kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 749 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
123następna
Łap za gaśnice

Lukq
Napisany 14 Czer. 2012 - 16:15
#1

użytkownicy
Od już parę miesięcy zauważam że każdy gracz którego zapale nie używa gaśnicy i pozwala sobie zęby ogień zabrał mu z 1/4 hp tak samo u mnie w teamie nie zależnie czy to 5 7 czy 10 tier. Stąd pytanie czy wy używacie gaśnic czy tylko ja robię taką "głupotę" biorąc ją na każdą bitwę

Berni90PL
Edytowany 14 Czer. 2012 - 17:13
#2

użytkownicy
Dla mnie to jest podstawowe wyposażenie i dość często spotykam ludzi którzy je używają. Co prawda zdecydowana większość albo nie wie, że może dokupywać materiał eksploatacyjne i ich nie używa albo zastępuje gaśnice innymi materiałami z racji jej sporadycznej przydatności.

bbb14
Napisany 14 Czer. 2012 - 17:24
#3

użytkownicy
Lukq a na jakich tierach grasz bo przyznam że na tych topowych i nie tylko sytułacje w których ktoś kogoś podpali a ten płonie są sporadyczne ?i ja też posiadam (poza t-50-2) zawsze gaśnice bo uważam ją za podstawe

abdagore
Edytowany 14 Czer. 2012 - 17:46
#4

użytkownicy
podstawowy sprzęt, zwłascza w KV...

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Czer. 2012 - 20:00
#5

użytkownicy
Jeśli masz mało życia i jest niemal pewne, że zginiesz w kilka sekund to nie gaś. Szkoda kasy.

Lukq
Napisany 14 Czer. 2012 - 21:58
#6

użytkownicy
bbb14 różnie od 2 do 10 tieru i na kazdym sie zdarza tierze ze ktoś się nie gasi. Walter najciekawsze jest to że oni maja w czasie zaplonu 3/4 hp

Walter_NovotnyPL
Edytowany 14 Czer. 2012 - 22:42
#7

użytkownicy
Jak mnie arta trafiła, że 4 z 5 członków rannych i 4 moduły uszkodzone to czy jest sens gasić pożar? Jaką ja mam wartość bojową?

PS Taka sytuacja zdarzyła mi się Panterą. Dostałem w wieżę i wszyscy z wieży + radiooperator zginęli a działo, optyka, silnik i magazyn amunicji uszkodzone.

Lukq
Napisany 15 Czer. 2012 - 00:36
#8

użytkownicy
To niezłego masz pecha . Ps Nie chodziło mi o arty tylko ja ich zapalam np Panthera lub T20

RENAULTMAGNUM
Napisany 15 Czer. 2012 - 17:31
#9

użytkownicy
gaśnica to podstawa

Lukq
Napisany 15 Czer. 2012 - 18:27
#10

użytkownicy
Dla mnie też więc mnie to mocno dziwi dlaczego ludzie nie używają jej.

slepy1903
Napisany 20 Czer. 2012 - 12:18
#11

użytkownicy
na randomach nie opłaca się używać gaśnicy bo szkoda kasy dco z tego ze się ugasisz jak za chwile inny noob ci podjedzie i resztę hp ci zje. Na kompaniach to gaśnica jest obowiązkowa jak najbardziej bo nawet po jej użyciu da się ładnie wyciągnąć z kredytami i 3k w te czy w druga stronę to już mala strata. Tylko tak jak mówię na randomach jest to mało przydatne bo za bardzo daje po kieszeni

Lukq
Napisany 21 Czer. 2012 - 08:38
#12

użytkownicy
3000 tys to dla ciebie dużo? Dziwne jak ja czasem za naprawe place
po 12 tys. więc jak dla mnie to nie dużo i wole użyć gaśnicę niż się palić jak noob

Walter_NovotnyPL
Napisany 21 Czer. 2012 - 08:59
#13

użytkownicy
Ja płacę za naprawę Jagdtigera 18k. Zależy od sytuacji czy opłaca się użyć gaśnicy. Jeśli ktoś mnie objechał od tyłu i nikt mi nie pomoże to poco gasić pożar? Albo jak dostałeś w silnik i gąskę i przez to jesteś wystawiony na ostrzał.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#14

RENAULTMAGNUM
Napisany 22 Czer. 2012 - 19:38
#15

użytkownicy
tu sie zgodzę ze ślepym po co gasić jak stoisz sam obok ciebie 2 wrogie czołgi a ty masz 500 hp i sie palisz i co warto jak ugasisz pożar i padniesz za 2 sec na strzał

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.