kliknij aby powiększyć
2560x1600 : 3292 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia123
pociski widmo

slepy1903
Edytowany 27 Maj 2012 - 16:22
#31

użytkownicy
No to wracam do tematu bo największą obelga jest zniewaga :P .
Pierwsza rozgrywka dziś KW3 aby ściągnąć gwiazdkę i od razu wkurw.
11 strzałów oddanych z czego 5 do SU 152 i 3 wyparowały, strzelałem na pełnym skupieniu, dystans 180m. I jak ja mam być spokojny jak na dzień dobry robią mi się takie cuda. Mam nadzieje że WG nie wprowadza już żadnego patcha, bo z każdym kolejnym wszystko się coraz bardziej pierdoli

Oglądałem sobie powtórkę rozgrywki i stwierdziłem że ten cały celownik snajperski można sobie wsadzić w otworek pachnący fiołkami. Strzelając na pełnym skupieniu, mając wyszkoloną załogę na 100%, nadal jest dopuszczany ułamek błędu w celowaniu. Można to zaobserwować po specyficznym sposobie lotu pocisku, niby leci prosto aż tu nagle leciutko skręca. Ot cale kapiszony. Jedyne co dla mnie nadal jest zagadka to znikające pociski u arty. Kurcze to takie trochę archiwum X

Lenin
Napisany 27 Maj 2012 - 18:27
#32

użytkownicy
Mój kolega ma M37 i go wku*wia to że pociski są drogie a znikają jak gdyby nic :(

slepy1903
Napisany 28 Maj 2012 - 18:35
#33

użytkownicy
Agresja sięgnęła mi dziś zenitu, nie mogąc ściągnąć kapa ze 122-ki. Trzy strzały i wszystkie w niebo na maksymalnym skupieniu z dystansu 400 metrów. Po kiego grzyba jest ten zasrany celownik snajperski skoro i tak pociski se latają jak chcą ???? Żygać mi się już tym chce

Scytian
Napisany 28 Maj 2012 - 19:22
#34

użytkownicy
Żygać mi się chcę tym o czym wy mówicie ! NIGDY nie spotkałem się z przypadkiem zniknięcia pocisku, a szczególnie u arty! Jak wam artą pocisk do celu nie doleci to znaczy że źle celujecie i pocisk w trakcie lotu zahaczył o coś(budynek, kamień albo górkę)

slepy1903
Napisany 28 Maj 2012 - 23:29
#35

użytkownicy
tak fajne góry są na malinówce

Scytian
Napisany 29 Maj 2012 - 15:22
#36

użytkownicy
na kampinówce są budynki, kamienie i górki też są...

Berni90PL
Napisany 29 Maj 2012 - 16:01
#37

użytkownicy
Jeżeli chodzi o arte to mi się nie zdarzyło by pocisk nie doleciał - oczywiście jak wszystkie kropki były w obrębie mojego pola widzenia. Ale przelot przez cel czy znikanie przed celem bez wybuchu z pozostałych pojazdów już mi się zdarzyło.

Lenin
Napisany 01 Czer. 2012 - 10:42
#38

użytkownicy
Tak na malinówce zachyczył o górę ...
Porostu mało strzelacie i nie wiecie jak to jest.
(to są moje przypuszczenia )

Kenpachi
Napisany 02 Czer. 2012 - 10:28
#39

użytkownicy
Pociski znikające przed celem w arcie to dla mnie normalne, bo taki mam często obraz jak trafię w cel, po prostu nie ma wybuchu. Ale zdażyło mi się też, że pocisk trafił poza obszarem mojego celownika, słyszałem o czymś takim jak nie zgranie celownika naszego z serwerem czy coś w tym stylu. Zdażyło mi się tak tylko przy zmianie pozycji celownika gdy skupienie (kółeczko celownika) było duże.

poprzednia123

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.