kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 216 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Poradniki
poprzednia123
Poprawienie płynności gry

Narypany Meserszmit
Napisany 24 Ma. 2012 - 11:13
#31

użytkownicy
Witam mi ten WoT Tweaker nie działa na wersji 0.7.1.1 :P robię to co na poradniku i wyskakują mi jakieś błędy już przy pierwszym kroku gdy klikam w obrazek oznaczony "1"

A gdy to pominę to nic nie idzie ustawić :(
Wszedłem do gry bez tego a w Wocie miałem za 4 FPS :!

Żadnych tekstur nie idzie wgrać bo jakoś to poryli itp itd :(

jurek830s
Napisany 25 Ma. 2012 - 18:38
#32

użytkownicy
@Narypany Meserszmit pobierz paczkę tekstur z tego poradnika i podmień sposobem jaki ja tutaj w komentarzach zamieściłem.

FlashBangPL
Napisany 25 Ma. 2012 - 20:06
#33

użytkownicy
Mam problem z wot tweaker.. nie działa jedyne co usunął to dym z rur wydechowych :/ proszę o pomoc gg-32382430
email-duszeksgdf@interia.pl
albo o odpowiedz w komentarzach...
z Góry dzieki

Cookie
Napisany 28 Ma. 2012 - 07:54
#34

użytkownicy
ja bym jeszcze chmurki usunął, z folderu bleble\res\packages otwieramy za pomoca Win Rara pliki map pkg, dalej w otwartym razre szukamy folder maps\ i zmieniamy nazwę skyboxes na np. skyboxex1 u mnie 3-4 fps więcej.

p11k
Napisany 28 Ma. 2012 - 21:19
#35

użytkownicy
Tak się zastanawiam jak wy możecie w to grać kiedy WoT nawet na full detalach wygląda kiepsko:P

Scytian
Napisany 03 Kwie. 2012 - 14:30
#36

użytkownicy
@up
Dla niektórych grafika nie jest taka ważna.

p11k
Napisany 03 Kwie. 2012 - 17:54
#37

użytkownicy
Ja nie mówie o tym, że jest najważniejsza w grze, ale na to tak na prawdę nie da się patrzeć. Chyba, że ktoś lubi quake albo gothica i jest do tego przyzwyczajony.

Kenpachi
Edytowany 25 Kwie. 2012 - 10:09
#38

użytkownicy
A mi w WOT Tweaker udało się chyba tylko niszczenie czołgu wyłączyć? Co z resztą? Dlaczego może nie działać reszta?

savoy
Napisany 09 Maj 2012 - 11:48
#39

użytkownicy
Jezeli komus to pomoze to jest dostepny WOT Tweaker 0.7.3 do pobrania z rosyjskiej strony http://mirtankov.su/wot-tweaker-0-7-3 . Plik zajmuje 15 mb i postepujemy z nim dokladnie tak samo jak z wers. 0.7.2 czyli zawartosc wypakowujemy do folderu z gra a nastepnie instalujemy WOT RES UNPACK V1.1..., klikamy u gory okna ten mały kwadracik i czekamy az zakonczy instalowac. Nastepnie dwuklik na WOT TWEAKER V2.1... otwieramy główny folder z gra i wylaczamy rozne dymy i drzewa, ciekawostka jes to ze w poprzedniej wersji nie mozna bylo wylaczyc chmur a w tej tak :)

MrMisio
Edytowany 05 Czer. 2012 - 18:04
#40

użytkownicy
Jak by ktoś chciał to tweaker 0.7.3 jest u mnie na chomiku
http://chomikuj.pl/MrMisio katalog GRY

Kenpachi
Napisany 22 Czer. 2012 - 12:59
#41

użytkownicy
Orientuje się ktoś czy do nowego 0.7.4 potrzeba nowego WOT Tweakera?

Fett11
Napisany 19 Lip. 2012 - 14:02
#42

redaktorzy
Tak, potrzeba, Kenpachi.

Co do aktualizacji poradnika - ciężko powiedzieć. Na razie mam mało czasu + pracuję nad innym, sporym artykułem.

Dawid25
Edytowany 23 Sie. 2012 - 12:20
#43

użytkownicy
gamebooster to szajs. miałem i mi pisało 40% poprawienie płynności a to tylko pogorszyło sprawę. nie zalecam używanie tego programu.

Wpis został usunięty przez wortalowe służby porządkowe.
#44

S3De
Edytowany 02 Sty. 2014 - 21:15
#45

użytkownicy


dla czego te pliki do ściąnięcia by polepszyć grę zostały usunięte .grafikę mam w kompie już na 800/600 wszystko dałem w grze na wyłączone , podczas gry w lewym górnym rogu są dwie wartości ( fps) mam jakieś 15 ale obok jest ( ms ) -i tego mam ponad 300-700 gra się zatrzymuje nic nie można zrobić a po chwili już nie żyjesz i to w każdej bitwie ,jak zaczynałem w to grać to chodziło to jak bajka a teraz po ostatnim udoskonaleniu grać nie można co mam zrobić ? jak się loguje to czasami gra mi każe czekać w kolejce bo coś tam serwer nie wyrabia .......co jest grane ? jaki serwer ?

poprzednia123

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.