kliknij aby powiększyć
1920x1440 : 898 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
poprzednia123
Wortal: Wasze propozycje zmian na stronie.

sebek84
Napisany 22 Kwie. 2014 - 18:12
#31

użytkownicy
Ja bym całkowicie ale to całkowicie nowy styl dał.Wiem że to są duże pieniądze ale podaje tylko propozycja bo ten szablon stał się już trochę nudny

kurkusmaximus
Napisany 29 Kwie. 2014 - 10:36
#32

administracja
@sebek84, tak będzie całkowicie nowy

pooler22
Edytowany 24 Maj 2014 - 16:55
#33

użytkownicy
możecie zapodać coś w rodzaju filtrowania aktualności, tak by było że jak gram tylko w wota to wybieram w aktualnościach zakładkę 'wot' i nie widzę już artykułów nie dotyczących tej gry

jeszcze opcja 'obserwowania' wątku w którym zostawiło się komentarz - gdy ktoś doda kolejny to widzimy powiadomienie o tym

jeszcze newsletter na email

węższe kolumny po bokach, ale za to szersze miejsce na treść

kurkusmaximus
Napisany 30 Maj 2014 - 16:44
#34

administracja
ok

Sybirak_Jozef
Napisany 01 List. 2015 - 13:03
#35

użytkownicy
Zmarniał ten wortal, a szkoda...

Przydałoby się jakieś miejsce do ogólnej dyskusji, taki "tawerna pancerna", gdzie można by bez zaśmiecania wątków o czymś konkretnym, napisać o samej grze, odczuciach i refleksjach...

Moglibyście też spojrzeć na Armored Warfare - to produkcja, która może okazać się znacznie poważniejszą konkurencją dla WoT, niż wschodnie WT:GF. Na oficjalnym forum WoT, ludzie co i rusz, wspominają o AW, najczęściej w pozytywnym tonie.

War Thunder okazał się kolejnym, gloryfikującym jedyną słuszną nację, produktem - być może to wkurzyło ludzi najbardziej, bo ciągłe pokazywanie wyższości technologicznej ZSRR nad niemiecką Panzerwaffe, było dziecinne.

AW nie będzie miało chyba tego problemu - oby...

kurkusmaximus
Edytowany 15 Gru. 2015 - 21:27
#36

administracja
Minęło półtora roku i dalej stara wersja jest online....
Do tego gdzieś od początku roku zostałem sam z pisaniem newsów...
A tu trzeba żyć... na chleb zarabiać... rodzina, dzieci i inne pierdoły. Życie.

Nie wiem co będzie dalej, ale na pewno już nie to co wcześniej.

arko200
Napisany 26 Sty. 2017 - 20:25
#37

użytkownicy
Generator GOLDA WOT !

T HOUND T
Napisany 18 Ma. 2017 - 15:53
#38

użytkownicy
Witajcie, na pewno fajnym pomysłem było by dodanie sekcji dotyczącej WOTa z konsoli, wiele osób mogło by być zainteresowane ze względu między grą na obu platformach. Jest troszkę tego więc materiału też starczyło by na wiele
tygodni ;)

poprzednia123

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.