kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 468 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
123następna
Wyczekiwana przez wszystkich, najbardziej rewolucyjna zmiana, nadchodzi!!!111 Klaksony…

kurkusmaximus
Napisany 21 Paź. 2011 - 11:54
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...jna_zmiana_nadchodzi_klaksony/

Likatnes
Napisany 21 Paź. 2011 - 11:58
#2

użytkownicy
to jakiś żart lub trolololo :D?

kurkusmaximus
Napisany 21 Paź. 2011 - 11:59
#3

administracja
Absolutnie nie, niestety...

Vidok
Napisany 21 Paź. 2011 - 12:18
#4

użytkownicy
Nie ma to jak nasi wschodni sąsiedzi i ich pomysły. O rany, u nich chyba wpadli na pomysł klaksonów jacyś kompletni niedorozwoje...

kania
Napisany 21 Paź. 2011 - 12:26
#5

użytkownicy
to jest po prostu M A S A K R A !

bisser
Napisany 21 Paź. 2011 - 12:27
#6

użytkownicy
Heh, już sobie wyobrażam jak jakiś dzieciak zasuwa mausem na sygnale karetki.
Jeszcze niech wprowadzą czat głosowy na randomach to przestaję grać w WoT-a

antyWG
Napisany 21 Paź. 2011 - 12:41
#7

użytkownicy
mam nadzieje ze te pliki gdzie będzie zapisana muzyka szybko zostaną zlokalizowane.

potem będzie dawać sobie w podpisach "usunąłem dźwięk klaksonu więc mam gdzieś twoje trąbienie ;) "

asdamos
Edytowany 14 Kwie. 2019 - 23:56
#8

użytkownicy

WiewiorNH
Napisany 21 Paź. 2011 - 12:54
#9

użytkownicy
Ten pierwszy jestem w stanie przeżyć, ale pozostałe to tragedia. Zacznę używać opcji ,,dodaj gracza do listy ignorowanych,, tylko nie jestem pewien ile ta lista jest w stanie pomieścić graczy.

fintrix
Napisany 21 Paź. 2011 - 13:07
#10

użytkownicy
komedia/parodia. koniec. miast zająć się optymalizacją gry, to dodają jakieś badziewie...

asdamos
Edytowany 14 Kwie. 2019 - 23:57
#11

użytkownicy

kurkusmaximus
Napisany 21 Paź. 2011 - 13:47
#12

administracja
Głównego źródła nie można podać, bo byśmy uruchomili Alebelle i zaczęłaby rozdawać dożywotne RO.

Jeszcze nigdy nie podaliśmy czegoś niezgodnego z prawdą, więc co do autentyczności nie ma obaw.

Zoldrak
Napisany 21 Paź. 2011 - 13:51
#13

użytkownicy
Koszmar, mam nadzieje że będzie można w opcjach wyłączyć "słyszalność" tego czegoś.

Inna sprawa to kto normalny bedzie zainteresowany płacić złotem za takie badziewie ?

kurkusmaximus
Napisany 21 Paź. 2011 - 13:56
#14

administracja
Ja chętnie zapłacę darmowym złotem, ustawię makro na myszce albo klawiaturze i będę tłumaczył wargamingowi, żeby razem z Ludwikiem Dornem i Sabą nie szli tą drogą :)

Jeśli nie będzie opcji wyłączania klaksonów to usunę ich dźwięki z biblioteki i mimo, że nie będę słyszał że "trąbię", to innych i tak będę trolował.

alojz
Napisany 21 Paź. 2011 - 14:00
#15

użytkownicy
drugi oraz trzy od końca nie są takie złe ale i tak szykuje się masowe ignorowanie graczy :(

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.