kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 388 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
123następna
IS-8
Co o nim myślicie?

bombel32167
Napisany 01 Maj 2012 - 10:04
#1

użytkownicy
ostatnio pobrałem test serwer i pograłem sobie na IS-8 i muszę przyznać że zaskoczył mnie bardzo pozytywnie mobilność sprawia że czuje się jak w medzie działo jest niesamowicie celne i penetruje wszystko do czego strzelam (z zwykłych pocisków) oprócz T95 a pancerz potrafi wytrzymać ostrzał z dział 7tierowych (oprócz wieży ona potrafi zrykoszetować wszystko) co sprawia że jest on moim ulubionym czołgiem i chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze opinie o tym radzieckim cudzie techniki

czolgista pl
Napisany 04 Maj 2012 - 12:20
#2

użytkownicy
Ja niestety nie grałem tym czołgiem. Ale patrząc na jego statystyki i wygląd to musi być dobry czołg.

Vampir9610
Edytowany 04 Maj 2012 - 14:09
#3

użytkownicy
dla mnie to lżejsza wersja T-54 ale w prawdziwej walce to nie jest zbyt dobry. Jest jak IS-7- ciężki med tyle ze IS-7 ma lepszy pancerz.
A poza tym kilka bitew na swoich tierach nie czyni go dobrym czolgiem gdy np. jest w srodku listy. Rownie dobrze IS-8 moglby strzelać kamieniami

bombel32167
Napisany 05 Maj 2012 - 12:56
#4

użytkownicy
że co???
Vampir słyszałem już twoje wypowiedzi na temat tego czołgu i muszę powiedzieć że nie zgadzam się z tobą kompletnie
a tak w ogóle to czego ty chcesz od tego działa???

Vampir9610
Napisany 05 Maj 2012 - 13:52
#5

użytkownicy
jak zwykle sie czepiasz. On nie powinien być w HT jak juz to może być X tierem w medach

bombel32167
Napisany 05 Maj 2012 - 14:52
#6

użytkownicy
to od razu dajmy tam IS-3 bo istnieje na tej samej zasadzie tylko na niższym tierze hm?

Scytian
Napisany 05 Maj 2012 - 17:07
#7

użytkownicy
Tyle że ten czołg to zwykły papier. 175 penetracji wysatarcza bez problemu żeby go przebić w przód.

bombel32167
Napisany 05 Maj 2012 - 17:16
#8

użytkownicy
papierem bym go nie nazwał bo nawet na becie ładnie mi odbijał pociski a poza tym ma inne cechy które rekompensują ten przeciętny {a nie słaby) pancerz więc nie rozumiem tych negatywnych opinii IS-3 zbyt pancerny nie był a jakoś wszyscy go lubili

Scytian
Napisany 05 Maj 2012 - 17:54
#9

użytkownicy
tak IS-3 jest słabo opancerzony, ale ja go bardzo lubie, tak samo nie powiedziałem że IS-8 jest słaby tylko ma słaby pancerz - bez żadnego problemu przebijałem go na teście moim KW-3, a o innych statystykach nie mogę nic powiedzieć bo nie grałem IS-8.

bombel32167
Napisany 05 Maj 2012 - 19:32
#10

użytkownicy
więc skoro nie grałeś to nie osądzaj widocznie miałeś szczęście albo gold ammo bo uwierz mi ten czołg jest niesamowity i warto dodać że ma fartuchy na bokach więc zdarzają się tak zwane strzały za zero bo tam jest więcej niż 90mm pancerza

Scytian
Napisany 05 Maj 2012 - 20:01
#11

użytkownicy
Nie używam na teście gold ammo bo chcę sprawdzić czołg jak najlepiej, fart to nie mógł być bo wbijałem w niego z 80% strzałów w przód!

bombel32167
Napisany 05 Maj 2012 - 20:45
#12

użytkownicy
ja odniosłem zgoła inne wrażenie bo według mnie ten pancerz wytrzymuje całkiem sporo ale rewelacji nie ma więc nie będę kłamał że to maus co nie zmienia faktu że to zdecydowanie najlepszy czołg jakim grałem

Vampir9610
Edytowany 06 Maj 2012 - 16:01
#13

użytkownicy
Scytian bombel po prostu chyba sie zakochał w is8 bo go tak broni :D
a tak na marginesie zobaczymy co powiesz jak bedzie cie kazdy na IX i X tierach przebijal gdy ty bedziesz IS-8 + kazdy moze miec wlasne zdanie nt. czołgu

bombel32167
Edytowany 06 Maj 2012 - 16:48
#14

użytkownicy
więc skoro się w nim zakochałem to nie sądzisz że ten czołg ma coś w sobie?

a poza tym jego działo spokojnie łoi inne czołgi więc nie widzę problemu a i jeszcze jedno on broni się szybkością już nie jeden raz unikałem pocisków

losewos
Napisany 06 Maj 2012 - 18:53
#15

użytkownicy
A ja powiem tak: zależy kto prowadzi ten czołg jeżeli będziesz zwiększał pancerz[przez właściwe ustawianie się] lub będziesz wycofywał się w porę to dla ciebie ten pancerz może okazać się genialny.Tak samo działo nieważne że inni będą uważać że jest słabe skoro ty[jak je polubisz]będziesz siał nim zamęt na polu walki.Ja na przykład nigdy bym nie mógł z tą wielką haubicą jeździć KW po prostu nie mój typ.
Myślę że zrozumiesz.

123następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.