kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1222 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
Wortal: Wasze propozycje zmian na stronie.

col_Kurtz
Edytowany 19 Ma. 2014 - 18:46
#16

użytkownicy
Czy po zalogowaniu na głównej będę od razu logowany do czata? Tyle co napisałem wiadomość i się zdziwiłem jestem Gość 117 :)
Aha, czy planowane są jakieś... odznaczenia użytkowników? Nowicjusz etc.? Spamuję tu już dość długo, jakiś status byłby miłym połechtaniem mego-ego;)
Wygląd ok:)

@dzordzan Owa hołota miała swoją nazwę, nie wiem ilu z Was kojarzy określenie: kacap, kacapy, kacapom ;)

kurkusmaximus
Napisany 19 Ma. 2014 - 19:17
#17

administracja
czat to widget, nie mój skrypt, nie mam wpływu na jego funkcjonalność, na razie

MIchal_PL96
Napisany 19 Ma. 2014 - 20:57
#18

użytkownicy
Jakieś takie bardziej zaawansowane okienko edycji avatara by się przydało

Torrronto
Napisany 20 Ma. 2014 - 01:06
#19

użytkownicy
Może Wortalowy TeamSpeak by się przydał ? WoT nie ma oficjalnego TS'a to można by było wspólnie pograć na tym i pogadać o różnych tematach.

MIchal_PL96
Napisany 20 Ma. 2014 - 06:55
#20

użytkownicy
Też fajny pomysł

kurkusmaximus
Napisany 26 Ma. 2014 - 12:08
#21

administracja
Masz jakiś pomysł na nową funkcjonalność wortalu, daj nam znać!

WOT-owiec
Edytowany 06 Kwie. 2014 - 09:10
#22

użytkownicy
Wiem że już jest kwiecień ale taka wersja pod urządzenia mobilne to też by była dobra sprawa.

Po drugie. Czemu nie ma już prawie , nowych na trope ani takich artykułu w jak te brakujące ogniwa? Jestem wielkim fanem tej strony , i naprawdę chętnie tu wchodze, już prawie dwa lata i naprawdę uważam że przez parę miesięcy ta strona leżała odłogiem.....teraz dopiero zaczeło się coś dziać , ale i tak wg. mnie brakuje takich artykułów. Powodzenia ;)

minimasakra
Napisany 15 Kwie. 2014 - 19:27
#23

użytkownicy
Wiem że jest kwiecień,m ale tą kratkę na głównej zauważyłem dopiero teraz. Według mnie powinniście zrobić coś czego nie ma żaden inny wortal a mianowicie Czołgopedię WT GF. Wiem że nie macie za dużo czasu ale mogli byście zaprzestać z informowaniem o filmikach na YouTube bo każdy subskrybent wie i tak o nich parę dni wcześniej.

kurkusmaximus
Napisany 17 Kwie. 2014 - 21:56
#24

administracja
Nowy wortal już się robi.
Będzie Encyklopedia gdzie zawarta też będzie gra War Thunder.

deffit
Napisany 19 Kwie. 2014 - 15:51
#25

użytkownicy
Podesłałem wam próbkę artykułu do serii którą chciałem robić. Co o nim sądzicie?

Warynsky
Napisany 19 Kwie. 2014 - 23:19
#26

użytkownicy
jak te kur..e reklamy wywalić (te których nie można po prostu zamknąć/zablokowac, a nie chcę używać blokad skryptów), to IMO nie trzeba nic zmieniać.
Nowe wrogiem lepszego.

kurkusmaximus
Edytowany 20 Kwie. 2014 - 22:54
#27

administracja
@deffit, na jaki mail?
@Warynsky, użyj adblocka

deffit
Napisany 21 Kwie. 2014 - 12:46
#28

użytkownicy
kruczoczarny@world-of-tanks.eu

kurkusmaximus
Napisany 21 Kwie. 2014 - 15:22
#29

administracja
@deffit, ok, gdzieś wyjechał, jutro pewnie przeczyta :)

KruczoCzarny
Napisany 21 Kwie. 2014 - 21:08
#30

administracja
@deffit - mieliśmy zmianę serwera i pewnie przez to mail zaginął :/ Podeślij jeszcze raz jeśli mogę Cię o to prosić.


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.