kliknij aby powiększyć
1280x800 : 844 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
War Thunder: Wywiad z bajtek5 dla world-of-tanks.eu!

kurkusmaximus
Napisany 22 Luty 2014 - 18:00
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...-bajtek5-dla-world-of-tankseu/

SOJUZ
Edytowany 22 Luty 2014 - 23:50
#2

użytkownicy
i tak pewnie pojawią się tutaj głosy, że czołgi za ładne albo za mało kwadratowe, bo pseudo czołgi wot są przecież wzorcowe oraz jedyną słuszną grą o czołgach, a każda inna musi być gorsza

Arktez
Napisany 23 Luty 2014 - 01:15
#3

użytkownicy
Już coraz bardziej nie mogę się doczekać aż GF będzie wprowadzone. Chętnie bym odpoczął od Wota na rzecz WT. Najbardziej co mnie zainteresowało w tym wywiadzie to odpowiedź na pytanie o dźwięk. O ile w Wocie dźwięk czegokolwiek jest beznadziejny(tragiczny) i nie wyobrażam sobie grania bez moda z nowymi, to z tej rozmowy wynika że dźwięki w WT są świetne. Niezmiernie mnie to cieszy! Oprócz fabuły i grywalności w grach zawsze zwracam uwagę na oprawę dźwiękową.

MIchal_PL96
Edytowany 23 Luty 2014 - 11:19
#4

użytkownicy
No patrz, czytam pierwszy komentarz i po pierwszych 4 słowach już wiem kto to napisał... Człowieku, idź sobie na jakieś forum WT i tam wychwalaj go pod niebiosa a jak nie to załóż sobie blog i tam płacz na temat jaki to WoT jest beznadziejny i ile jest spisków w tej grze. Przynajmniej reszta użytkowników nie będzie musiała czytać twoich bezsensownych narzekań co parę tematów.

A co do WT to nie wiecie przypadkiem czy jak załóżmy dzisiaj bym kupił sobie dostęp do zamkniętej bety (jeden z 4 pakietów) to mogę wejść do gry przy następnym otwarciu serwerów?

stos
Napisany 23 Luty 2014 - 11:41
#5

użytkownicy
wot już upada po całości skoro w grze zaczęły sie w tym roku pojawiać hacki czy też boty a oni maja to głęboko w D
dlaczego o tym piszę ostatnio wypłynął filmik na youtube gdzie pewna osoba z CT przedstawia zasadę działania hacka warpack więc tak naprwade komu on to pokazuje bo takich filmików jest sporo
a i w grze można sie nadziać na idiotę który to stosuje

SOJUZ
Napisany 23 Luty 2014 - 11:57
#6

użytkownicy
@ MIchal_PL96

znowu boli dolna część pleców ?

kurkusmaximus
Napisany 23 Luty 2014 - 12:15
#7

administracja
@stos, daj linka

minimasakra
Napisany 23 Luty 2014 - 12:40
#8

użytkownicy
Boże wszyscy mają kompleksy.
@ MIchal_PL96
dostaniesz się przy kolejnej fali.
@SOJUZ
WT GF to gra dla graczy którzy grają w symulatory.

Co do GF mam tą grę i d**y nie urywa. Przede wszystkim trudna, a dzieciom które nie potrafiły grać w WoT nie polecam naskakiwać na innych graczy jaki to WT jest lepszy . :D

stos
Napisany 23 Luty 2014 - 12:44
#9

użytkownicy
http://www.youtube.com/watch?v=Nlny0Y-O-j0

mało tego zapomniałem napisać wcześniej owe lagi w grze to już jest przegięcie pały przychodzi CW i pingi po 160-200 i weź tu graj swobodnie

minimasakra
Napisany 23 Luty 2014 - 12:53
#10

użytkownicy
@MIchal_PL96

dostaniesz się wraz z 3 falą 25 luty. Powodzenie życzę i może zagrasz ze mną? :)

Torrronto
Napisany 23 Luty 2014 - 14:00
#11

użytkownicy
Nie wiem czemu wy tak nagle piszecie... "WoT upada ! WoT to już kupa !" itp. Popatrzcie na to z tej strony że oni nawet nie wiedzą kiedy zostaną te czołgi wydane. A przypominam że Gaijin zaczęło już o nich gadać przed wakacjami 2013 r. i zapewniać że w tym samym roku wyjdą.

minimasakra
Edytowany 23 Luty 2014 - 15:18
#12

użytkownicy
@ Torrronto

Daj spokój bo gajin zapewniał o ZBT, a to gracze i ludzie "WoT to kupa" gadali o wydaniu gry. Nawet teraz gadają WT GF wyjdzie w marcu/kwietniu ale to też tylko głupie wróżenie z fusów.

@stos

Gdyby WG chciało by się postarać to wprowadziło by system z WT - jeśli zmienisz co cokolwiek w plikach gry to i tak launcher ci to wykasuje i przywróci prawdziwy plik. :)

MIchal_PL96
Napisany 23 Luty 2014 - 15:39
#13

użytkownicy
No właśnie się tak zastanawiam czy kupić to WT czy nie. Zobaczę jak mi się wolny czas rozłoży i czy w ogóle znajdę go trochę żeby w to pograć, jak coś to Ci dam znać ;)

Maho_Nishizumi
Napisany 23 Luty 2014 - 18:42
#14

redaktorzy
To ja się znów przyczepię do nazewnictwa Tygrysa II.

Tygrys Bengalski? Na Boga, nie..

Panzerkampfwagen VIB Tiger II - oficjalna i prosta nazwa drugiej wersji znanego wszystkim Tygrysa.

Nazwa Konigtiger została nadana przez aliantów (Król Tygrysów - King Tiger) w trakcie inwazji na Normandię. Niemcy tłumaczyli ją w jeden, dosłowny sposób - Tygrys Królewski. Dla wszystkich znafców i osób, piszących Tygrys Bengalski - jak przetłumaczycie na język dosłowny Tiger'a?

Tiger w niemieckim oznacza z kolei Tygrysa Bengalskiego. Więc Tygrys Bengalski=Tiger I. Tygrys Królewski to z kolei zupełnie inny czołg. To podstawy.

Halfborn
Napisany 23 Luty 2014 - 18:58
#15

użytkownicy
@MIchal_PL96
Nie ma po co bo i tak za wiele czasu na grę nie będzie. Jak na razie CBT otwarte są trzy razy w tygodniu, przez kilka godzin (nie licząc tego że jeszcze trzy razy w nocy) więc nie opłaca się kupować dostępu. Dodam jeszcze że jak ktoś ma Win XP to jeszcze sobie nie pogra.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.