kliknij aby powiększyć
1680x1038 : 395 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
1234następna
Na tropie World of Tanks #81

kurkusmaximus
Napisany 10 Sty. 2014 - 16:29
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na-tropie-world-of-tanks-81/

Vulpix
Napisany 10 Sty. 2014 - 16:46
#2

użytkownicy
Włoskie drzewko ! Czekam z niecierpliwością :)

SOJUZ
Napisany 10 Sty. 2014 - 17:38
#3

użytkownicy
"Storm odnośnie modelu uszkodzeń WarThunder stwierdził, że podobny system testowano wewnętrznie kilka miesięcy temu w WoT, testy nie dały dobrych wyników "bez perspektyw" ale twierdzi że nawet taki model znajdzie swoich zwolenników"

ta jasne, jak się jest z ręką w nocnik jeśli chodzi o czołgi wt to kłamać trzeba bo prawdy nie powiedzą

mickey93
Napisany 10 Sty. 2014 - 17:56
#4

użytkownicy
po raz kolejny wiesz lepiej od twórców co sprawdza się lepiej w ich grze? i oskarżasz ich o kłamstwa?

sam model to tylko jeden z elementów całości, i w przypadku wota trzeba by zmienić praktycznie całą grę żeby była choć w ułamku grywalna jak teraz

Sasilton
Napisany 10 Sty. 2014 - 17:57
#5

użytkownicy
2min czekania? W tej Rosji grają na naprawdę syfnych komputerach skoro czekają aż tyle. U nas jest to 30s.

RagatholX
Napisany 10 Sty. 2014 - 18:01
#6

użytkownicy
Porównywanie tych 2 gier to paradoks, bo WoT to bardziej strzelanka a WT bardziej symulator. Ale powiem tylko że jak grałem u kumpla w WT tanks zakniętą bete to niby fajnie ale tak dziwnie. Nie chodzi mi o grafike tylko o gre: cele sie nie podświetlają (niby + bo tak było naprawde) co powoduje że cały czas sie rozglądamy szukamy czy widać czołg czy nie. Po paru partyjkach oczy siadają. W chwili obecnej jest wieksze kampienie niz w WoT i kto wypatrzy szybciej przeciwnika ten wygrywa. Może sie to zmieni. A co do modelu uszkodzeń: ten kto kampi i trafi czołg w bok wygrywa, to tak jakby w WoT zwiększono wybuchy magazynu amunicji, troche to irytuje.

SOJUZ
Napisany 10 Sty. 2014 - 18:07
#7

użytkownicy
@ mickey93

a niby nie kłamią?
niebieski ekran
ninja nerfy
nerf kv 1s
obiecywanie Polskiego drzewka
i jeszcze wiele innych

Fett11
Napisany 10 Sty. 2014 - 18:30
#8

redaktorzy
Odnośnie włoskiego drzewka, kiedyś zrobiliśmy cykl newsów odnośnie czołgów tej nacji. Osobiście nie mam pojęcia, jakimi cudakami zapchają wszystkie gałęzie.
http://world-of-tanks.eu/aktua...-propozycje-na-drzewko-italii/
http://world-of-tanks.eu/aktua...ropozycje-na-drzewko-italii-2/
http://world-of-tanks.eu/aktua...ropozycje-na-drzewko-italii-3/

oRkA
Napisany 10 Sty. 2014 - 20:00
#9

użytkownicy
Rozumiem, że włosi nie będą osobną nacją, a pierwszą gałęzią w drzewku Europejskim. Już myślałem, ze zmienili zdanie :\

mickey93
Napisany 10 Sty. 2014 - 22:00
#10

użytkownicy
@SOJUZ
niebieski ekran? chodzi o niebieski ekran śmierci?

ninja nerfy?
podaj dowody (nerfy są ale co to ma za związek z ninja?) bo skoro piszesz w liczbie mnogiej to znaczy że prócz przypadku typa59 dawno temu były kolejne.

nerf sporta będzie ale woleli zaczekać do końca misji z isem6 (to by było niezadowolenie jak tydzień po nerfie sporta(jednego z najpopularniejszych czołgów w wocie)ogłosili by misję isa6)

z polskim drzewkiem to były tak mgliste plany i tak zarazem niedorzeczne że nawet największym zwolennikom polskiej myśli technicznej trudno było wyjść poza 5 6 tier, a dalej co? radzieckie czołgi? no żeby chociaż polskie T-34/54/55 się czymś różniły to rozumiem ale to były takie same wozy jak radzieckie (chińskie pojazdy jedanak posiadały jakieś ulepszenia) jedyna merida to czołg z lat 80 a więc o 20 lat wychodzi poza ramy wota.

bądź co bądź zmianę planów co do polityki odnośnie gry, trudno nazwać kłamstwami, bo jednak wychodzą na jaw nowe fakty, bo na coś co chicieli by gracze nie podstaw historycznych/efektywnościowych, wydajnościowych itp.

większosć zarzutów pod adresem gry wiąże się z nieznajomością jej mechaniki, ograniczeń itp.

MIchal_PL96
Napisany 10 Sty. 2014 - 23:47
#11

użytkownicy
Wydaje mi się, że chodziło o czerwony ekran, na amd był swego czasu taki błąd.

Darek94PL
Napisany 11 Sty. 2014 - 11:03
#12

użytkownicy
Chodzi o niebieski ekran (czy tam czerwony, nie pamiętam dawno to było) kiedy grało się na smoczej grani. U wielu osób gra na tej mapie była praktycznie niemożliwa jak np. u mnie, a nie była to wina kart grafiki AMD bo mam Nvidię. Wtedy zarzekali się że to nie ich wina, a potem usunęli mapę i stwierdzili że jednak faktycznie ten problem był. Oczywiście trzeba było czekać do następnego patcha bo przecież nie było żadnego problemu.

MIchal_PL96
Napisany 12 Sty. 2014 - 00:23
#13

użytkownicy
A mnie jakoś nigdy takie błędy nie dotknęły na szczęście jak również nie spotkałem się z tą optymalizacją, na ktora wszyscy narzekają.
Mam chyba jakiś wyjątkowy egzemplarz gry :)

adamczik
Edytowany 12 Sty. 2014 - 13:41
#14

użytkownicy
Pytasz SerBa o coś kulturalnie a on Ci odpisuje "Straszne". Kompletny cham. Za dużo się doktora House'a naoglądał. Problem w tym, że House potrafił wyleczyć wszystko u wszystkich, gdy inni się poddawali a SerB i jego ekipa nie potrafi wyeliminować nawet błędu znikających czołgów, pocisków, fatalnego systemu spotowania czy klaustrofobicznych mapek.

@Mickey- cała linia niemieckich ciężkich i niszczycieli dostała nerf oficjalny na poziomie X a w rzeczywistości 2X. Ale to i tak nic w porównaniu z odebraniem E-75 silnika 1200 HP z uzasadnieniem: "Niemcy nie mieli technologii na taki silnik wtedy". A ruskie miały technologię na coś poza blaszakami na gąsienicach?

mickey93
Napisany 12 Sty. 2014 - 14:06
#15

użytkownicy
nerf niemcom się należał(i powinny być kolejne dla kolejnych maszyn typu maus i e-100) ale nie ma to związku z żadnym ninja sepuku czy czymś innym a już domysły że zostały znefrone podwójnie są wyssane z palaca

"A ruskie miały technologię na coś poza blaszakami na gąsienicach?"
pokaż mi czołg z przed 50 lat który ma 1200km, to że na papierze było coś napisane nie oznacza że było to wykonalne w stopniu umożliwajacym normalna ekspoatację (co u Niemców się notorycznie zdarzało(maus na papiarze był świetny podczas gdy w rzeczywstości to kupa złomu na gąsienicach))

1234następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.