kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1135 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
poprzednia123
Noob, czy nie noob - oto jest pytanie!

RENAULTMAGNUM96
Napisany 12 Maj 2012 - 19:50
#31

użytkownicy
ja po zabiciu 11 czołgów KW zostałem nazwany noobem który nie potrafi strzelać choć miałem 22 trafione na 23 strzały no ale cóz są i tacy według mnie to z zazdrości

Sephior
Napisany 13 Maj 2012 - 17:04
#32

użytkownicy
Mnie tam cisnął dzisiaj od noobów koleś który miał wykupione chyba wszystkie HT za złoto i mial rozegrane 100 bitew od noobów bo nie mogłem się przebić IS-em w JgdTigera od przodu, pomijam fakt że miałem 3 fragi w tym dwa T34 z 60% i 80% hp.

Walter_NovotnyPL
Napisany 13 Maj 2012 - 20:28
#33

użytkownicy
Mnie wyzywali od noobów i spamerów kiedy wzywałem pomoc w przełęczy.
Ferdynandem blokowałem wrogie natarcie około 5 minut ale nikt nie przybył mi pomóc. Jak po zginięciu zobaczyłem, gdyby ktoś podjechał do mnie to byśmy się obronili. Nasze czołgi wcale nie były zajęte walką tylko nie chciało im się po prostu ruszyć.

Therox
Napisany 21 Czer. 2012 - 05:25
#34

użytkownicy
Jak nazwać goscia który X tierem broni arty stojąc za nią?

Czy wy też macie wrażenie że obecnie ludzie grający Tygrtsami campią na potęge albo po załadowaniu mapy idą robić kawe?

Walter_NovotnyPL
Napisany 21 Czer. 2012 - 08:43
#35

użytkownicy
Spotykałem takich co stali czołgami IS4, IS8 przy arcie mówiąc, że ktoś ją musi bronić. Tylko po co? Na Prokhorovce artyleria w rogu na A1-2 jest bezpieczna.

czolgista pl
Napisany 26 Czer. 2012 - 16:35
#36

użytkownicy
Troche jest w tym racji ale ze przeprowadzką to już przesada.

PanzerWolf
Napisany 28 Czer. 2012 - 19:49
#37

użytkownicy
Pisząc o notorycznym klikaczu na minimapce nie mówiłem o tych graczach co naprawdę widzą i wiedzą co się dzieje więc po00 za przeproszeniem nie pierd.l takich bzdetów bo chyba muszę ci wytłumaczyć jak 7 latkowi że chodziło mi o graczy noobków którzy klikają na mapce tak bezsensu i wiele razy że rzygać się chce mimo tego że drużyna wie o co lata i każdy(prawie) toczy bój prawidłowo, co do strzałów za 0 to się maxymalnie zgodzę a to że się spisałeś tłumacząc nam użytownikom tego forum jak przedszkolakom którzy graja w WOT od wczoraj to przemilczę.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#38

sparrow01
Edytowany 07 Wrze. 2013 - 10:47
#39

użytkownicy
@RENAULTMAGNUM96

Miałem podobnie FCMem. Zabiłem 8 na Prowincji, miałem 16/16 strzałów w cel, a tu nagle jakiś idiota w loltraktorze wyzywa mnie od noobów.

poprzednia123

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.