kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 680 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Aktualności
12następna
Wieża oscylacyjna na rosyjskim czołgu?

kurkusmaximus
Napisany 10 List. 2012 - 15:24
#1

administracja
Dyskusja dotyczy aktualności ze strony głównej wortalu.
Aby zobaczyć jej zawartość przejdź pod ten link: http://world-of-tanks.eu/aktua...cylacyjna-na-rosyjskim-czolgu/

Gryglus
Edytowany 10 List. 2012 - 16:28
#2

użytkownicy
Nie wygląda jakby miał gruby pancerz, a ta armata też na groźną nie wygląda. Pewnie będzie coś w stylu AMXów. Zaletą pewnie będzie prędkość. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny premium tank, bo jak już wejdą wszystkie planowane to trochę duuużo ich będzie -_-

EDIT:
W pełni zgadzam się z kolegą poniżej. ;)

jacek87003
Napisany 10 List. 2012 - 15:48
#3

użytkownicy
Jak dla mnie to skrzyżowanie AMX'a 12t i PzIV. Trochę dziwnie wygląda

Faren
Napisany 10 List. 2012 - 16:39
#4

użytkownicy
Ja bym powiedział, że to T71, ale w fazie testów dali mu czerwoną gwiazdę. M10 Panter miał nie mieć oznakowań, a jednak ma. Tutaj też pojawi się biała gwiazdka, ale po publikacji patcha 8.2.

A może dodają nowe emblematy?

yaroo_p
Napisany 10 List. 2012 - 17:01
#5

użytkownicy
E mi tam jakoś te wieże nie podchodzą.W ogóle cała ta francuska seria AMX szału nie robi.Skorupy i tyle jedyna zaleta to magazynek i szybkość.Mam nadzieje że jeśli wejdzie oscylacja do innych nacji to nie będą to skorupy z blachą 40mm.Jakoś nie potrafię tymi żabojadami skutecznie walczyć a np.Lorraine 40 na IX tierze to jakoś pomyłka.
Oczywiście to tylko moje odczucia więc nie wylewajcie na mnie wiadra pomyj ;)

Sharik
Napisany 10 List. 2012 - 18:16
#6

użytkownicy
Ktoś się bawi w photoshopie.

Mały Różowy Maus
Napisany 10 List. 2012 - 18:54
#7

użytkownicy
T71 miał mieć inny kadłub niż to co tu widać. Wieża jest bez wątpliwości amerykańska.

Z pewnością jest to dzieło WG, a nie coś photoshopowane. Podpytywałem Overlorda o ten czołg. Napisał, że go zna, ale nie ujawni na razie co to.

Istnieje podejrzenie, że WG robi sobie po prostu jaja. :)

Sharik
Edytowany 10 List. 2012 - 19:24
#8

użytkownicy
Działo wygląda na 75, gąski i ogólnie kadłub takie jak ma Pz IV. Bardzo możliwe, że robią sobie jaja tak jak na prima aprilis robili sobie jaja z Katiuszą. Więc albo robią sobie jaja, albo będzie to jakiś amerykański projekt na przerobionym albo zaadaptowanym podwoziu Pz IV, który ma udawać czołg radziecki, tak jak ta Pantera udająca Wolva.

dwoogy
Napisany 10 List. 2012 - 19:25
#9

użytkownicy
Trochę zalatuję Fake'm zwłaszcza ten karabin na wieży(wraz z przybudówką) mi nie pasuje...

kurkusmaximus
Napisany 10 List. 2012 - 19:28
#10

administracja
http://forum.worldoftanks.com/...american-tanks-info-with-pics/

Sharik
Napisany 10 List. 2012 - 19:33
#11

użytkownicy
Jeżeli wieże tych czołgów będą sensownie opancerzone, to chyba będę badał to drzewko :)

Mały Różowy Maus
Napisany 10 List. 2012 - 21:59
#12

użytkownicy
@kurkusmaximus

Ale w tych stronach z książek Hunnicatta nie ma tego czołgu :)

Hlodny
Napisany 11 List. 2012 - 00:04
#13

użytkownicy
Zawieszenie Panzer III góra AMX,a co do oznaczeń to on nie ma rosyjskich oznaczeń tylko sowieckie lub inaczej radzieckie rosyjskie oznaczenie to biały niedźwiedż

Mały Różowy Maus
Napisany 11 List. 2012 - 00:08
#14

użytkownicy
Góra nie ma nic wspólnego z AMX, poza tym, że to wieża oscylacyjna.

Sharik
Napisany 11 List. 2012 - 00:25
#15

użytkownicy
To prawda, między rosyjskim a radzieckim jest wielka różnica...

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.