kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1247 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Łap za gaśnice

Lukq
Edytowany 22 Czer. 2012 - 22:53
#16

użytkownicy
Zawsze jest szansa choć często bardzo mała że możesz jeszcze wygrać w tej sytuacji(może ci np arta pomóc i zabić tych co cię otoczyli).

Co do pana WIELKIEGO MASTERA WOTA pana slepy1903 to mnie ciekawi czemu tak na mnie naskoczyłeś .Jak ci nie pasuje temat to go nie czytaj i nie obrażaj ludzi o to że mają inne poglądy niż ty.
PS:Widziałem twój profil i opierając się na twoich statach wydaje mi się (za przeproszeniem) że to ty jesteś większym noobem ode mnie dla przykładu : ty masz 8755 bitew i 5709 zniszczonych czołgów a ja mam 4231 bitew i 5061 zniszczonych czołgów troszke chyba widać różnice lub inny przykład masz max doś 1349 ja 2626 itd (nie chce sie tu przechwalać czy coś tylko odeprzeć oskarżenie skierowane na mnie przez pana slepy1903)



Walter_NovotnyPL
Napisany 22 Czer. 2012 - 23:32
#17

użytkownicy
Aby zniszczyć czołg potrzebujesz zabrać 787 hp (slepy 775/ ja 733 rozgrywając 338 bitew PzII z wiadomą ilością uszkodzeń)
Gdzie rozegrałeś 425 bitew Typem59 (slepy i ja 0 premium tanków).
Ilość wykrytych pojazdów na bitwę Ty 1.09 (slepy 1.35/ ja 1.02) gdzie slepy1903 i ja gramy częściej niszczycielami.
Patrz bardziej obiektywnie na statystyki.

Lukq
Edytowany 23 Czer. 2012 - 00:03
#18

użytkownicy
No dobra patrzę obiektywnie: on ma około o połowe więcej bitew i ile mniej medali np on ma raptem 19 specjalistów ja 63 , tak samo ma mniej Asów ma gorsze średnie doś an bitwe itd (weź pod uwagę że on grał 2x wiecej razy ode mnie . Nie wiem czy ilość wykrytych pojazdów aż takie ma duże znaczenie. Co to typa nie rozumiem argumentu myślę że slepy grając ISU miał lepsza możliwość zabić więcej czołgów niż ja "chinolem" Typ nie jest taki cudowny jeśli chodzi o walkę teraz jeszcze gdy rzuca go gorzej niż inne 8tierowe medy i trzeba walczyć z 8,9 i czasami nawet 10 z działem o bądźmy szczerzy słabej penetracji i dmg.
Patrząc "obiektywnie" wydaje mi się że opinia slepego nie jest zbyt trafna

Palce
Napisany 23 Czer. 2012 - 00:05
#19

użytkownicy
A jak ślepy ma trafić kogoś skoro jest ślepy??? HELOOOŁŁŁŁ i tak jak na niewidomego to ładnie:D

Lukq
Edytowany 23 Czer. 2012 - 00:20
#20

użytkownicy
XD a no sry No ale wiesz "patrzyłem przez palce" na jego nick i nie skojarzyłem .XD

RENAULTMAGNUM
Napisany 23 Czer. 2012 - 01:48
#21

użytkownicy
akurat statystyki sie ocenia bardziej po walkach 1 na1 owszem można być tez dobrym w bitiwe random ja np mam procent trafień 63% co nie jest tak żle 5 tys cos bitew i oceniam sie na gracza dość dobrego ale to że czasami trafie na noob team że zabije dwa wrogie czołgi i mój team przegrywa 2 do 15 bo tylko ja coś zrobiłem dlatego bardziej patrzcie w statystykach procent trafień uszkodzenia bo to świadczy o graczu reszta to wyniki wspólne z team i jak sie bitwa ułoży a jak macie wątpliwość to zróbcie 1 na 1 po 3 rundy żeby nie było że wart i kto wygra ten lepszy

Lukq
Napisany 23 Czer. 2012 - 20:48
#22

użytkownicy
Mi tam to jest tak naprawde obojetne kto jest lepszy , głownie chodziło mi o to żeby przeprosił i by był THE END

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Czer. 2012 - 21:34
#23

użytkownicy
AMEN.

Berni90PL
Napisany 24 Czer. 2012 - 15:42
#24

użytkownicy
To że masz więcej fragów nie świadczy że jesteś lepszy, ponadto przez to że grasz na premce masz sporo większe doświadczenie wiec też nie wiedzę się czym chwalić.

Najważniejsze statystyki to: Średnie zadane uszkodzenia, oraz % trafień. Przy czym ten drugi zależy czy dana osoba gra artą.

Lukq
Edytowany 24 Czer. 2012 - 16:07
#25

użytkownicy
Ilość zabić ma znaczenie może nie najwieksze ale ma. To że mam typa nie znaczy że jade na premce , po to go kupiłem właśnei żeby nie kupować premki i mieć zgłowy problem z zarabianiem kasy.
Ps. Odkąd zacząłem grę może z 1,5 tyg miałem premke a tak to jade na standardowym koncie

BrunoBuszmen
Edytowany 24 Czer. 2012 - 20:35
#26

użytkownicy
ja pier***e Wolter... jak czytam twoje posty to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że w WoT gra wielu ... (tu sobie dokończ)

aaa i zapomniałem dodać, Lukq jest w cholere lepszym graczem od Ciebie - patrząc na statystyki so... STFU i 'nie ucz ojca dzieci robić'

oops! slepy1903 jeszcze gorszy lolz! ale jak zawsze ci doświadczeni gracze z efficiency na poziomie gościa który gra w WoT jakieś 2 tygodnie mają racje, ależ oczywiście!

krzyzyk31
Napisany 24 Czer. 2012 - 20:59
#27

użytkownicy
Brunobuszmen staty widzę masz super,a jeszcze lepsze mają niektórzy goście z twojego klanu. Jak to się robi może zdradzisz , podzielisz się swoim doświadczeniem.

Walter_NovotnyPL
Edytowany 24 Czer. 2012 - 21:47
#28

użytkownicy
@BrunoBuszmen nie wiem o co ci chodzi. Nie mówiłem, że mam jakieś kosmiczne statystyki, tylko że należy patrzeć na wiele czynników a nie na fragi czy maksymalne doświadczenie.
Dokończę zdanie "...ludzi którzy nie klną jak żule z pod bloku na publicznym forum."
Bruno zarejestrowałeś się tego samego dnia co ja.
PS co do celności to jeszcze nie zdobywam snajperów na PzII :/

RENAULTMAGNUM
Napisany 24 Czer. 2012 - 22:22
#29

użytkownicy
Brunobuszmen zachowujesz sie jak dziecko swoimi komentarzami typu lolz i tp ale przyznam że gracz z ciebie bardzo dobry a sekret z tego co widze po bitwach grają po 3 w plutonie top tankami wiec po kilku treningach wiedzą jak grać na jakiej mapie wiec nawet jak zostaną sami na 6-7 to dadzą rade

Palce
Napisany 24 Czer. 2012 - 23:07
#30

użytkownicy
A mi dziś strasznie szło, nie wiem czy to wina pogody czy koniunkcja marsa z księżycem ale szło fatalnie, też macie gorsze dni??


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.