kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 386 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
123następna
Wortal: Wasze propozycje zmian na stronie.

kurkusmaximus
Napisany 18 Ma. 2014 - 10:12
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...e-propozycje-zmian-na-stronie/

kurio
Napisany 18 Ma. 2014 - 12:10
#2

użytkownicy
Przydałaby się osobna sekcja z wiadomościami odnośnie dostępnych aktualnie bonusów w grze. Mam na myśli kody na złoto dostępne z czasopismami lub na portalach internetowych. Wszystko w jednym miejscu. Myślę, że wiele osób chętnie będzie korzystać z takich informacji :)

MachTraxzs
Napisany 18 Ma. 2014 - 13:59
#3

użytkownicy
Działy u góry są świetne.Chat jedynie umieściłbym gdzieś z boku, ciężko dokopać się do niego w przypadku długiego artykułu.

WOT-owiec
Napisany 18 Ma. 2014 - 14:23
#4

użytkownicy
Mi się podoba ta czołgopegia po prawej , niech zostanie, tylko żeby zdjęcia były aktualne.

Kosciu Gosciu
Edytowany 18 Ma. 2014 - 15:12
#5

użytkownicy
Uaktualnijcie czołgopedie i zróbcie ładniejszy interfejs.

Uaktualnijcie czołgopedie.

Uaktualnijcie czołgopedie.

MIchal_PL96
Napisany 18 Ma. 2014 - 15:29
#6

użytkownicy
Dział modów i odnośniki na "ciekawe strony" typu ftr...

oRkA
Napisany 18 Ma. 2014 - 16:52
#7

użytkownicy
Bardzo mi brakuje rozmów z twórcami. Fajnie było wiedzieć o zamierzanych zmianach kilka miesięcy przed oficjalnym ich ogłoszeniem. Właściwie dla mnie te materiały były najlepszą rzeczą na forum. Przydałyby się też krótkie informacje na temat nowych bonusów w grze, kodów itp. Czasem newsy na stronie wota dotyczące owych bonusów są tytułowane jak jakiś nudy artykuł, albo ogłoszenie wyprzedaży premium czołgów i pomijam je.

TiGeRrr
Napisany 18 Ma. 2014 - 17:51
#8

użytkownicy
Modernizacja wyglądu menu po lewej tak aby pasował stylistycznie do nowego paska u góry. Umieszczenie miniaturowej weersji chatu pod menu który po kliknięciu powiększy się. Coś w stylu LightBoxa tylko że do chatu. Ten chat nie byłoby lepiej jakiś prostszy w php zrobić?
coś w tym stylu: http://coursesweb.net/php-mysql/script-chat-simple_s2

SMOSAR
Napisany 18 Ma. 2014 - 18:59
#9

użytkownicy
Zdecydowanie aktualizujcie czołgopedie.

Torrronto
Napisany 18 Ma. 2014 - 19:44
#10

użytkownicy
No czołgopedia, moglibyście dodać do zdjęć z czołgami trochę Historii o nich.

Norbertpl
Napisany 18 Ma. 2014 - 19:52
#11

użytkownicy
I zrobić oddzielny temat o informacjach z War Thunder jeśli się mają pojawiać. Bo tak razem z WoT'em się trochę miesza.

MIchal_PL96
Napisany 18 Ma. 2014 - 21:34
#12

użytkownicy
Z tą czołgopedią to jest sporo roboty, ktoś chętny na ochotnika żeby pomóc ? :D

dzordzan
Edytowany 19 Ma. 2014 - 01:26
#13

użytkownicy
Trza wam tej czołgopedii jak oficjalna strona gry udostępnia coś takiego i to w bardzo rozbudowanej wersji, nie wiem czemu jest dostępny tylko język tej hołoty za wschodniej granicy i angielski (kiedyś był też polski).

Tu panowie
http://wiki.worldoftanks.eu/
Aktualnie coś tam aktualizują bo są 2 wersje ich wikii (ogólna wargaming'owa), więc można się spodziewać w przyszłości, że dodadzą z powrotem język.
Także czołgopedia, która by się opierała na pobieraniu danych z oficjalnej strony i wstawianiu ich we własnej formie graficznie nie ma kompletnie sensu, po za tym za dużo z tym roboty by było.


Proponuje wprowadzić coś co jest na topie przykładowo like i dislike komentarzy, artykułów czy tam poradników. Prosta, a fajna rzecz.
Druga propką do komentarzy, to maks X na strone + przewijanie w ajaxie, na następną stronę, a nie jakaś beznadziejna opcja pokaż więcej, która przeładowuje całą stronę. Takie coś kurkus jest na prawdę prostę i jest w internetach mnóstwo gotowych rozwiązań.

Po za tym można by wgl, przerobić stronę pod AJAX + jQuery i przeładowujemy tylko jedną część strony. (znacznie zmniejszy zużycie transferu)

A z takich bardziej poważniejszych projektów to można by było zrobić coś dla klanów, czego nigdzie nie ma w ładnej formie graficznej, chodzi mi o listę bitw, o której godzinie, kto z kim i ile % szans. Takie dane łatwo pozyksać, sa chyba nawet API do tego porobione.

A tak btw, jeśli potrzebujesz kogoś do pomocy od strony technicznej (coś PHP/JS/HTML/SQL) to chętnie pomogę.

Pozdro

MIchal_PL96
Napisany 19 Ma. 2014 - 08:26
#14

użytkownicy
@up, super pomysły, szczególnie okejki mi komentarzy i artykułów.

kurkusmaximus
Napisany 19 Ma. 2014 - 10:55
#15

administracja
Jeśli chodzi o pomoc techniczną przy budowie strony, to na razie nie mówię nie. Czekam na rozwój wydarzeń. Do końca marca.

Więcej pomysłów!

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.