kliknij aby powiększyć
1280x720 : 378 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Artykuły
12następna
War Thunder: Ground Forces - jak to obecnie wygląda?

kurkusmaximus
Napisany 16 Luty 2014 - 17:14
#1

administracja
Dyskusja dotyczy artykułu ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jego zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/artyk...forces-jak-to-obecnie-wyglada/

gvynblade
Napisany 16 Luty 2014 - 22:23
#2

użytkownicy
drogi pisaczu juz na samym wstepie piszesz bzdury no ale zeby nie bylo

cyt
w drzewku zobaczymy tylko i wyłącznie istniejące i legendarne maszyny takie jak Tygrys Królewski, T-34-85 czy także PzKpfw IV.

no i do rzeczy nie wiem jak tam twa wiedza ale mozesz mnie oswiecic ile czolgow typu pantera 2 lub tygrysa krolewskiego z dzialem kwk46 zostalo wyprodukowane ???

dobra nie szukaj... 0 slownie zero.

wiec co ty mnie tu pitolisz ze tylko i wylacznie istniejace i legendarne...

Szlachciak
Edytowany 16 Luty 2014 - 22:39
#3

redaktorzy
W obu wypadkach powstał prototyp, ale koniec wojny zrobił swoje.

gvynblade
Napisany 16 Luty 2014 - 22:55
#4

użytkownicy
tygrys ze 105tka to byl na papierku a pantery 2 w calosci (nie osobno ze wieza czy wanna)nawet 1 sztuki nie bylo to juz maus byl bardziej namacalny niz te 2 co sa w tym drzewku niemieckim

WOT-owiec
Napisany 16 Luty 2014 - 23:20
#5

użytkownicy
To jest strona o tej wot? Czy Wt? No z tego co ja wiem to o wocie , wiem przestańcie się jarać wt albo idźcie na forum Wt .

SzalonyChemik
Napisany 17 Luty 2014 - 11:51
#6

użytkownicy
Tygrys II ze 105mm, Pantera II... "Zło konieczne" przy założeniach gry, gdzie drzewka technologiczne sięgają wojny koreańskiej.
Nie da się tego w łatwy sposób obejść: kończąc na II Wojnie Światowej Niemcy byliby jedyną nacją z samolotem odrzutowym, co wywołałoby protesty graczy USA, Wielkiej Brytanii i ZSRR. Dlatego dodanie projektów z końca wojny w wypadku Niemiec i Japonii jest "usprawiedliwione".

Szlachciak
Napisany 17 Luty 2014 - 13:54
#7

redaktorzy
Według wielu źródeł prototyp tygrysa także powstał. Devsi Gaijinu powiedzieli wyraźnie - prototypy i blue printy będą dodawane tylko i wyłącznie w ekstremalnych warunkach. Dokładnie jak napisał chemik.

Norbertpl
Napisany 17 Luty 2014 - 19:39
#8

użytkownicy
Jak się wam nie podoba ten post i bardziej jesteście za WoT'em ktróy jest już coraz bardziej nudny, głupi itp. to poprostu tu nie zaglądajcie!!!

MachTraxzs
Napisany 18 Luty 2014 - 02:12
#9

użytkownicy
Ja o WT lubię poczytać - bo jest właściwie wszystkim tym, czego WOT nigdy nie potrafił i nie będzie mieć, a o czym marzyłem przerabiając tuziny gier o tematyce czołgów.Jak WT już wystartuje z otwartą betą, swoje (beta-test) konto WOT-a oddam k*rwie za loda, bo nie będzie warte nic więcej.

Maho_Nishizumi
Napisany 18 Luty 2014 - 08:55
#10

redaktorzy
@Szlachciak

Problem w tym, że "devsi" już dawno zapowiedzieli, że Maus pojawi się prędzej czy później w grze.

I taka uwaga - Tygrys Bengalski to nie czołg. Konigtiger także nie oznacza Tygrysa Bengalskiego. To zwykła legenda, wystarczy pojechać do Niemiec i samemu sprawdzić. ^^ Jeszcze pogrubianie tego. Uh. W każdym razie według mojej opinii, a grałem w czołgi obu firm - Gajin jest na straconej pozycji. To co on zapowiada - WG już robi, to co Gajiny mają w zamkniętej becie - pojawi się w patcha 9.0-9.2. Trzymanie się kurczowo tylko historycznych pojazdów - też nie prowadzi do niczego dobrego.

W każdym razie jest coś w czym Gajin ma przewagę - dźwięki. W tym aspekcie WG jest daleko w tyle.

Scytian
Napisany 18 Luty 2014 - 12:43
#11

użytkownicy
@Maho_Nishizumi
Według większości słowników Konigstiger oznacza tygrys bengalski, ale co tam słowniki wiedzą...
Porównujesz closed betę gry (w którą można grać od 2 miesięcy) z grą która 4 lata temu wyszła z bety? WG już od dobrych 2-3 lat zapowiada poprawę grafiki i optymalizacji (a z tym z każdym patchem jest coraz gorzej), większe pola bitew i bitwy historyczne zostały zapowiedziane chyba z 3 lata temu, nowe zawieszenie zresztą też. Gaijin to wszystko ma już gotowe, więc jakoś nie widzę ich na straconej pozycji. Też grałem w obie gry i mam całkowicie odmienne zdanie, do WoT próbowałem wracać już kilkukrotnie, każdym razem kończyło się po kilkunastu/kilkudziesięciu bitwach, po dziwnej serii losowań gdzie byłem jedynym 7 tierem.

Sybirak_Jozef
Napisany 18 Luty 2014 - 14:07
#12

użytkownicy
Kiedyś już wspominałem, że WT ma jedną rzecz, której WoT nie ma i, już mieć nie będzie - kredyt zaufania graczy.
Rzecz, proszę mi wierzyć, bezcenna - daje bowiem szansę na pokazanie się z jak najlepszej strony, daje ten potrzebny czas, w którym można korygować, poprawiać i zmieniać (kwestia, czy będzie to wykorzystane tak, jak być powinno, czy może w starym, dobrym "piss-off" stylu, znanym z World of Tanks, zostanie zweryfikowana przez czas) to, na co społeczność zwraca uwagę i, co sygnalizuje.

WG stało się zbyt pazerne i to zniechęca najbardziej - pozycja monopolisty na to pozwala. Do czasu. Konkurencja zawsze się pojawi i dobrze, że będzie! My, gracze, tylko na tym skorzystamy.

A tak z ciekawości: co oznacza w takim razie "Koenigstiger" i do czego się odnosi? xD Nie pojadę do Niemiec, by to sprawdzić, za to chętnie zapoznam się z rewelacyjnymi informacjami, podważającymi wiedzę, znaną mi z niekompetentnych słowników...

Szlachciak
Napisany 18 Luty 2014 - 16:05
#13

redaktorzy
@Maho_Nishizumi

Mógłbyś podać źródło informacji o mausie? Gdziekolwiek się nie dokopię widzę tylko i wyłącznie "będzie to będzie", "może będzie, może nie..." oraz graczy podzielonych na tych, którzy oczekują mausów isów 7 i innych oraz na tych, którzy wolą czołgi mające faktycznie jakikolwiek sens. Takie samo było jakby nie patrzeć zdanie gaijinu...

Scytian
Napisany 18 Luty 2014 - 20:31
#14

użytkownicy
Szlachciak
Wyręczę go, nie ma żadnych potwierdzonych informacji o jakichkolwiek czołgach oprócz tych które były pokazane w drzewkach na streamie. Poza tym Gaijin w Dev diaries wyjawiło że jest szansa(szansa jest bardzo mała, prawdopodobnie GF wyjdzie "dopiero" na wiosnę") że Ground Forces wejdą na oficjalny serwer w patchu 1.39 który jest już testowany przez closed bera testerów na teście(Pewnie w ciągu miesiąca wydadzą aktualizację)

Szlachciak
Napisany 18 Luty 2014 - 20:41
#15

redaktorzy
Dziękuję Scytian, w takim razie zwracam honor. Gdzieś było wspomniane, że do wakacji się pojawią tanki. :)

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.