kliknij aby powiększyć
2048x2048 : 669 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
poprzednia12
Na tropie World of Tanks #64

adamczik
Napisany 19 Paź. 2013 - 01:20
#16

użytkownicy
KV-5 to najlepszy czołg premium ósmego tieru. Mam na nim 500 bitek i miliony kredytów zarobione. W dawnych, dobrych czasach, wystarczyło schować baniak i byłeś całkowicie nieprzebijalny dla każdego do dziewiątego tieru. Dziś robią "klik"- gold ammo i możesz sobie kątować.

MIchal_PL96
Napisany 19 Paź. 2013 - 10:00
#17

użytkownicy
kv-5 nie da sie katowac...
po za tym nie trzeba gopd ammo, moj jgtiger 8, 8 dziurawi go gdzie chce co 4,5 sek

Franio
Napisany 19 Paź. 2013 - 11:03
#18

użytkownicy
"KV-5 to najlepszy czołg premium ósmego tieru."

hehe, może kiedyś. Teraz nawet jak siedzę w 6 tierze to na widok KV-5 gęba się sama uśmiecha, bo już wiadomo, że łatwy dmg nadjeżdża. W jego "baniak" można spokojnie celować nawet z odległości 600 metrów i do tego nawet 160 penetracji spokojnie wystarcza.

Sasilton
Napisany 19 Paź. 2013 - 15:26
#19

użytkownicy
Ja go przebijałem z działkiem 120 penetracji :)

MIchal_PL96
Napisany 20 Paź. 2013 - 08:32
#20

użytkownicy
pamietam jak jeszcze pz IV miala schmaltruma (nie wiem czy dobrze napisalem, kazdy wie o co chodzi) i zabralem kv-5 na westfield chyba z 800 hapsów :]

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.