kliknij aby powiększyć
1024x640 : 127 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
poprzednia12
Na tropie World of Tanks #29

Tauchpanzer
Napisany 30 Sty. 2013 - 11:25
#16

użytkownicy
Nie rozumie po co cała kłótnia. Zamiast się cieszyć z tego że mamy ładnie na j.polski przetłumaczone z samego źródła, to kłócicie się o jakieś głupoty.

Walter_NovotnyPL
Napisany 30 Sty. 2013 - 11:59
#17

użytkownicy
Tak to jest z łowcami sensacji. Zamiast podziękować to jeszcze mają pretensje.

enteriusz
Edytowany 30 Sty. 2013 - 12:09
#18

użytkownicy
@Maho_Nishizumi Gdybyście od początku podali źródło, to nie byłoby tematu - to dobry obyczaj, wręcz wymagany. Jeśli umniejszyłem Twój wkład pracy, to bardzo Ciebie przepraszam. Po prostu nie cierpię lesserów, który podpisują się pod czyjąś ciężką pracą jako własną. Podałeś argumenty, które przekonały mnie, ze tu akurat wkład własny jest spory.

Maho_Nishizumi
Napisany 30 Sty. 2013 - 14:25
#19

redaktorzy
Dlatego od teraz będzie umieszczać źródło. Problem w tym, że mamy jedno miejsce na link, dlatego umieszać będę to z którego najwięcej skorzystano. Przy okazji - nowa część w Piątek.

HatefulEvil
Napisany 30 Sty. 2013 - 22:28
#20

użytkownicy
"Aktualnie nerfy arty mają dobre efekty, ale nie WG nie jest jeszcze pewne czy to koniec."

No taki, że mimo nie grałem głownei artylerią to odechciało mi się grać wcale ;)

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.