kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 589 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
12następna
Credit Maker aka Miner aka SU-85

Fett11
Napisany 15 Gru. 2011 - 23:57
#1

redaktorzy
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artyk...dit-maker-aka-miner-aka-su-85/

javiki
Napisany 16 Gru. 2011 - 08:21
#2

użytkownicy
Artykuł świetny dla początkujących. Dla mnie Su85-to najlepszy TD -dopiero później mam JP i ISU152 z X tierowym działem (tym jeździłem tylko u znajomego-mi brakuje kasy).
SU85 przydaje się osłona przeciwodłamkowa. Często trafiamy do bitew gdzie są arty niskotierowe -ale i tak po 1 jej strzale mamy wykończoną załogę i uszkodzone moduły. Z osłoną jest duuuzo lepiej. Oprócz tego siatka maskująca, lorneta. 7 zniszczonych jednostek -zrobiłem kilka razy. I to zniszczonych od 100%. Tym czołgiem mój 7 letni syn zrobił medal Halonena- zniszczył (dobił) Lowa, IS, KW3 i coś jeszcze.
Ważne -dobrze się schować i czekać- cele same przyjdą. Nigdy nie szalejemy- nawet jak jesteśmy na szczycie. Tak ostatnio zrobiłem-i kill w 2 minucie. Pamiętac należy że nie mamy pancerza. Zarobki na czysto poniżej 20k -na premce- bardzo rzadko.

Huzio
Napisany 16 Gru. 2011 - 10:28
#3

użytkownicy
"Szybkostrzelność to troszkę ponad piętnaście sekund (4 sekundy przeładowania)"
Powinno być "ponad piętnaście strzałów"

col_Kurtz
Edytowany 16 Gru. 2011 - 11:34
#4

użytkownicy
@Huzio, zgadzam się. Taką "szybkostrzelność" mają haubice;) Co do tanków którymi można ładnie zarabiać, zaliczyłbym PzIV, z osprzętem, dosyłacz oraz innymi można ładnie snipić, długa 75` jest doskonała i robi wiele szkód, a jak wiadomo wiele szkód oznacza wiele srebra i expa - co prawda w elite już to się nie przekłada na rozwój gałązki, nie mniej, dobrze zarabia. Aktualnie ciężko jeździć tym tankiem, chyba że po drodze i do przodu;) Ale strzela się bardzo przyjemnie. Innym tankiem o którym bym powiedział - zarabia, to US M4. Początkowo wsadziłem mu 105 - haubicę używaną jako tank destroyer gun i było to pomyłką, jednak po zrobieniu wyższego doświadczenia oraz zamontowaniu wentylacji, strzela się celniej i szybciej (również dosyłacz wymagany) i sprawia to dużo radości. Skasować Hetzera na raz - bezcenne ;) Inne tanki również cierpią i padają dość często po 1 strzale. Niska naprawa, ok. 2k kredytów, a zarobki ok. 20k+ - oczywiście na premmy. Niestety - premmy, co oznacza, że nie do końca jest to darmowe farmienie. Tzw. Easy8, czyli M4E8, następny w gałęzi, także dobrze zarabia, jednak koszt naprawy jest już o 1k kredytów wyższy, nie mniej przyjemnie się nim gra. Niecelne działo nadrabia szybkością i jest to bardzo wkurzające, jak coś w nas wali z szybkością ok. 3.5 sekundy ;) (dosyłacz, wentylacja i zdaje się, osłona przeciwodłamkowa - obrona przed artą i małymi robalami).

christopher2012
Napisany 16 Gru. 2011 - 12:26
#5

użytkownicy
Pewnie następny artykuł będzie o kw. Na premce wyciągam po 30k+ za bitwe, ale gdy jeszcze nie było darmowych dni premium musiałem nią zarobić na is 7 i na 261 dlatego mam nią ponad 1700 bitew:)

Fett11
Napisany 16 Gru. 2011 - 12:30
#6

redaktorzy
@ Pewnie następny artykuł będzie o kw.

Przed Wami ciężko jest coś ukryć. :P Artykuły zależą od Was, np. teraz macie adekwatną ankietę, w której pokażecie, co Was w tej chwili interesuje najbardziej.

Byniak
Napisany 16 Gru. 2011 - 15:23
#7

użytkownicy
Wiedziałem, że SU-85 jest dobry do kasy, ale i tak gratuluje, bo artykuł dobry ;)
Pozdrawiam

HienaPL
Napisany 16 Gru. 2011 - 17:22
#8

użytkownicy
a ja mam pytanie z innej beczki - jakich modów autor używa? ładny ten celownik a i informacje swój/obcy też mogą być przydatne. Proszę o jakiegoś linka/podpowiedź gdzie i co szukać.

Co do zarobków to używam VK3001(P), koszt naprawy śmieszny (w porównaniu np. z Tigerem) a z 88mm L/56 gryzę i biję na odległość. W SU85 męczę się w drodze po Zis 107 przez pot, krew i łzy

Fett11
Edytowany 22 Gru. 2011 - 22:04
#9

redaktorzy
Co do informacji o stanie hp czołgów to mod nazywa się OverTargetMakers - bardzo przydatny, bo wiesz, kiedy możesz się porywać na grubszego zwierza i kiedy dokładnie użyć pocisku burzącego.

Ard123
Napisany 16 Gru. 2011 - 17:51
#10

użytkownicy
Ja tam gram też KW (działo 107):) ponad 800 bitew, bardzo fajnie się gra, dobre działo wystarczający pancerz i hp, tania amunicja, naprawa. Nawet bez premki można zarobić 25-30k mój rekord zabić podczas jednej bitwy to 10, na kopalni :)

Taszi
Napisany 16 Gru. 2011 - 17:54
#11

użytkownicy
"W tym przypadku mamy do czynienia jedynie z amunicją burzącą [...] która, owszem, jest w stanie przebić wszystko, ale ilość hp, jaką ukradniemy wrogowi, do największych nie należy."
Jedyny fragment do którego można się mocno przyczepić.

hackenbusch
Napisany 16 Gru. 2011 - 19:35
#12

użytkownicy
Taszi, pewnie chodzi o to, że zawsze coś zabierze- taki skrót myślowy IMO. Co nie zmienia faktu, że wprowadza w błąd. HE się nie przebija (zazwyczaj) tylko rozwala na pancerzu.

Ard123
Napisany 17 Gru. 2011 - 08:22
#13

użytkownicy
zainstalowałem sobie celownik, OverTargetMakers ale jeszcze mam pytanko skąd wziąć taką listę czołgów jak na tym zdjęciu? https://lh4.googleusercontent.com/-V3FsfimJ7y0/Tpq4ebPYWdI/AAAAAAAABGs/y6cyrWxPkos/s800/shot_003.jpg
chodzi mi o to po bokach, powie ktoś?

Taszi
Edytowany 17 Gru. 2011 - 11:59
#14

użytkownicy
@hackenbusch- domyślam się o co chodziło ale faktycznie wprowadza to w błąd. Gdyby haubice przebijały co strzał to byłaby poezja i nikt niczym innym by nie grał ;)
Swoją droga narzekanie na działo 122 mm jest conajmniej dziwne. Ot, typowa haubica. Ja akurat haubicami grać uwielbiam. Wiadomo, że majac do wyboru 122 i 107 każdy wybierze 107 ale w drodze do niej (patrząc na statystyki, bo radzieckim sprzętem nie gram) grałbym właśnie 122 mm, a nie 85 mm ze śmieszną penetracją.

SpeC
Napisany 17 Gru. 2011 - 12:26
#15

użytkownicy
@Ard123

kontury czołgów do ściągnięcia tutaj:
http://forum.worldoftanks.eu/i...36-pogs-contour-icon-3x-grepa/

Odnośnie artykułu to mi osobiście su-85 nie przypadł do gustu, w kv dostajemy to samo działo, a do tego o niebo lepszy pancerz, wiecej hp i pomimo kwadratowej konstrukcji potrafi ładnie rykoszetować...

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.