? Lepiej pograć kompanie/CW.

Mentus
Napisany 15 Sty. 2013 - 20:28
#56

użytkownicy
Tak tylko patrzę , śmieję się . Ahhh WotXtier ma w swoich wypowiedziach dużo racji ,ale jednak z tymi zarobkami to jednak przesadził . Ale to jeżdżenie nie jest takie głupie , jednak trzeba się tego nauczyć , nie jechać do wrogiej bazy i zginąć . Należy wyczuć ten moment , wpaść zrobić rozpie**** i uciec , po chwili znowu zaatakować i tak w kółko aż do zginięcia . NR jest arty.

Scytian
Napisany 15 Sty. 2013 - 20:32
#57

użytkownicy
Tak w tym jest dużo racji, tylko z tego co on pisze można zrozumieć że on jedzie na pałe i tak zarabia. Taka taktyka jest dobra tylko trzeba wyczuć dobry moment do ataku i znaleźć lukę w obronie wroga.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#58

bigbastek
Napisany 16 Sty. 2013 - 06:22
#59

użytkownicy
@WotXtier
skoro chcesz opisać smak czekolady to nie pisz o żonie właściciela plantacji kakao ;)

W wocie jest 5 kategorii czołgów i tym samym 5 różnych technik gry. LT nie miały by racji bytu bez arty, bo tylko arty mogą siać zniszczenie na drugiej stronie planszy dzięki LT. Medy są wielo zadaniowe: szybki atak, flankowanie, przechwytywanie wrogich LT, aktywna obrona własnej bazy lub tak bardzo znienawidzonej arty.
HT i TD z powodów oczywistych mają inne zastosowanie i taktykę gry która ma się nijak do Twoich wywodów, ale bez nich gra także była by uboga.
Gra medami wymaga finezji i mądrych decyzji, jeżeli Mentus dobrze przetłumaczył Twoje głęboko ukryte i zaszyfrowane intencje to wspaniale bo już mnie irytują Twoje dziecinne noobowskie "wskazówki"

Moja wskazówka dla Ciebie @WotXtier to .... przeczytaj na spokojnie swój tekst nim go wyślesz ;)

Walter_NovotnyPL
Edytowany 16 Sty. 2013 - 08:20
#60

użytkownicy
Racją jest, że jeśli wykryjesz całą wrogą drużynę zniszczysz pełno przeciwników, wygrasz i przeżyjesz to będzie dużo kredytów. Taki wypad do wrogiej bazy może się udać jeśli będzie przeprowadzany atak oskrzydlający z drugiej strony, który odwróci uwagę od meda lub LT wdzierającego się do wrogiej bazy. Jeśli zaatakujesz bez konsultacji tego z resztą drużyny to zginiesz frajerską śmiercią.


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.