1600x900 : 195 KB
Nasze forum World of Tanks
Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
World of Tanks Support Center:
support.worldoftanks.eu Pełne drzewka technologiczne:
- pojazdy ZSRR
- pojazdy Niemcy
- pojazdy USA
- pojazdy Francja
- pojazdy Wielka Brytania
- pojazdy Chiny
- pojazdy Japonia
Oficjalne europejskie forum:
forum.worldoftanks.eu Clan Wars:
worldoftanks.eu/uc/clanwars
support.worldoftanks.eu Pełne drzewka technologiczne:
- pojazdy ZSRR
- pojazdy Niemcy
- pojazdy USA
- pojazdy Francja
- pojazdy Wielka Brytania
- pojazdy Chiny
- pojazdy Japonia
Oficjalne europejskie forum:
forum.worldoftanks.eu Clan Wars:
worldoftanks.eu/uc/clanwars
World of Tanks - aktualności, poradniki i czołgopedia
Easter Egg's w World of Tanks
Szlachciak|01.09.2014 / 11:28|11137 odsłon|2 komentarzy
Szlachciak|01.09.2014 / 11:28|11137 odsłon|2 komentarzy
Wbrew pozorom w grze World of Tanks również możemy znaleźć multum tak zwanych "Easter eggów". Jakich? Wystarczy spojrzeć!
Furia
Pancerny|03.12.2014 / 20:19|9285 odsłon|2 komentarzy
Pancerny|03.12.2014 / 20:19|9285 odsłon|2 komentarzy
Widziałem ostatnio całkiem dobry film o zabijaniu, a dokładniej o Drugiej Wojnie Światowej. Zwróciłem na niego uwagę głównie przez wzgląd na to, że gra tam Brad Pitt i tematyka rzadko ostatnio poruszana w filmach. W ten oto sposób, odłożyłem na później „Interstellar”, którego nie zamierzam sobie odpuścić, a poszedłem zobaczyć „Furię”.
Jak mnie gonili tacy jedni - Wyścigi w WoT
Pancerny|08.10.2014 / 19:07|8147 odsłon|1 komentarzy
Pancerny|08.10.2014 / 19:07|8147 odsłon|1 komentarzy
Przez kilka tygodni w WoT-cie można się ścigać. Postanowiłem sprawdzić jak "rampy, materiały wybuchowe i inne interaktywne obiekty, które sprawią, że każdy strzał może przechylić szalę zwycięstwa w naszą stronę" wyglądają w praktyce.
Lets go to the battlefield – czyli o co tutaj chodzi?
Redmeer|07.02.2011 / 16:56|11747 odsłon|1 komentarzy
Redmeer|07.02.2011 / 16:56|11747 odsłon|1 komentarzy
Tak się czasem w życiu zdarza, że banda ludzi ze sobą niezwiązanych wpada na analogiczny pomysł, a potem los rzuca ich w jedno miejsce. Powstają potem twory wszelakie, będące wspólnym dziełem domorosłych artystów. Ot, geneza World-of-Tanks.eu w pigułce – połączył nas WoT i 1stPAD, efekty będziecie kontestować w najbliższej przyszłości.
Löwe – warto, nie warto?
Lavrinienko|24.10.2011 / 11:30|31881 odsłon|16 komentarzy
Lavrinienko|24.10.2011 / 11:30|31881 odsłon|16 komentarzy
Zapraszam na drugą część z serii artykułów opisujących premium czołgi. Postaram się przybliżyć Wam te niesamowite maszyny, wyróżnione przez samych deweloperów jako godne waluty gry - złota/golda. Czy naprawdę są one tak niezwykłe, że tylko gold oddaje ich prawdziwą wartość? Tego dowiecie się z moich relacji. Dzisiaj, jako drugi z cyklu, będzie wykład o Löwe, niemieckim czołgu 8 poziomu.
M4A2E4 - premium tank dla testerów
Fett11|08.03.2012 / 20:54|26546 odsłon|16 komentarzy
Fett11|08.03.2012 / 20:54|26546 odsłon|16 komentarzy
M4A2E4 do kolejny czołg z rodziny amerykańskich Shermanów, jednakże ten model zajął miejsce na półeczce zwanej Premium. Określenie może to oznaczać tylko jedno – przeznaczony do zarabiania. Jednak czy jest to pojazd opłacalny, opiszę poniżej.
Matilda oraz Valentine Mk. III, czyli droga do Churchila
ian666|11.12.2012 / 22:31|20880 odsłon|12 komentarzy
ian666|11.12.2012 / 22:31|20880 odsłon|12 komentarzy
Bohaterami dzisiejszego wpisu, przygotowanego przez jednego z naszych czytelników, są tanki: Matilda oraz Valentine Mk. III, prowadzące do czołgu ciężkiego Churchil I.
Noob, czy nie noob - oto jest pytanie!
Kamiloss|05.04.2012 / 15:28|36174 odsłon|38 komentarzy
Kamiloss|05.04.2012 / 15:28|36174 odsłon|38 komentarzy
W świecie czołgów nieraz zdarza nam się, że z nadmiaru frustracji używamy na czacie słowa „noob”. Ma to swoje racjonalne wytłumaczenie, bo kiedy po raz setny przegrywamy przez nieogarniętych graczy, którzy zdaje się kupili konto na aukcji, można gryźć klawiaturę ze złości i wypisywać nie tylko o noobach, ale też dużo gorsze określenia.
O złotym tanku słow kilka
Szlachciak|23.09.2013 / 12:25|16933 odsłon|9 komentarzy
Szlachciak|23.09.2013 / 12:25|16933 odsłon|9 komentarzy
Czy ktoś z was pamięta złote czasy Pierwszego Chińskiego Czołgu? Jeśli znadjujecie się w dosyć sporej grupie zwolenników Type 59 jako najlepszego, najtańszego i najlepiej zarabiającego prem-tanka (która i tak zmalała po wielu bolesnych nerfach) powinniście przyswoich troche wiedzy na temat jego bogatszego brata z Chin - Type 59 Gold.
Pamiętniki z wersji Beta
Fett11|01.07.2013 / 12:48|29904 odsłon|12 komentarzy
Fett11|01.07.2013 / 12:48|29904 odsłon|12 komentarzy
Druga rocznica World of Tanks za nami. Kto jednak z Was grał jeszcze w zamkniętą wersję Beta? Jeżeli nie uczestniczyłeś w tym etapie rozwoju World of Tanks dużo Cię ominęło, jednakże poniżej masz szansę poczytać jak to było "za starych czasów". Dla jednych przyjemne przypomnienie minionych dni, a dla innych lektura uzupełniająca.







