kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 293 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
pociski widmo

Lenin
Napisany 23 Maj 2012 - 21:10
#16

użytkownicy
Slepy1903 też mam takiego neta i fps tylko ping lekko wyższy .
Laga miałem tylko raz.

Sephior
Napisany 25 Maj 2012 - 22:54
#17

użytkownicy
Ja miałem przed sekunda super akcję. Mianowicie penetrowałem IS'a z D25-T z 3x z rzedu z boku i dostawał bagatela za 60-80, a Tiger II z gold ammo nic mu nie robił.
Ja się pytam jak to możliwe? Koleś jakiegoś magic armoru dostał, miałem 120hp, zjechałem go do 100, bo nie mógł mnie przebić, chyba stockowe działo, ale i tak mnie zabił. Śmiech na sali. Na szczęście wygrałem i wbiłem specjala :/

RENAULTMAGNUM96
Napisany 26 Maj 2012 - 03:30
#18

użytkownicy
ślepy nie rozumiem twojej odpowiedzi bo nie mam problemu ze staniem i powiem tak dużego bo wale wszystko co sie rusza a moja żona od walenia już odciski ma na dłoniach wiec to było że tak powiem żałosne z twojej strony ale jak to wiadomo że żalisz bo problem sam masz pewnie Renata grabowska cie nie podnieca tak żeby była erekcja poszukaj sobie dziewczyny ale z twoim ilorazem inteligencji w to wątpię i albo masz coś z netem albo z głową ewentualnie z kompem bo ja kiedyś sam tworzyłem hacki do gier i uwierz mi takiego hacku na blok twojego działa tu sie zrobić nie da :)

slepy1903
Napisany 26 Maj 2012 - 14:15
#19

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 I nie szło tak od razu wieśniaku zapleśniały a nie najpierw wyjeżdżasz z ortografia trolu malowany na różowo. A za te robienie hacków to bym cie chu... wsadził do bagażnika i żywcem zakopał w lesie noobie obleśny.
Co do gry to cena złota powinna być obniżona, bo jeżeli produkt jest tak zbugowany to niech przynajmniej ma to odzwierciedlenie w cenie.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#20

Lenin
Napisany 26 Maj 2012 - 15:20
#21

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 i kto tu kogo wyzywa ? Zachowujesz się jak wieśniak drzewisz ryja jakby ci ktoś kury kradł idź lepiej świń pilnuj a nie siedź na forum.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 26 Maj 2012 - 15:24
#22

użytkownicy
nie mieszkam na wsi moim jedynym stworzeniem jest owczarek niemiecki i ty nie byłeś pytany

Berni90PL
Napisany 26 Maj 2012 - 16:42
#23

użytkownicy
Nie ma to jak patrzeć na kłótnie dzieci. Może po lizaczku??

RENAULTMAGNUM96
Edytowany 26 Maj 2012 - 17:13
#24

użytkownicy
ja chętnie cytrynowy poproszę podać adres żebyś wiedział gdzie wysłać ?slepemu moge nasrać w papierek po lizaku i tak zje ze smakiem w koncu jest slepy

Lenin
Napisany 26 Maj 2012 - 17:32
#25

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 nie zapomnij o śliniaku.

slepy1903
Edytowany 26 Maj 2012 - 17:50
#26

użytkownicy
Ale wieśniacki trol, po kiego wała wogule się wypowiadałeś w tym temacie, jeżeli potrafisz tylko wytykać innym blendy i nosić wyżej dupę niż masz ryj.
Przy okazji muszę powiedzieć że KW3 to straszny shit,kupa złomu z przeciętną armatą. Gram nim na chama aby odblokować KV4 ale to straszna katorga

RENAULTMAGNUM96
Napisany 26 Maj 2012 - 19:43
#27

użytkownicy
Ślepy błagam cie kup sobie słownik twoje błędy aż rażą w oczy nie czepiam sie byle czego ale bedziesz miał dziewczynę w co wątpię to jak przy niej coś napiszesz a w szkole ci nie wstyd ?i nie nosze wyżej dupy niż mam ryj bo przynajmniej umiem pisać i życzę ci żebyś osiągnął w życiu chociaż 50 % tego co ja mam :).Twój tata nie płacze że ma takiego syna myślę że jak by to wiedział by się za tapczan spuścił i nie mów że kv-3 to badziew jak nim nie potrafisz grać jest to najlepszy 7 tier no ale ty grac nie umiesz to sie nie ma co dziwić

p11k
Napisany 26 Maj 2012 - 22:26
#28

użytkownicy
A ja bym prosił moderatora o tygodniowego bana dla obydwu.

Dudi
Napisany 27 Maj 2012 - 08:48
#29

użytkownicy
macie dym to prywate sobie róbcie na pw a nie spamujecie i robicie z siebie kogoś z kim nie da się poważnie porozmawiać. Ot tyle.

Lenin
Napisany 27 Maj 2012 - 10:32
#30

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 ty za to przestrzegasz wszystkich zasad tylko nie interpunkcji .

slepy1903 zostaw wieśniaka już dość się napłakał .


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.