kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 2367 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
poprzednia123
Wyczekiwana przez wszystkich, najbardziej rewolucyjna zmiana, nadchodzi!!!111 Klaksony…

marek48337
Napisany 26 Paź. 2011 - 10:58
#31

użytkownicy
ale kicha:)

dna78
Napisany 27 Paź. 2011 - 18:14
#32

użytkownicy
Nie... Nie rozumiem... Nie pojmuję... Nie ogarniam... Nie przyjmuję do wiadomości... Nie jestem zainteresowany... Nie zgadzam się... Nie mam słów... Ani wpływu na posunięcia ludzi z WG,którzy wiedzą,że TAK CZY SIAK,GRA NIE ZOSTANIE ZBOJKOTOWANA I LUDZIE NADAL BĘDĄ W NIĄ GRAĆ!!!!! Kochani,nie łudźcie się - wasze/nasze/moje poszczekiwania w tym czy innym miejscu nikogo nie interesują,a już najmniej się nimi przejmują twórcy gry World of Tanks... :-( :-( :-(

Faren
Napisany 28 Paź. 2011 - 07:18
#33

użytkownicy
@dna78 nie całkiem, gdyż zakładam, że klaksony spowodują:
a) masę krytycznych uwag ze strony starych graczy, a to może zniechęcić niezdecydowanych
b) w serwisach tematycznych o grach redakcje zbluzgają ten kretyński pomysł = mniejsze notowania
c) wszyscy będą starali się usunąć te klaksony (dźwięk z plików gry) więc na dobrą sprawę ta modyfikacja jest zbędna, niepotrzebna, wręcz szkodzi WoT. Nie potrafię ogarnąć jak można wpaść na taki pomysł i dlaczego nikt nie postanowił najpierw spytać fanów (tak jak było to w przypadków głosów załogi) Myślę, że to był pomysł jakiegoś prezesika, takiego wschodniego Bobbiego Koticka, aby stworzyć zbędny (czytaj wku****cy) ficzer za kaskę.

Moim obecnym marzeniem jest, aby twórcy WoT dostali takie rózgi po wprowadzeniu tych klaksonów, że zaczną trzeźwo myśleć i wezmą się do roboty! Trzeba skończyć obecne drzewka rozwoju, wprowadzić fizykę (legenda głosi, że coś takiego chcą wprowadzić) i optymalizację, i najważniejsze, NOWE TRYBY!

marek48337
Napisany 28 Paź. 2011 - 12:07
#34

użytkownicy
"legenda głosi"-dokładne odwzorowanie pracy informatyków z WOT:)

supertajlung
Napisany 30 Paź. 2011 - 19:09
#35

użytkownicy
jak by ktoś na mnie zatrąbił to ja bym go ..................

poprzednia123

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.