23.06.2026  •  17:28
Aktywne konta: 7 752
Materiały w serwisie: 2 300
EU

kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1378 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu

Nowy pojazd - Type-62

Nowy pojazd - Type-62

Type-62 ma być średnim czołgiem z poziomu 6 o wytrzymałości 690 punktów. Będzie posiadał działo zdolne przebić 163 mm pancerza i zadać do 200 obrażeń. Szybkostrzelność - 12 pocisków na minutę. Grubość pancerza w najtwardszym miejscu wyniesie 50mm. Type-62 będzie mógł rozpędzić się maksymalnie do 50 km/h.

world of tanks Type-62

world of tanks Type-62

world of tanks Type-62

world of tanks Type-62


Dyskusja
Alien69
Napisany 20 stycznia 2012 - 13:05
#1

użytkownicy
kurde i znów med badźiew, zamiast dać w końcu jakiś porządny premium Ciężki .. teraz z tajpem się grać nie da jak jest u mnie albo w przeciwnej po 6 tajpów .. a co dopiero teraz te na 6 lv ..

Ard123
Edytowany 20 stycznia 2012 - 13:08
#2

użytkownicy
stary typ był za dobry i jednoczesnie za tani to zamiast pogarszac stary dali gorszy nowy

jak dla mnie dobrze bo jak do tad nie gram premiumami ;)

Ybien
Napisany 20 stycznia 2012 - 13:21
#3

użytkownicy
Super cały czas przesuwają premierę M103 ale mają czas żeby wstawić kolejną odmianę typa. Jeszcze trochę i na randomach od tieru 8 do 5 będą walczyć same typy w różnych odmianach czyli w teamie na 15 czołgów będzie np. 12 typów.

ktosiek
Napisany 20 stycznia 2012 - 13:26
#4

użytkownicy
wiedziałem, że nie bez powodu usunęli ze sprzedaży Typ 59, jest nowy ;) następca.

dawid131
Napisany 20 stycznia 2012 - 13:30
#5

użytkownicy
Nawet dobre dzialko bedzie mial :/

Zoldrak
Napisany 20 stycznia 2012 - 13:31
#6

użytkownicy
Nie podali tylko jednej , najważniejszej, informacji - ile nowy typ (który w oryginale był czołgiem lekkim) będzie zarabiał i ile golda kosztował.

Bankey
Edytowany 20 stycznia 2012 - 13:54
#7

użytkownicy
Do lat 70tych juz coraz blizej :) Moze niebawem jako 8T premium dostaniemy T-72 a pozniej PT-91

megaok
Napisany 20 stycznia 2012 - 13:57
#8

użytkownicy
Jak dla mnie to niech sobie typ59 zabiorą z garażu bo tylko miejsce zajmuje ,a w zamian niech dadzą typ62 :P
Chyba coraz młodsze te czołgi dają ,może jednak doczekam Abramsa :D

mickey93
Napisany 20 stycznia 2012 - 14:01
#9

użytkownicy
50mm pancerza w najtwardzym miejscu na VI tierze
kiepsko wygląda, to już nie będzie taki przeciwnik jak TYpe 59

RedJohnPl
Napisany 20 stycznia 2012 - 14:17
#10

użytkownicy
Tu nie chodzi i grubośc tylko nachylenie,pewnie będzie rykoszetował jak szalony....

megaok
Edytowany 20 stycznia 2012 - 14:34
#11

użytkownicy
Typ59 też rykoszetował jak szalony ,ale jak zabrały się za niego IX ,X to już wymięka. Typ62 z takim pancerzem będzie wymiękał pewnie już w starciu z VIII tierem... Chyba ,że będzie go losowało tak jak Typa59 dawniej...

DJKAMORR
Napisany 20 stycznia 2012 - 14:43
#12

użytkownicy
cena nie ustalona jeszcze co ?
Ciekawi mnie

p11k
Napisany 20 stycznia 2012 - 15:00
#13

użytkownicy
Niet. O czołgu wiadomo już od miesiąca albo i więcej, dziwie się, że dopiero teraz jest na informacja. I nie spodziewajcie się, że będzie taki dobry jak 59. Prędzej jak T43 albo pzkpfw IV-V.

DJKAMORR
Napisany 20 stycznia 2012 - 15:02
#14

użytkownicy
50 pancerz to o 5 więcej niż rudy
ale działko przyzwoite

Prezes
Napisany 20 stycznia 2012 - 15:45
#15

użytkownicy
pewnie pójdzie za 4-5k golda :)

mikmatrx
Napisany 20 stycznia 2012 - 15:49
#16

użytkownicy
no rzesz jednym kitajcem zepsuli życie wyższym tierą to teraz będą
psuć drugim niższym tierą.Oj na tym ucierpi mój StugIII,T-50 i KW.

Byniak
Napisany 20 stycznia 2012 - 16:20
#17

użytkownicy
Wolałbym, że dali free golda :P

mickey93
Napisany 20 stycznia 2012 - 16:40
#18

użytkownicy
50mm to jest pewnie podstawa wieży tak jak w type i T-54 bo na nich był wzorowany a T-34-85 ma 45 na kadłubie i do 115 na wieży więc type 62 raczej nie będzie demonem wytrzymałości jedyną mocna stroną może być działo szybkostrzelne i z dość wysoką penetracją

kryns
Napisany 20 stycznia 2012 - 17:05
#19

użytkownicy
Kadłub prawdopodobnie będzie miał 25mm pancerza, więc DJKAMORR nie porównuj go do t34-85, gdzie ono ma 45mm

Momosus
Edytowany 20 stycznia 2012 - 17:51
#20

użytkownicy
No i świetnie... Kupie Żonie na Walentynki bo mi marudzi, że ja Typka mam a Ona nie...

BTW Ciekawe tylko kiedy go wprowadzą i jak okazyjnie będzie go można zdobyć? Może podadzą w opcji 2 Typki w cenie jednego ;) Choć obstawiam, że będzie kiedyś do dostania w "mini czajna paku" razem z 59 za unikalną - kolekcjonerską cenę = 12500 gold.

s0ze
Napisany 20 stycznia 2012 - 17:54
#21

użytkownicy
Fajna sprawa, kolejny medzik. Jesli cena bedzie przystepna moze kupie aby 59 nie czul sie samotny.

Faren
Napisany 20 stycznia 2012 - 18:23
#22

użytkownicy
Czołg z 1962 roku w tierze VI, obok Shermanów, Panter, Pershingów, T-34 i Tygrysów... Type 59 był zgrzytem jeśli chodzi o ramy czasowe, ale tutaj to już totalna przeginka.

Równie dobrze mogą wsadzić amerykański M60 (1957), niemieckiego Leoparda 1 (1959), francuskiego AMX-30 (1960), brytyjskiego Chieftaina (1965), szwajcarski Panzer 61 (1965), szwedzki Stridsvagn 103 (1961), radziecki T-62 (1961), japoński Type 61 (1961), brytyjski Vickers MBT (1961) czy indyjską Vijayantę (1965). Co z tego, że dzieli je 30 lat historii miedzy projektami z WoTa i że jest to jawne złamanie koncepcji gry (czołgi z okresu międzywojennego do wojny koreańskiej), ważne że ludzie będą je kupować!

Byniak
Napisany 20 stycznia 2012 - 18:30
#23

użytkownicy
Dokładnie...
Moim zdaniem powinni takich czołgów nie wprowadzać, albo jesli juz to wrzucić od razu kilka/ kilkanaście, żeby zrobić kilka drzewek do osobnej rozgrywki. Tak aby czołgi z I i II wojny światowej nie walczyły z tymi z dużo późniejszych okresów, jezeli tego nie zmienią to możemy się nie długo spodziewać M1A1, ktory teraz pewnie gdzieś stacjonuje w Iraku...

DJKAMORR
Napisany 20 stycznia 2012 - 18:34
#24

użytkownicy
50mm to myślałem,że kadłuba a tu zonk

sorry

Momosus
Napisany 20 stycznia 2012 - 21:06
#25

użytkownicy
Panowie, rozumiem Wasze rozczarowanie tym rozciągniętym okresem w czasie i przestrzeni ale powiem tylko tyle, że... w WoP mamy na raz 2 płatowce i samoloty odrzutowe więc możliwość WG są NIE OGRANICZONE LUDZKĄ LOGIKĄ;)

Walter_NovotnyPL
Napisany 20 stycznia 2012 - 21:58
#26

użytkownicy
w drugiej wojnie światowej latały dwupłatowce i odrzutowe nawet równocześnie.

Faren
Napisany 20 stycznia 2012 - 22:35
#27

użytkownicy
Tyle, że w WoWP będzie to jakoś załatwione tierami, jakby to wyglądało, gdyby Sabry miały walczyć ze Swordfishami przy użyciu rakiet? ;p

antiochixv
Edytowany 21 stycznia 2012 - 00:13
#28

użytkownicy
Będzie do d... działo na dłuższe odległości niecelne. Silnik za słaby i 20 ton trochę za dużo jak na 500 KM. Niedługo już Abrams, Merkava i Leopard będą za 100 000 golda, a Twardy za 250 000 golda, bo ma ekrany i "twardy" ... Jakoś w którymś patchu ;)



p11k
Napisany 21 stycznia 2012 - 00:54
#29

użytkownicy
Zastanawia mnie jedno. Dlaczego to będzie czołg średni, a nie lekki? Poza tym podali za małą prędkość.

kosarico
Napisany 21 stycznia 2012 - 09:49
#30

użytkownicy
ciekawe ile bedzie kosztowal i dobrze ze usuneli typa 59 byl stanowczo za tani i wymaxowany

woodoo40
Napisany 21 stycznia 2012 - 10:14
#31

użytkownicy
Co T-59 to sie nie zgadzam bo ja swoim I-3 rozwalam 2 TYP-y na sniadanie ,bardzo czesto piszą kolesie z typów ze mnie zraportują ,poprostu maja typy kilka czułych miejsc a jak ktoś gra na automacie to rykoszety to normalka ;)

kurkusmaximus
Napisany 21 stycznia 2012 - 10:54
#32

administracja
Zanim się pojawi, to jego charakterystyka zostanie jeszcze kilka razy zmieniona, więc nie można jednoznacznie stwierdzić do jakiej kategorii zostanie przypisany.

jkop
Napisany 21 stycznia 2012 - 12:01
#33

użytkownicy
Co za roznica jakie ma statystyki, H35 i Pz38H maja po 40mm pancerza tylko, ze pancerz H35 moze byc latwo spenetrowany nawet przez podstawowe dzialko traktora. Kto wierzy statystyka jest chyba zbyt naiwny.

CZACZAJA
Napisany 21 stycznia 2012 - 16:19
#34

użytkownicy
@antiochixv ao abrams i kareta nie maja ekranow? prosze cie nic nie mow jak nie wiesz. widze ze wiekszosc komentarzy pisza ci ktorycha albo nie stac na golda albo dostaja w dupe od premek

Scytian
Napisany 21 stycznia 2012 - 17:17
#35

użytkownicy
@woodoo40
Dokładnie, typ-59 wcale nie jest taki twardy, ja osobiście lubię z nimi walczyć, bo większość z nich to są ludzie którzy nie potrafią zarobić na czołgu tier-7/8 i nie mają pojęcia co takim typem można robić a czego nie. Dzięki temu w praktycznie każdej bitwie na moim isu(jeszcze ze stockowym działem) zabijam takiego który swój bok albo tył odsłoni xD.

CZACZAJA
Napisany 21 stycznia 2012 - 17:29
#36

użytkownicy
@up stockowe dzialo isu ma 175mm penetracji. nic w tym nadzwyczajnego ze przebijesz go z boku

Scytian
Napisany 21 stycznia 2012 - 18:40
#37

użytkownicy
stockowe działo isu to krótka 152 i ona ma 138 penetracji, ale ja się dziwie że te typy przeważnie po 1 strzale padają ( może mam takiego farta i tak często w ammo racki trafiam)np. dziś w 1 walce zabiłem pod rząd 2 Typy-59 1 strzałem.

CZACZAJA
Napisany 21 stycznia 2012 - 19:47
#38

użytkownicy
hahaha przeciez krotka 152 to shotgun na HE. a HE zawsze robi damage czlowieku. 138 nie przebije typa z przodu

sebek84
Napisany 21 stycznia 2012 - 20:21
#39

użytkownicy
A to premium czołg czy za kasę ?

s0ze
Napisany 21 stycznia 2012 - 21:26
#40

użytkownicy
Sebek84 to premium czolg ale darmowy, gratis do jogurtu

CZACZAJA
Napisany 21 stycznia 2012 - 21:31
#41

użytkownicy
wlasnie nigdzie nie pisze ze za golda. peanie bedzie do odblokowania typem59

s0ze
Napisany 22 stycznia 2012 - 00:23
#42

użytkownicy
Tak jak wszystkie premiumy, masz jeden i mozesz odblokowac cala reszte.

Endriu
Edytowany 22 stycznia 2012 - 13:23
#43

redaktorzy
Witam , chce poinformować iż ta strona jest zagrożona , nie mówie o wirusach czy hakerach lecz a A.C.T.A ! Dlaczego ? Na tej stronie są umieszczone grafiki i inne pliki należące do oryginalnej strony WoT , otuż Polska 26.01.12 podpisze pakt z ACTA , ograniczenie internetu , zamknięte zostanie RAPIDSHARE , MEGAUPLOAD i inne tego rodzaju strony , następnie strony typu IMEGA ...Trzeba temu zapobiec , a więc wszyscy internauci chce , a nawet zoobowiązuje was abyście rozsyłali między innymi tego demota : http://demotywatory.pl/3657064/UDOSTEP . Zrzekali sie praw autorskich i podpisywali petycje online ! więcej właśnie tutaj http://demotywatory.pl/3657064/UDOSTEP i tutaj stopacta.pl

Witam , chce poinformować iż ta strona jest zagrożona , nie mówie o wirusach czy hakerach lecz a A.C.T.A ! Dlaczego ? Na tej stronie są umieszczone grafiki i inne pliki należące do oryginalnej strony WoT , otuż Polska 26.01.12 podpisze pakt z ACTA , ograniczenie internetu , zamknięte zostanie RAPIDSHARE , MEGAUPLOAD i inne tego rodzaju strony , następnie strony typu IMEGA ...Trzeba temu zapobiec , a więc wszyscy internauci chce , a nawet zoobowiązuje was abyście rozsyłali między innymi tego demota : http://demotywatory.pl/3657064/UDOSTEP . Zrzekali sie praw autorskich i podpisywali petycje online ! więcej właśnie tutaj http://demotywatory.pl/3657064/UDOSTEP i tutaj stopacta.pl oraz tu http://demotywatory.pl/3656793/O-co-chodzi-z-ACTA

CZACZAJA
Napisany 22 stycznia 2012 - 16:43
#44

użytkownicy
andriu won mi z tym smieciem nie spamuj

Endriu
Edytowany 22 stycznia 2012 - 17:05
#45

redaktorzy
OBEJRZYJCIE TO ! http://www.youtube.com/watch?v=CFgaJSJB6Qo !

To nie spam czaczaja ! to prośba o podpisanie petycji aby wortal nadal istniał ! http://www.petycje.pl/8316

wiktor12l
Napisany 22 stycznia 2012 - 17:14
#46

użytkownicy
Zobaczmy co to bedzie za szajs

DUST DEVIL
Napisany 22 stycznia 2012 - 18:08
#47

użytkownicy
A już niedługo: T-80U, M1 Abrams, Leopard 2A7, T-90A i T-95 (Rosyjski)... A w kolejnym patchu T-1000 z działem 990mm!

CZACZAJA
Napisany 22 stycznia 2012 - 18:51
#48

użytkownicy
i ban dla player DUST DEVIL

Kewlaid
Napisany 22 stycznia 2012 - 20:10
#49

użytkownicy
Oryginalnie czołg ten jest przedstawicielem lekkich czołgów, być może zostanie on jako lekki? Czy na pewno będzie to med?

Endriu ma po części rację. Podpiszcie się pod petycjami.