Tagi: kill the mod, event, złoto, kompania, moderatorzy, wargaming, wot, deweloperzy
Jutro, tj. w niedzielę, 8 maja, odbędzie się kolejna edycja zabawy "Kill the Mod". Od godziny 16:00 do 18:00 czasu polskiego (14-16 UTC) będzie można walczyć przeciwko kompaniom złożonym z pracowników Wargaming.net oraz moderatorów oficjalnego forum gry. Jeśli będziecie mieć szczęście i traficie ze swoją kompanią do walki przeciwko nim, każdy z Was dostanie po 500 złota. Jeśli wygracie, otrzymacie dodatkowe 500 na głowe (czyli za wygraną każda osoba ze zwycięskiej kompanii dostaje po 1000 złota).
Życzymy udanego polowania!







