27.06.2026  •  23:43
Aktywne konta: 7 752
Materiały w serwisie: 2 300
EU

kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 632 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu

World of Tanks - aktualności, poradniki i czołgopedia

1
Pomocyy ; d Gazetka
Nic ;d

dawits100
Napisany 12 Sie. 2012 - 08:48
#1

użytkownicy
A wie. Bo w carrefour znalazłem te kody za 30 zł na 2000 golda, czołg, premium, i miejsce ... NO i dodatkowy jest kod zaproszeniowy dla kogos kto zaczyna gre na 100 gold itd. A wiec czy ten kod zapropszeniowy mozna zuzyc dla siebie ?

Scytian
Napisany 12 Sie. 2012 - 09:16
#2

użytkownicy
Można użyć, ale tylko przy tworzeniu nowego konta.

1