kliknij aby powiększyć
1920x1200 : 321 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12345678następna
Darmowy czołg – M3 Stuart, 750 złota i siedem dni Premium!

kurkusmaximus
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:25
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...50-zlota-i-siedem-dni-premium/

PanzerNerd
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:29
#2

użytkownicy
niby lepsza ale nie będę jakimś ciulom mojego paypala i karty podawał...

s0ze
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:33
#3

użytkownicy
Nie chcesz premki na tydzien to nie podawaj. Ja to zrobilem juz ponad miesiac temu i działa. Trzeba tylko koniecznie wyłączyć automatyczne odnawianie tej subskrypcji czy czwegos tam i mamy wszystko za free.

marek48337
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:33
#4

użytkownicy
Tak z innej beczki.Strona wot nie działa.Wie ktoś kiedy będzie działać?Bo od wczoraj nie da się wejść.

Panterus
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:34
#5

użytkownicy
wow no bez jaj promocja super ale nie warta ryzyka...

kurkusmaximus
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:36
#6

administracja
Da się. Wszystko działa już.

Też uważam, że to ryzykowna akcja. Może i wortalowi dadzą jakąś pulę kodów do rozdania. Marzenie.

Fett11
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:35
#7

redaktorzy
No, kodzik otrzymałem, zobaczymy czy działa. ;)
Ważne, żeby na karcie nie mieć debetu ani jakichś groszy - wtedy nie zaakceptuje karty.

col_Kurtz
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:39
#8

użytkownicy
@marek48337 Też to miałem. Na google chrome, moja podstawowa przeglądarka gdzie mam zapisaną stronę. Kolega powiedział - działa. No to na FF i weszła. Wróciłem do gchrome i wcisnąłem odśwież stronę i wskoczyło - spróbuj:)
@kurkus Mi się zdaje, że za tymi freebie stoją pieniądze redakcji poszczególnych stron. Jesteśmy targetem w który celuje masa reklamodawców;) A Wy chyba nie macie niczego na sprzedaż, prawda?;)
Nie mniej, jak będą dawać - brać i nie pytać:D

s0ze
Napisany 09 Gru. 2011 - 12:43
#9

użytkownicy
Info o tych kodach znalazl kumpel z klanu na forum GOL ponad miesiac temu i kilkanascie osob od nas z tego wtedy skorzystalo, jak dotąd nikomu nic nie naliczyli. Ja zapłaciłem tylko 1zł za założenie paypala ale podajac karte nie płaci się nic.

KruczoCzarny
Napisany 09 Gru. 2011 - 13:00
#10

administracja
Mi zadziałało dzisiaj, chociaż dopiero po ponad godzinie od wpisania kodu na stronie wota dostałem czołg i złoto :)

Fett11
Napisany 09 Gru. 2011 - 13:00
#11

redaktorzy
Kod się wbił, ale nic nie dostałem. Dlatego z wklepywaniem kodu wstrzymać się do zakończenia prac, jakie są teraz na stronie wota.

Taszi
Napisany 09 Gru. 2011 - 13:02
#12

użytkownicy
Też już dawno temu z tego korzystałem. Zabrało mi zetkę, odnawianie subskrypcji wyłączyłem i nic mi po 30 dniach nowego nie zabrali. Wiadomo, że podawanie numeru karty czy paypala wydaje się być ryzykowne ale portal wygląda na dość profesjonalny więc raczej nie powinni z tego nielegalnie korzystać. Dotychczas wszytsko było ok.

s0ze
Napisany 09 Gru. 2011 - 13:03
#13

użytkownicy
Jakich prac? Wczoraj wieczorem strona nie dzialala i nie mozna bylo sprawdzic godzin bitew ale dzis od rana wszystko hula jak ta lala. Opoznienia czasem sa nawet przy zakupie zlota pare godzin wiec bez strachu. W razie czego zawsze mozna uderzyc do pomocy technicznej.

Fett11
Napisany 09 Gru. 2011 - 13:08
#14

redaktorzy
Strona w części działa, to fakt. Ale jak np. chcesz wejść na swój profil, to dalej są jakieś prace. Więc WG dalej coś tam kombinuje i lepiej się póki co wstrzymać.

Panterus
Napisany 09 Gru. 2011 - 13:19
#15

użytkownicy
hmmm kody przyjmuje ale ich nie realizuje... jeśli ktoś będzie miał jakieś info dlaczego tak się dzieje to proszę odp... ostatecznie zostaje kontakt z supportem wot-a... jak coś dają to niech się wywiązują...

12345678następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.