kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 519 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
Wyczekiwana przez wszystkich, najbardziej rewolucyjna zmiana, nadchodzi!!!111 Klaksony…

Goldbluszcz
Napisany 21 Paź. 2011 - 15:11
#16

użytkownicy
Nie dziękuje, nie skorzystam z nowych opcji ;)

Faren
Napisany 21 Paź. 2011 - 15:39
#17

użytkownicy
http://www.youtube.com/watch?v=gbPHaINA7NQ to chyba najbardziej oddaje to, co czuję po obejrzeniu tego newsa...

Dodatkowo natrafiłem na masakryczne info w You Ask, We Reply http://worldoftanks.com/news/801-you-ask-we-reply-upcoming-tanks/

mianowicie chcą wprowadzić (zapewne premium) kolejny chiński czołg, lekki Typ 62. O ile Typ 59 był przeginką, to ten nowy to jakaś paranoja! Produkcję zaczęto dopiero w 1962 roku, naprawdę niewiele brakuje, a w grze nasze Tigery, Shermany i T-34 będą ścierały się z Leopardami, M60, T-62 i innymi, bardziej współczesnymi maszynami. To już mnie maksymalnie wku***** bo twórcy WoT kompletnie olewają to, co obiecali. Nie trzymają w ogóle ram czasowych, przez co powstanie dziwne monstrum MMO, w którym jednostki w II Wojny Światowej ścierają się z tymi z Zimnej Wojny. A jeszcze żeby było idiotycznie, mają ten sam tier, ilość HP i poziom modułów. Choć bardziej prawdopodobne, że ten nowe czołgi będą premiumami, i będą tak przypakowane, że granie standardowymi jednostkami będzie największym masochistycznym zboczeniem w historii. I do tego nowe ULEPSZENIA (http://www.youtube.com/watch?v=LgPWTQNtSFE) jak ten powyższy.

Kudlaty
Napisany 21 Paź. 2011 - 15:45
#18

użytkownicy
Ki ch#$?:)i co za kasę mam kupić sobie coś takiego i poza wkurzaniem innych graczy co da mi taki klakson?

Vertius
Napisany 21 Paź. 2011 - 15:54
#19

użytkownicy
Nie... nie... nie wierzę! 11 wersji klaksonów, teraz to mogę w końcu poczuć się jak w prawdziwym Truck Simulator v.2011!

kurkusmaximus
Napisany 21 Paź. 2011 - 15:57
#20

administracja
@Vertius, nie chciało mi się wszystkich wrzucać, a jest ich więcej niż 11

Faren
Napisany 21 Paź. 2011 - 16:30
#21

użytkownicy
Niech zgadnę, jest tam dźwięk budzika, dźwięk sanek św. Mikołaja, melodyjka wozu lodziarza? Jestem ciekaw jak zareagują twórcy gry, kiedy ludzie zaczną uciekać z WoT? Im dalej w las tym mniej klimatu.

Kudlaty
Napisany 21 Paź. 2011 - 17:04
#22

użytkownicy
Tylko te klaksony to gwóźdź do trumny zanim ta jeszcze wystrugana była... bo twórcy szli w dobrą stronę początki fizyki itd... a to? WTF :)jeszcze za golda płacę więc mogę bezkarnie wk#$%^ ludzi?

S04Wittmann
Napisany 21 Paź. 2011 - 17:47
#23

użytkownicy
jak coś takiego nagminnie będzie wykorzystywane to ja za WOT dziękuje... lol to jakaś kpina jeszcze brakuje kaczuszki na lufie czołgu

Zasadi
Napisany 21 Paź. 2011 - 18:32
#24

użytkownicy
Ja się pytam.. Co to Kur.. jest?!

asdamos
Edytowany 14 Kwie. 2019 - 23:57
#25

użytkownicy

Rzulf
Napisany 22 Paź. 2011 - 03:36
#26

użytkownicy
Żenada... Oni naprawdę chcą ludzi odstraszyć od tej gry... Ślimacze tempo rozwoju, dojenie kasy na każdym kroku, support leci sobie w ch*ja - nie potrafili oddać zrabowanego złota 1PAD, ale cały klan z ruskiego serwera przenieść potrafili... Gdzie nowe mapy? Gdzie nowe tryby rozgrywki? Gdzie nowe czołgi? Na ki ch*j mi potrzebne logo na czołgu? Kamuflaż - po to żeby płacący za złoto jeszcze większą przewagę nad "darmowymi" mieli? Gdzie są granice pazerności tych ludzi?

Żenada...

Raptor
Napisany 22 Paź. 2011 - 11:07
#27

użytkownicy
Nie....Nie, Nie, Nie, Nie, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!


Zamiast fizyki i francuskich czołgów mamy TO?!


kris122333
Napisany 22 Paź. 2011 - 14:12
#28

użytkownicy
już słyszę jak będzie wyglądać gra
zamiast "Oberwaliśmy! Z wozu!" będzie sygnał karetki

jaceksredni
Napisany 22 Paź. 2011 - 18:59
#29

użytkownicy
Ku.... brakuje jeszcze dźwięku Family Frost

Hippaforalkus
Napisany 24 Paź. 2011 - 21:45
#30

użytkownicy
TO oddaje wszystko http://www.youtube.com/watch?v=o5G1vG_QT7U&feature=related :)


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.