24.06.2026  •  04:11
Aktywne konta: 7 752
Materiały w serwisie: 2 300
EU

kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1526 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu

WGL 2015 wygrali rosjanie z drużyny Hellraisers

WGL 2015 wygrali rosjanie z drużyny Hellraisers
WGL 2015 wygrali rosjanie z drużyny Hellraisers
kurkusmaximus, Poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 12:51
Tagi: wgl, finały, warszawa


Rosyjska drużyna Hellraisers wygrała tegoroczne finały ligi wargaming i otrzyma kupę kasy za pierwsze miejsce.

W tym roku nie zakwalifikowała się żadna polska drużyna.

Pula nagród:

  • 1 miejsce: 150 000 USD
  • 2 miejsce: 75 000 USD
  • 3 miejsce: 35 000 USD
  • 4 miejsce: 20 000 USD
  • 5-8 miejsce: 5 000 USD

Film z finału:

Tabelka z ostatecznymi wynikami:

world of tanks

Źródło: wargaming

Dyskusja
Aktualnie nie ma wpisów powiązanych z tym tematem