27.06.2026  •  23:48
Aktywne konta: 7 752
Materiały w serwisie: 2 300
EU

kliknij aby powiększyć
1280x673 : 138 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu

World of Tanks - aktualności, poradniki i czołgopedia

1
Pytanie o kod bonusowy

Shr3KPL
Napisany 12 Sie. 2012 - 22:54
#1

użytkownicy
Witam,
Zostałem wyposażony w kod między innymi konto premium na 7 dni.
W czym rzecz ?
Jestem aktualnie na wakacjach i mam pytanko czy aktywując kod bonusowy dni zaczną się odliczać czy dopiero po wejściu na konto.
Z góry dziękuje za odpowiedz.

DifendPL
Napisany 12 Sie. 2012 - 23:03
#2

użytkownicy
Nie. Zaczną się odliczać tuż po aktywacji kodu.

Shr3KPL
Napisany 12 Sie. 2012 - 23:14
#3

użytkownicy
Dziękuje bardzo,
za szybką odpowiedz.
Jednak muszę się wstrzymać
Temat do zamknięcia.

1