kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 465 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Na tropie World of Tanks #29

kurkusmaximus
Napisany 29 Sty. 2013 - 15:44
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...--na-tropie-world-of-tanks-29/

MIchal_PL96
Napisany 29 Sty. 2013 - 16:13
#2

użytkownicy
"Jesteśmy zbyt głupi, by wiedzieć jak wyglądałby Maus gdyby spadł z mostu."
nie kapuje....

Dudi
Napisany 29 Sty. 2013 - 16:18
#3

użytkownicy
ciekawe kiedy dodadzą widok pierwszego gracza w trybie obserwatora i zrobią replay manager'a.

Maho_Nishizumi
Napisany 29 Sty. 2013 - 16:51
#4

redaktorzy
Michal, już Ci wyjaśniam. SerB odpowiadając na to pytanie miał na myśli ironicznie to, że WG nie wie jak wprowadzić opcję załamywania się mostów pod ciężarem takich pojazdów jak Maus.

Walka z nałogiem
Napisany 29 Sty. 2013 - 17:01
#5

redaktorzy
"Lowe nie będzie zastąpiony przez inny pojazd, oprócz tego gracze nie będą mogli sprzedawać pojazdów premium za złoto."

To czolgi premium mozna sprzedawac za zloto obecnie?

OlejhunterPL
Napisany 29 Sty. 2013 - 18:15
#6

użytkownicy
Chodzi o to że teraz nie można i nie będzie można sprzedawać premium tanków za złoto. Nie wiem, ja tam lubię swojego Lewka :)

NowyCel
Napisany 29 Sty. 2013 - 18:46
#7

użytkownicy
"To możliwe, że Sowiecki IS-2 zostanie przeniesiony na 8 tier."

Co to jest za czołg ?

Maho_Nishizumi
Napisany 29 Sty. 2013 - 18:56
#8

redaktorzy
Zwykły IS z ulepszoną wieżą i 122. IS-1 posiadał 85mm.

Sharik
Napisany 29 Sty. 2013 - 19:39
#9

użytkownicy
Dlaczego Sexton ma być w amerykańskim drzewku, skoro był produkowany dla Wielkiej Brytanii?

Faren
Napisany 29 Sty. 2013 - 20:32
#10

użytkownicy
@up bo Sexton jest zmodernizowaną wersją M3 Lee.

*Radzieckie i Amerykańskie drzewa mają wystarczająco dużo art do drugiej linii, ale SerB spytał "Czy na pewno chcecie jeszcze więcej arty?"

Równie dobrze mogą sobie darować wprowadzenie art do kolejnych drzewek, po co brytyjska arty, czy potrzeba więcej art? ;] Nawet gdyby tylko w jednym drzewku była artyleria, to i tak te 100 tys. (dane z sufitu) grałoby spg tier VIII, tyle że mieliby skromniejszy wybór pojazdów (teraz mają do wyboru 4).

enteriusz
Napisany 30 Sty. 2013 - 00:11
#11

użytkownicy
A ładnie to tak tłumaczyć bloga naszego południowego sąsiada i nie podawać źródła?
http://ftr-wot.blogspot.com
Toż to żywcem zerżnięty post:
http://ftr-wot.blogspot.com/2013/01/24122013.html
Nie widzę nic złego w tłumaczeniu i umieszczaniu tu tych wpisów, ale nie piszcie, że "zbieracie informacje", bo to kłamstwo i plagiat.

Jakubek125
Napisany 30 Sty. 2013 - 01:24
#12

użytkownicy
muszę sobie kupić IS'a-2 to ruski IS kurde zasiadam za sterami persa (super pershinga) i jodymy w bój kurw...

Walter_NovotnyPL
Napisany 30 Sty. 2013 - 07:31
#13

użytkownicy
@enteriusz zbierają informacje na stronach obcojęzycznych. Przecież nie można wymyślać słów gościa z WG. Na każdej stronie jest ten sam tekst tłumaczony. Jeśli się nie mylę to nasi spece tłumaczą z rosyjskiego.

enteriusz
Edytowany 30 Sty. 2013 - 08:24
#14

użytkownicy
@Walter_NovotnyPL Wejdź w drugi link, który podałem i czytaj - słowo w słowo to samo.
W dodatku sentencje "SerB jest Rosyjskim cywilem – nie przepada za Rosją, Białorusią czy Ukrainą (MN: To ważne dla Rosjan)", to chyba stworzył google translator, bo w oryginale brzmi ona "SerB is a Russian citizen - he doesn't have clear preference between Russia, Belarus and Ukraine, he might write a memory book when he retires".

Maho_Nishizumi
Edytowany 30 Sty. 2013 - 10:55
#15

redaktorzy
Ech, i czemu na Boga nie czytałeś tego o co prosiłem?
Ja nie tłumaczę SilentStalkera - to SilentStalker tłumaczy informacje zawarte tutaj:
http://world-of-kwg.livejournal.com/147171.html

I na całej tej stronie, więc proszę o niewmawianie mi żadnego plagiatu. Powstawanie tego tekstu wygląda mniej więcej tak:

Piszę do SilentStalkera, on daje mi linka do źródła swojego newsa - ja to tłumaczę z Rosyjskiego (stąd różnice, proszę pana w niektórych zdaniach jak teraz przytoczyłeś, jakbym miał dokładnie zacytować to zdanie wyszłoby to tak: SerB jest po prosty cywilem. Nie ma swoich prawdziwych preferencji pomiędzy RU, BR czy UKR. Sam twierdzi, że jeśli chodzi o historię nie jest historykiem, większość swoich wiadomości czerpie z książek, które czyta po pracy. Jak sam powiedział: Nie obchodzą go aktualne sprawy polityczne żadnego z tych państw. Więc na dobre, możemy przyczepić się SS. enteriusz, i miałbym do Ciebie wielką prośbę, zanim zaczniesz oskarżać mnie o plagiat to lepiej przeczytaj wszystkie komentarze pod ostatnimi newsami, bo tam też to wyjaśniałem. Ja i on tłumaczymy ten sam tekst - on na Angielski, ja na Polski, a wszystko z Rosyjskiego więc nic dziwnego, że dotyczą tych samych tematów, a wszystko bierzemy właśnie z
World of kwg - livejournal więc nie wiem o co te pretensje. (I tak źródło jest własne, bo rozmawiając z SS stwierdził on, że wystarczy, że będę dodawał jego komentarze do tekstów)


12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.