22.06.2026  •  05:57
Aktywne konta: 7 752
Materiały w serwisie: 2 293
EU

kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 450 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu

Japońskie czołgi (rendery): O-NI

Dyskusja
Plugawiec
Napisany 29 lipca 2015 - 22:24
#1

użytkownicy
bardzo ładny, tylko szkoda że tylko jednym działem będzie można strzelać

oRkA
Napisany 03 sierpnia 2015 - 01:15
#2

użytkownicy
Jakoś dziwnie go odwzorowali. Gąsienice nie wystają po za kadłub. Osłona zawieszenia jest jednolita. Brak jednego z karabinów, wieża jest inna, no i różni się układem wydechowym. W dodatku nie wiem czy faktycznie byłby nadal nitowany. Ma też inny układ kół i działo.
world of tanks
world of tanks

Na tym projekcie wygląda nadal inaczej niż w grze.
world of tanks

mickey93
Napisany 09 sierpnia 2015 - 19:44
#3

użytkownicy
pozdro, ta strona jeszcze żyje?