kliknij aby powiększyć
1152x720 : 328 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Public Test – v.0.7

kurkusmaximus
Napisany 19 List. 2011 - 12:16
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-351--public-test-v-0-7/

ElektrykPolska
Napisany 19 List. 2011 - 16:38
#2

użytkownicy
sporo tego

WHITE_POLAND
Napisany 19 List. 2011 - 17:19
#3

użytkownicy
"Zmiana mechaniki wyszukiwania najcięższego pancerza przy uszkodzeniach od min lądowych."

Może ktoś przybliżyć ocb?

MetalMachine
Napisany 19 List. 2011 - 17:49
#4

użytkownicy
@WHITE_POLAND to po prostu błąd tłumacza bo oczywiście redakcja się obija i zamiast samemu przetłumaczyć to do google translatora wrzuciła.

BTW, patch diametralnie poprawia płynność gry, np. dym przy strzale przez peryskop już tak nie muli na słabszych kompach jak wcześniej, przy czym gra wygląda o wiele lepiej np. pociski typu HE wyrzucają w powietrze góry ziemi, niczym w company of heroes :).

Nie sądziłem że to kiedykolwiek w życiu to powiem - dobra robota WG.net - leczy nadal czekamy na podmianę T34 zapowiadaną jeszcze na ten rok.

WiewiorNH
Napisany 19 List. 2011 - 18:00
#5

użytkownicy
T34 zamiana w tym roku? Pierwsze słyszę w szczególności, że podmianę zapowiedzieli na Q1 2012.

Endriu
Napisany 19 List. 2011 - 18:17
#6

redaktorzy
@WiewiorNH to tylko wersja testowa , więc wiesz , 5 h sciaganie testówki przy predkosci 140 KB/s to ja wole poczekac na pelna wersje

kryb
Napisany 19 List. 2011 - 18:38
#7

użytkownicy
Mi się ściągało z 15 minut tylko :D

Ravnim-PL
Napisany 19 List. 2011 - 18:46
#8

użytkownicy
ciekawy jestem czy będzie jakaś nagroda za uczestnictwo, oraz mam nadziej że w wersji finalnej będzie język polski albo chociaż angielski:D

Sati_PL
Napisany 19 List. 2011 - 19:20
#9

użytkownicy
A czego by miało nie być PL?

Jest w tej wersji to i będzie w 7.0

Jedyny błąd to mogli dać w SB i angielski i ruski, w tedy było by elegancko bo europejczycy nie mogą grać i testować jako tako bo co? bo trzeba robić wszystko na czuja a to jest mało eleganckie:)

Bankey
Napisany 19 List. 2011 - 19:44
#10

użytkownicy
@Ravnim
Nagrodą jak zwykle jest samo uczestnictwo :) Co do jezyka to przecież już teraz masz do wyboru wiele językow, chyba ze ja nie rozumiem pytania ? :)

Mam nadzieje ze tez zauważę różnice w wydajności( na to licze najbardziej)

Ravnim-PL
Napisany 19 List. 2011 - 20:29
#11

użytkownicy
Co do języka to raczej chodziło mi że w wersji testowej mogli dać angielski, wydaje mi się że jednak układ gry jest trochę zmieniony chodzi mi o zakładki gdy jesteśmy w garażu. Reszta jest ok, sporo graczy wiec i balans bitw jest lepszy. Nowe mapy też całkiem fajnie wyglądają.

Bankey
Napisany 19 List. 2011 - 20:52
#12

użytkownicy
Jak chcesz koniecznie j. polski to mozesz zainstalwoac tego patcha na skopiowanego wczesniej WOTa, w sumie dziala tyle ze z bladami.


kryb
Napisany 19 List. 2011 - 20:57
#13

użytkownicy
W wersji testowej można mieć wszystkie języki, wystarczy tyko Launcher odpalić z katalogu bety i ściągnąć język np. EN a potem PL. Swoją drogą to menu nie działa w becie jak należy - brak możliwości wyboru opcji "z listy".

Unreal89
Napisany 19 List. 2011 - 21:11
#14

użytkownicy
Jako że z moim netem ściąganie 2,5 GB to nie lada mordęga, więc mam pytanie do tych, którzy się dostali na test server ;>

Mianowicie, jak działa opcja, opisana tutaj jako:
"Dodano zawiadomienie dźwiękowe o przejmowaniu bazy. " czy dźwięk przejmowania jest taki sam- gdy nasza drużyna przejmuje bazę wroga, i taki sam, gdy wróg przejmuje naszą bazę?
Tak z czystej ciekawości, bo na youtube znalazłem ten dźwięk na filmiku, jednak z pierwszej wymienionej tutaj perspektywy.

W każdym razie - może chociaż część nieogarniętych graczy zacznie reagować - gdy zbliża się nieuchronna porażka, a oni nawet tego nie widzą...

demeal
Napisany 19 List. 2011 - 21:38
#15

użytkownicy
Ale kawał zrobili, w opcjach t30 ma 178mm pancerza na przodzie wieży, ale patton nawet ze złota nie przebił, więc chyba nadal ma tyle ile powinien :D

Dzwięk podczas przejmowania jest niezły, głośna syrena alarmowa :)

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.