kliknij aby powiększyć
1390x872 : 898 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
123następna
Noob, czy nie noob - oto jest pytanie!

Kamiloss
Napisany 05 Kwie. 2012 - 15:28
#1

użytkownicy
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artyk...czy-nie-noob-oto-jest-pytanie/

stos
Napisany 05 Kwie. 2012 - 15:43
#2

użytkownicy
brak jeszcze lemming Noob team i okreslenia na graczy z czołgami prenium campiacych na bazie

mickey93
Edytowany 05 Kwie. 2012 - 15:58
#3

użytkownicy
można by dodać jeszcze premium tank noob team czyli zespół który ma >3 czołgów premium (lowe T34 type59 KW5 itp)

Palce
Napisany 05 Kwie. 2012 - 16:52
#4

użytkownicy
Ja bym dodał "zły dzień noob". Zawsze jak mnie rozstrzelają jak dzieciaka w pierwszej minucie gry zwalam to na zły dzień:)

skkrzynia
Napisany 05 Kwie. 2012 - 17:59
#5

użytkownicy
Taki obrazek adekwatny do ostatnich zdań artykułu:
http://img849.imageshack.us/img849/8743/4118275pluginggaqqeu201.jpg

Brakuje mi wyzwisk w kierunku drabinki i związanymi z nią wszelakimi noobowskimi akcjami. =)

hammer_91
Edytowany 05 Kwie. 2012 - 19:07
#6

użytkownicy
Premium nooby to też: GoldenNoob/GoldenLemming
noob-team -> LemmingTrain

fail teamu na starcie nazywamy "lemmingizacją" (lemmingization, np. "our/their team had been lemmingized"


Polecam stosować słowo lemming zamiast noob wszędzie, jest mniej ofensywne i tylko Ci co są na tyle mądrzy domyślą się że jest obraźliwe w tym samym stopniu co zwykłe noob. No i za lemming'a raporta nikt nie przyjmie ;)

Ponadto możemy się doszukać tutaj łacinskiego pochodzenia ;)))
Lemmingus ordinarus - lemming zwyczajny
Lemmingus visus - GoldenLemming [visus - Visa]
Lemmingus campinus - camper
itd.

;)

Konioklonio
Napisany 05 Kwie. 2012 - 20:04
#7

użytkownicy
Przypomina mi się śmieszna sytuacja, kiedy grając Tygrysem, zostałem sam przeciwko bodajże sześciu czołgom wroga. Po heroicznej walce i wielu strzałom za "0", po ubiciu pięciu wrogów i sumarycznym wyniku 8 zestrzeleń zostałem nazwany idiotą xD

Walter_NovotnyPL
Napisany 05 Kwie. 2012 - 20:06
#8

użytkownicy
Osobiście zauważyłem, że Niemcy często używają nazwy sympatycznego zwierzątka. Lama to, lama tamto a wszyscy wiedzą, że lama to takie miłe stworzonko.

Szlachciak
Napisany 05 Kwie. 2012 - 20:12
#9

redaktorzy
Top noob. Gracz z najlepszym ciezkim czolgiem na mapie siedzacy w bazie... : P

Kamiloss
Edytowany 05 Kwie. 2012 - 21:01
#10

użytkownicy
"brak jeszcze lemming Noob team i okreslenia na graczy z czołgami prenium campiacych na bazie"

Na drugiej stronie przecież o nich piszę ;)

Wywalcie ostatni obrazek na pierwszej stronie, bo ludzie nie zauważyli, że tam jest druga strona jeszcze. Dzięki za publikację.

Edekk
Napisany 05 Kwie. 2012 - 22:58
#11

użytkownicy
Jeżeli pojawiłem się na którymś z tych obrazków to przepraszam hehe :p

Ja jak gine to zawsze winie cały świat a nie moje błędy więc dodam słowo World is noob :p

Sasilton
Napisany 06 Kwie. 2012 - 00:11
#12

użytkownicy
warto też wspomnieć o obrońcach artylerii
ale tych jest bardzo mało :)

co do tematu
to tez byłem noobem ale od VI tieru według mnie grałem już przyzwoicie
i dlatego dziwią mnie takie IS-3 ktore nie wiedza co robić to stoją w miejscu i czekają na to co sie stanie

w artylerzystach wkurzam nie 1 i po kupieniu T-50-2 spotyka mnie ot coraz częściej
jak wiaodmo ten czołg zapierdziela jak szalony dzięki czemu łatwo upolować jaki kolwiek czołg bez obstawy
np jgtigera
z ktorym mozemy ładnie sie skleić i zaspamować mu 25pocisków po ktorych padnie
niestety taki artylerzysta z cholernie celnym działem S-51 musi se strzelić i zadać 900dmg by przy tym mnie rozwalić

podobnie miałem tak jak rozwalałem inną artylerie VIII tieru
ładnie sklejony nawalam go
zostało mu 130hp i trzask
padłem od swojej artylerii
niestety to częsta sytuacja nie tylko ze mną

wiec jak widzicie sklejone czołgi to prosze nie strzelajcie w nie

RL89
Napisany 06 Kwie. 2012 - 08:24
#13

użytkownicy
mickey93, to, że w danym teamie jest kilka premium czołgów o niczym jeszcze nie świadczy. Sam zakupiłem Lowe tydzień temu (mając KT w garażu) i chodź za jakiegoś super gracza się nie uważam, to na miano nooba raczej nie zasługuję.

Wczoraj natomiast grałem VK3001(P), a w moim teamie był KV-5 i to co zobaczyłem, to mnie przeraziło.

Owy czołgista stał w bazie, a gdy team przeciwnika napierał na nas, obrócił się tyłem w stronę przeciwnika i napierał na niego (obróciwszy lufę). Może myślał, że tylni pancerz ma mocniejszy?
Po bitwie sprawdziłem sobie profil tego gracza i moim oczom ukazało się coś przerażającego. Najwyższym "darmowym" czołgiem był u niego tier 5. Łącznie bitew rozegranych... 320 !

stos
Napisany 06 Kwie. 2012 - 09:13
#14

użytkownicy
brak jeszcze lemming Noob team i okreslenia na graczy z czołgami prenium campiacych na bazie"

Na drugiej stronie przecież o nich piszę ;)

Wywalcie ostatni obrazek na pierwszej stronie, bo ludzie nie zauważyli, że tam jest druga strona jeszcze. Dzięki za publikację.

Gdzie na drugiej stronie jest opis o lemingach itd. bo jakos nie doczytałem a może na trzeciej której nie ma

Walter_NovotnyPL
Napisany 06 Kwie. 2012 - 09:23
#15

użytkownicy
@Sasilton artyleria musi niszczyć wykryte stojące cele jak najszybciej. Nie wiem na jakie ty arty trafiałeś i jak się sklejasz z TeDekami. Ja właśnie często ratowałem wiele czołgów (artą gram raczej od święta) kiedy taranują się frontalnie 2 czołgi to warto zawsze uszkodzić przeciwnika wtedy szanse naszego rosną znacznie. Może S-51 ma duży rozrzut, bo hummelem można trafić centralnie w silnik stojącego wozu.

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.