kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 795 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Poradniki
123następna
Poprawienie płynności gry

Fett11
Napisany 12 Luty 2012 - 15:13
#1

redaktorzy
Dyskusja dotyczy poradnika ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/poradniki/-16--poprawienie-plynnosci-gry/

capol2
Napisany 12 Luty 2012 - 16:08
#2

użytkownicy
ja bym dodał jeszcze "Game Booster"
włączamy program, klikamy start, a on wyłącza zbędne procesy które mula komputer.
np mi wyłącza ok. 22 procesy i pokazuje mi wzrost szybkości procesora o 40%

p11k
Napisany 12 Luty 2012 - 16:10
#3

użytkownicy
No dokładnie. Przy okazji czyści rejestr i porządkuje pliki gry.

Dymek111
Napisany 13 Luty 2012 - 08:42
#4

użytkownicy
ten wot tweaker to koń trojański

Fett11
Edytowany 13 Luty 2012 - 13:25
#5

redaktorzy
Tweaker osobiście wrzucałem ze swojego komputera, uprzednio skanując system antywirusem. Więc nie ma tu mowy o żadnych koniach trojańskich, robakach lub wirusach (co potwierdza również admin).

Byniak
Napisany 14 Luty 2012 - 19:44
#6

użytkownicy
a mi tweaker z tego linku nie chce się pobrać

Fett11
Napisany 14 Luty 2012 - 19:51
#7

redaktorzy
Na dole na czerwonym pasku pisze "Pobierz plik (download)" - wystarczy na to kliknąć, poczekać chwilę i zacznie się ściągać.

Byniak
Napisany 14 Luty 2012 - 20:02
#8

użytkownicy
no właśnie tak robiłem i błąd strony wyskakiwal

Narypany Meserszmit
Napisany 14 Luty 2012 - 20:15
#9

użytkownicy
ja to ściąłem i nadal muli..
FPS mam na max 10 wszystkie ustawienia wyłączone lub na poziomie bardzo niskim.
Wyłączam antywirusa i inne zbędne programy i nic :P....
nawet pościągałem mody które pogarszają grafikę i nic..
Przed patchami chodziło jak malina, a teraz Muli.., że czasami nie wytrzymuje.
A zwłaszcza jak jest akcja w lesie to nawet wieże ciężko obrócić.

P.S. nie wiecie czy będzie artykuł o M4 Sherman?

Fett11
Edytowany 14 Luty 2012 - 22:55
#10

redaktorzy
@Byniak
Mi normalnie zaczyna pobierać, więc nie wiem w czym może leżeć problem.

@Narypany
Spróbuj reinstallki.
Artykuł o M4... Ciężko powiedzieć. :)

Narypany Meserszmit
Napisany 15 Luty 2012 - 14:42
#11

użytkownicy
Fett11 dzięki za odp, na pewno spróbuje reinstalacji lecz nie rozumiem za bardzo w czym ma to pomóc ?

ściągnąłem:
-Smart Defrag 2- pofragmentowałem Calutki komputer.
-Game Booster 3,/,Switch to Gaming Mode- wyłącza zbędne pliki podczas gry i ogranicza ich wydajność ( wchodzi w "tryb gracza")- pomogło do jakiś 12 FPS ale i tak jak wjeżdżam w las/krzaki to grać nie idzie,
albo zbierze się wiele czołgów obok siebie to spada do max 4. :(

Fett11
Napisany 15 Luty 2012 - 17:44
#12

redaktorzy
Wbrew pozorom reinstalacja World of Tanks daje bardzo dużo. Ja sam robię to co jakieś dwa miesiące - po prostu ta gra tak ma, że wymaga ponownego zainstalowania, by płynniej chodzić.

Trent
Napisany 16 Luty 2012 - 02:18
#13

użytkownicy
1. "Zasięg rysowania: również wysoki z tego samego powodu, co powyżej."

Jest lepszy powód: jeśli przełączysz na jakikolwiek niższy, nie będziesz widział niektórych czołgów w oddali :)

2. Jeśli ktoś jest zdesperowany, można też przełączyć rozdzielczość pełnoekranową na 800x600 (tylko przez edycję preferences.xml), rozdzielczość "okienkową" zostawiając po staremu - wtedy przed bitwą przełączamy się na 800x600, po bitwie z powrotem na okienko (daje kopa do FPS, ale statystyki po bitwie i niektóre rzeczy w garażu po prostu nie mieszczą się w ekranie). Ja dość szybko zrezygnowałem (aż takiego słabego sprzętu nie mam, choć miło było zobaczyć 30-50 FPS), ale może ktoś spróbuje i będzie zadowolony.

p11k
Napisany 16 Luty 2012 - 15:42
#14

użytkownicy
W GameBoosterze masz porządkowanie folderu gry. Poza tym wyłącz też inne aplikacje.

Markon81
Napisany 27 Luty 2012 - 17:01
#15

użytkownicy
No zajebisty ten "Game Booster"!! Zaintalowałem go, włączyłem i dodał już sobie sam gry z laptopa ale nie było WoT więc nacisnąłem dodaj i otworzyłem folder Games z Wot i dodałem ikonę Wotpo czym pier....programik odistalował mi WoT!!!!!!!!!!!W d....mam tn program, teraz muszę od nowa instalować 2,5 Giga gry co zajmie mi nie wiem ile czasu i pewnie jeszcze bardziej zaśmieci laptopa, dzieki za ułamkowa wp...mnie na minę....

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.