23.06.2026  •  14:45
Aktywne konta: 7 752
Materiały w serwisie: 2 300
EU

kliknij aby powiększyć
1200x1011 : 228 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu

Kansas - galeria

Dyskusja
Faren
Napisany 21 października 2011 - 17:45
#1

użytkownicy
Mam tylko jedno marzenie, spotkać na tej mapie znak drogowy "Metropolis 20 miles" :D

RóżowaPralkaZagłady
Napisany 21 października 2011 - 18:24
#2

użytkownicy
Ja bym wolał "Vault 13 ->" :D

kris122333
Napisany 22 października 2011 - 14:16
#3

użytkownicy
ciekawe jak będzie wyglądała autostrada po przejeździe czołgów

PoLaK
Napisany 23 października 2011 - 18:06
#4

użytkownicy
oj dobrze ze nia ma mapki z polsko autostrado by byla nie do przejkechana :D

marek48337
Napisany 26 października 2011 - 10:35
#5

użytkownicy
super mapka,coś jak fishing bay.Caś dla każdego.Arty mają sporo miejsca a heavy będą cieszyły się miasteczkiem.Spora jest.Może to jedna z map do walk 30 na 30?