kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1259 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Na tropie World of Tanks #64

kurkusmaximus
Napisany 17 Paź. 2013 - 20:47
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na-tropie-world-of-tanks-64/

Vulpix
Napisany 17 Paź. 2013 - 21:11
#2

użytkownicy
Nie mogę się już doczekać Brummbära :D
Skoro dodadzą SturmTigera jako normalny pojazd to bd kolejna linia niemiecka :D

Franio
Edytowany 17 Paź. 2013 - 22:08
#3

użytkownicy
Brummbar pewnie będzie bardzo podobny do Su-152 z haubicą ;p Potężny kaliber, reload z 15 sekund, beznadziejna penetracja na AP i celność około 0,5 jak nie mniej. Zostanie walenie z odłamków bez martwienia się o penetracje, czyli nawet fajnie :)

Nie wydaje mi się, by mieli robić trzecią linie TD. Jak już je dodadzą, to pewnie tylko jako alternatywę dla któregoś z już istniejących TD (bądź któregoś z 0.8.9) :)

PS. Widzę, że gimbusiarskie skróty, typu: "bd", "sb" czy "cb" opanowują internet... przykre :(
bez urazy ;p

Sasilton
Napisany 17 Paź. 2013 - 22:32
#4

użytkownicy
"Nie graj KW-5"
to niech oddadzą pieniądze jak wyskakuje z takimi głupimi odpowiedziami

kanti
Napisany 17 Paź. 2013 - 23:10
#5

użytkownicy
Jakie pytanie taka odpowiedz. Nic w nim nie zmieniali więc jak ci się nie podoba to nim nie graj nikt nie kazał ci go kupować

dzordzan
Napisany 18 Paź. 2013 - 00:11
#6

użytkownicy
Trzeba było być debilem żeby kupić KW-5, więc mają to na co zasłużyli :>

Pomijam tych co kupują takie czołgi dla kolekcji.

Lincz
Napisany 18 Paź. 2013 - 01:15
#7

użytkownicy
potrafilby ktos mi wytlumaczyc o co chodzi z Christie? wiem za na starych drzekach widnialy takie "czolgi", ale czym tak naprawde sa? nie sa ani td/ht/mt/lt/spg.



Scytian
Edytowany 18 Paź. 2013 - 08:43
#8

użytkownicy
@Lincz
W czołgach Christie można zdjąć gąsienice aby zwiększyć prędkość maksymalną (mogą się poruszać na gąsienicach i na kołach)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zawieszenie_Christiego

mickey93
Edytowany 18 Paź. 2013 - 10:16
#9

użytkownicy
radzieckie BT to kopia christiego więc zasadniczo czołgi christe to LT

Trzeba było być debilem żeby kupić KW-5, więc mają to na co zasłużyli :>

ten czołg wchodził w czasach lowe (0.6.4??) i wtedy nie miał sobie równych (poza lowe) ale od maja 2011 przybyło wysokich tierów z penetracją dziurawiącą KW a sam KW-5 został z działem które na V tirze miał KW(obecnie KW-2)

"WoT HD (ulepszona grafika) działa na nowej, ulepszonej przez WG wersji silnika BigWorld. Wg Storma z oryginalnego silnika nie zostanie prawie nic, wszystko zostanie napisane na nowo"

no i jest nadzieja że gra zacznie działać i wyglądać jak powina

general444
Napisany 18 Paź. 2013 - 11:18
#10

użytkownicy
Ludzie to kupuja te premium tanki zeby byc boosem w grze, tak jak z kv-5. Kiedys super, teraz tylko zalega w garazu bo jest za slaby. I chcecie jeszcze kase za niego. Nerfiony nie byl wiec wam sie nie nalezy za przeproszeniem.

Hetzer za słaby i źle zbalansowany? "Nie graj Hetzerem"
KW-5 za słaby? "Nie graj KW-5"

Proste i logiczne odpowiedzi. Jak sie czolg nie podoba to po co nim grac?

MaxDamage
Napisany 18 Paź. 2013 - 12:34
#11

użytkownicy
"wg Storma developerzy nigdy nie twierdzili, że nie będzie medów X tieru, to wymysł graczy" tak tak wymysł graczy, TDków i art też miało nie być... ;]

ElektrykPolska
Napisany 18 Paź. 2013 - 15:39
#12

użytkownicy
Źle sie gra premium czołgami? Nie kupuj premium czołgów. Proste jak sto metrów drutu w kapsie.

Druixo
Napisany 18 Paź. 2013 - 19:15
#13

użytkownicy
@dzordzan drogi kolego debilem możesz być Ty sam mam kv5 i 2.k bitew na nim i dobrze mi się tym czołgiem gra i przynajmniej wiem który czołg ma weakspoty To że ma 167 penetracji to nie znaczy że jest słaby i ma za to magiczne boki które połykają za zero, t34 lub lowe wezmą strzał w bok za dmg.

oRkA
Napisany 18 Paź. 2013 - 21:18
#14

użytkownicy
-Chciałbym bardzo aby pociski ważyłyby. Jeśli weźmiemy ich mniej na bitwę to czołg będzie lżejszy, a tym samym większa moc silnika będzie przekładała się na tonę.

- Zmiana niektórych ( a w zasadzie większości) zawieszeń powinna zmieniać parametry pancerze zgodnie z historycznymi, a nie zwiększać prędkość pojazdu. Totalna głupota.

mickey93
Napisany 18 Paź. 2013 - 22:51
#15

użytkownicy
@orka
nie wiem czy o to ci chodziło ale co ma zawieszenie do pancerza?

jeśli ci chodziło o kadłuby to spójrz na to z tej strony. cieńszy pancerz ma mniejszą masę a więc zwiększa się mobilność pokazdu

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.