kliknij aby powiększyć
1280x720 : 135 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
poprzednia123
IS-8
Co o nim myślicie?

OlejhunterPL
Napisany 24 Sty. 2013 - 16:29
#31

użytkownicy
A ja się totalnie nie potrafię odnaleźć na IS-8. IS-3 grało mi się świetnie, ale ten IS-8 to masakra. Póki nie zdobyłem najlepszego działa to był koszmar. Nie można było przebić nic a celować tym w weakspoty to sobie można ale z 30m a nie 200. Na IS-3 to działo było świetne ale IS-8 spotyka już dziesiątki. Ogólnie czytam wasze rady i nie wiem jak wy to robicie bo mi tym czołgiem takie rzeczy jak przyjmowanie rykoszetów przez kątowanie nie wychodzi. Łyka wszystko. Mobilność niby dobra ale to nie jest mimo wszystko mobilnośc np. t-34-85 którym uwielbiam styl gry meda. Mam win ratio z 35% na tym czołgu. Porażka na maksa, nawet na M3Lee w becie tak nie stałem.

markopolo
Edytowany 12 Sty. 2014 - 22:18
#32

użytkownicy
Każdy czołg ma zalety i wady, każdy typ pojazdu wymaga wyjeżdżenia się w dany pojazd.Opanowanie skutecznej walki, wykorzystania jego zalet.Czyli spędzenia wielu godzin na walce (100/150 bitew)i wtedy wypowiadać się na temat zalet lub wada.Bo ma się wtedy pojęcie o danym czołgu.Załogi czołgów spędzają tysiące godzin ćwicząc na poligonie aby opanować pancerny pojazd i skuteczną walkę na polu bitwy.Ktoś co wydaje opinie że ten czy inny czołg jest do niczego to sam jest do bani.


Czołgista111
Napisany 18 Sty. 2014 - 15:19
#33

użytkownicy
dla mnie czołg jest rewelacyjny miałem na nim 400 bitew jak się umie nim grać to czołg jest op tym czołgiem gra się jak medem

poprzednia123

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.