kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1081 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
123następna
pociski widmo

slepy1903
Napisany 21 Maj 2012 - 10:53
#1

użytkownicy
Chodzi mi o to ze coraz częściej zdarza mi się strzelić na maksymalnym skupieniu w cel NP. ISU wymaksowane a reakcji żadnej, żadnej smugi,załoga milczy,tak jak by wogule nikt nie strzelał. Szlak mnie trafia bo pociski sa strasznie drogie a na arcie tez sie to zdarza i wiem ze może pocisk zahaczyl gdzieś o dom ale nie na pustynnych mapach np.w stepie. Nie wiem co jest grane czy, może ktoś jeszcze spotkał się z takimi bugami czy cholera wie o co chodzi

Berni90PL
Napisany 21 Maj 2012 - 11:08
#2

użytkownicy
Ostatnio często zdarzą się że pociski przelatują przez domy a nawet wzgórza. Coś spierdzielili. Chyba chcą zacząć nową tradycję: Co patch coś spaprzemy:D tak by się później chwalić że coś naprawiliśmy:P

slepy1903
Napisany 21 Maj 2012 - 12:38
#3

użytkownicy
Dokładnie brałem udział w testach tego patcha i już wtedy wyskakiwał czerwony celownik snajperski,bardzo często teraz spotykany. Pisałem im na forum, żeby coś z tym zrobili to napisali ze trza coś w plikach poprzestawiać. Nosz kur.... to po kiego grzyba ludziom zawracali dupe tymi testami jak nic sobie nie robili z tych bugów i wszystkie problemy przeszły dalej.

Lenin
Napisany 21 Maj 2012 - 15:02
#4

użytkownicy
Ja wczoraj walczyłem z 2 T-46 i jedna uciekła za drugą strzeliłem pocisk przeleciał przez tą 1 i trafił w tą za nią :D

RENAULTMAGNUM96
Napisany 21 Maj 2012 - 16:03
#5

użytkownicy
ja byłem zdziwiony jak stałem na prowincji za domem i mnie zabił ob 704 pózniej nawet porobiłem screeny i mi nawet 0.00001 mm nie wystawała maszyna z żadnej strony ale nie wiem czy to hack czy bug

Lenin
Napisany 21 Maj 2012 - 18:38
#6

użytkownicy
Jeśli cię zabił ob 704 na MAPIE PROWINCJA to ja jestem miś uszatek z marsa .
Prowincja jest zarezerwowana dla 1-2 tieru.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 21 Maj 2012 - 20:19
#7

użytkownicy
chyba masz max 2 tier xD nie raz mnie tam is-4 wrzuca teraz to zabłysnąłeś jak chrząstka w kaszance.

p11k
Napisany 21 Maj 2012 - 20:34
#8

użytkownicy
Prowincja jest ustawiona tylko dla 1-2 tierów. Od jakiegoś czasu.

Walter_NovotnyPL
Napisany 21 Maj 2012 - 21:44
#9

użytkownicy
Tak? To dobrze. Właśnie zauważyłem, że jak gram wyższymi to tam nie trafiam.

Dudi
Edytowany 21 Maj 2012 - 22:06
#10

użytkownicy
skasować

yaroo_p
Napisany 22 Maj 2012 - 13:44
#11

użytkownicy
E... mnie też irytują pociski w eter szczególnie gdy gram artką na płaskim jak stół terenie.Może nam ładują co któryś ziemia powietrze ;)

mikoaj68
Napisany 23 Maj 2012 - 11:14
#12

użytkownicy
Ja miałem jeszcze ciekawsze zdarzenie,początek bitwy ,pierwsza krew, trafiłem-dobiłem T-50 i nie zaliczyło go .Nie zaliczyło nie tylko mnie ,patrzę i wszyscy z drużyny mają jeszcze "0" a T-50 spokojnie i równo płonie zmasakrowany.

slepy1903
Edytowany 23 Maj 2012 - 11:42
#13

użytkownicy
hehe to było dobre :) Dziś mnie ta gra rozłożyła na łopatki. Biorę se czołg w tany , mapka się ładuje, ruszam i po paru metrach wywala mnie do garażu z całym czołgiem tak jakbym wogule nigdy nie wszedł do tej bitwy. Pobijcie coś takiego :)

Oooo spotkałem się z nowym ciekawym bugiem, można by go nazwać zacięty spust. Przeładowałem już mam gościa na celowniku i naciskam a tu czołg nie strzela, naciskam i naciskam a on dalej nie strzela. Mowie kurrr rozwalili mi działo ale patrze a nic mi nie ma no to kurr. No chyba ze to jakiś cheet mod,jeżeli tak to proszę namiary na taki bajer :)

RENAULTMAGNUM96
Napisany 23 Maj 2012 - 17:18
#14

użytkownicy
slepy1903 pierwsza rzecz to kup sobie słownik i naucz się pisać a twoja historia ze spustem mnie urzekła tak sie dzieje jak masz lagi ponieważ nie ma takiego czegoś jak mod na zatrzymanie działa przeciwnika lub coś w tym stylu :)

slepy1903
Napisany 23 Maj 2012 - 17:35
#15

użytkownicy
RENAULTMAGNUM96 widzę ze masz już problem z małym i ci nie staje, wiec rekompensujesz sobie to szukając na forach wszelkich postów, zawierających jakie kolwiek błędy. Mówi się trudno ja polecam ci viagre ale jeżeli twoja uroda odstrasza od ciebie nawet najpaskudniejsze smoki to już pech(każdego żal :P) nie wyżywaj się na innych malutki. Fajnie że miałem lagi przy 4 megowym internecie i 60fps-ach oraz pingu 40.

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.