kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1100 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Jak dołączyć do ZBT Wojsk Lądowych - Wideoporadnik

kurkusmaximus
Napisany 14 Kwie. 2014 - 14:26
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...-wojsk-ladowych-wideoporadnik/

Sasilton
Napisany 14 Kwie. 2014 - 16:05
#2

użytkownicy
W skrócie.
Zapłać 80zł i graj, w tym filmiku mniej więcej o tym mowa.

DJKAMORR
Napisany 15 Kwie. 2014 - 08:45
#3

użytkownicy
haha poradnik,z dupy chyba

yuds
Napisany 15 Kwie. 2014 - 09:45
#4

użytkownicy
Dobrze, że autor filmu przesiadł się na tę grę, bo w WoT, z takimi umiejętnościami, to nie ma czego szuka, powyżej IV tieru hi, hi...

SzalonyChemik
Napisany 15 Kwie. 2014 - 10:28
#5

użytkownicy
@yuds
Fajnie, że oceniasz czyjeś umiejętności grania w jedną grę na podstawie drugiej gry, która ma zupełnie inny styl gry niż ta pierwsza... I na dodatek na podstawie ujęć z trailerów gry...
No i oczywiście "przesiadł się", tak bo nikt nie mógł zacząć od WT.
:)

Sasilton
Napisany 15 Kwie. 2014 - 10:42
#6

użytkownicy
Gra się podobnie.
Ci co kampią zazwyczaj przegrywają, a ci co jadą do przodu wygrywają.
Dobry WOTowiec bo ogarnięciu gry będzie dobry w WT.

SOJUZ
Napisany 15 Kwie. 2014 - 12:05
#7

użytkownicy
@ yuds

czyli ty korzystasz z zasady " pokaż mi swoje statystyki z wota to powiem ci kim jesteś ", lecz się człowieku

@ Sasilton

nie ma paska życia, a to spora różnica, i są jeszcze samoloty, czego w wocie nie ma i nie będzie

@ DJKAMORR

to idź dalej oglądać pseudo testera hallacka, albo pokaż swoje umiejętności i sam zrób

MIchal_PL96
Edytowany 15 Kwie. 2014 - 14:26
#8

użytkownicy
Samolotów dalej nie ma, to nie jest nawet beta, z tego jak widzę jak one latają to na pewno ludzie to nie są. Kiedyś na czacie ktoś się zapytał kiedy będzie można niszczyć samolotami czołgi to mu odpowiedzieli "beta is far far away".
sojuz, a tak z ciekawości, grałeś ty chociaż jedną bitwę w te czołgi?

"Oficjalnym terminem przejścia w otwarte beta testy jest późna wiosna, czyli koniec maja, początek czerwca"
BUAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAH
TO im się żart udał ;DDD

Ahmad Allah Husain
Edytowany 15 Kwie. 2014 - 17:37
#9

użytkownicy
@ Michal_PL96

Ci chodzi o brak samolotów w WTGF? Są i można nimi latać, w RB i chyba w SB ale nie wiem ponieważ w trybie SB nie grywam.
A jak jest mało graczy to są boty w samolotach.
Niestety tryb arcade jest upośledzony ale to dla testów :|

@ yuds

Bajtek zaczynał od WT, bo lubi samoloty a jak wyłapał pracę w Gaijin to i musi też coś robić z GF mimo iż w czołgach jest... "suaby".

Scytian
Napisany 15 Kwie. 2014 - 18:06
#10

użytkownicy
@MIchal_PL96
A ty grałeś w czołgi? Jak najbardziej można niszczyć czołgi samolotami, wygląda na to że dużo krzyczysz o tej grze a nawet nie grałeś :D

SOJUZ
Napisany 15 Kwie. 2014 - 19:24
#11

użytkownicy
@ MIchal_PL96

tak grałem w czołgi wt, ale chyba ty nie grałeś skoro piszesz, że nie ma tam samolotów, i tak wytykasz błędy wt, a przypomnij sobie ( chyba, że nie grałeś) jak wyglądał wot w zamkniętej becie

Sasilton
Napisany 15 Kwie. 2014 - 20:09
#12

użytkownicy
Ja raz rozwaliłem samolot z KW-2 :D

MIchal_PL96
Edytowany 15 Kwie. 2014 - 21:08
#13

użytkownicy
No w czołgi gram, ale jakoś nie zauważyłem, żeby piloci byli jacyś inteligentni bo wiele razy samoloty po prostu się rozbijały :D
O samolotach to nie wiem naprawdę mój błąd, ale mówię, że to co na czacie pisali. Do samolotów mnie nie ciągnie. Zauważyłem tylko, że p-lotki samoloty niszczyły, ale żeby odwrotnie to jeszcze mi się nie zdarzyło.
Odnośnie otwartej bety to powtórzę jeszcze raz, naprawdę nie wiem jak oni chcą startować z taką masą bugów już nie tyle grywalności co samej stabilności gry i fpsów...
Na GTXie 770 i i5-4670k czasem fpsy potrafią mi spaść chwilowo poniżej 30... Najgorsze co może być to takie skoki. No i parę razy mi się gra wysypała tak po prostu, crash i koniec.

To jeszcze mi powiedźcie czy drzewko aktualnie kończy się na Tygrysie I (pierwszym) bo ja Bengalskich w moim drzewku nie widzę :/

A jeszcze odnośnie tego wytykania błędów to jest tylko moja opinia i wskazuję na to co mnie denerwuję bo ogółem gra mi się podoba i to nawet bardzo, ale to, że czołgi przy skręcaniu zachowują się jak na bocznicy kolejowej i 42 tony po prostu driftuje wydaje mi się śmieszne... Tak samo jedzie sobie taki Tygrysek 35km/h, wjeżdża w drzewo i rozwalona przekładnia i gąski a drzewo normalnie jakby w nie mucha mniej więcej walnęła. Sam przyznaj, że jest to "lekko" nierealistyczne...

A i jeszcze jedno bym zapomniał, dlaczego w garażu mam normalnie pięknie pomalowany czołg w kamuflażu https://www.dropbox.com/s/tc2kziqip792c9f/aces%202014-04-15%2020-58-40-12.png, a w bitwie zostają same emblematy i jest kamuflaż piaskowy tylko https://www.dropbox.com/sh/dgfal5borlltg2x/aQM2-XbuCJ

Ahmad Allah Husain
Napisany 15 Kwie. 2014 - 21:53
#14

użytkownicy
cóż, bugi, w końcu to beta

minimasakra
Napisany 15 Kwie. 2014 - 22:08
#15

użytkownicy
@MIchal_PL96 - Po pierwsze, w ostatnim czasie nie można latać samolotami w acadzie bo gaijin przeprowadza testy przez co samoloty nie niszczą za bardzo czołgów.
Po drugie - mówisz nam o bugach w becie. WoT nadal ma bugi a jakoś go wypuścili albo weźmy takiego bf4 bugi na każdym kroku a jakoś większość osób uważa go za grę roku 2013.
Po trzecie, to z tygrysem i dryftem to nie koniecznie bug. drzewo może by się złamało ale takie gwałtowne wjeżdżanie w drzewo niszczy gąski a przekładnia rozwala się przez drastyczne zmniejszenie prędkości.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.