kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1335 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
Strona główna  »   Forum  »  Pojazdy - ZSRR
IS-8
Co o nim myślicie?

bombel32167
Napisany 06 Maj 2012 - 20:17
#16

użytkownicy
Właśnie tak go odbieram i dla mnie to jest właśnie najlepszy czołg w tej grze

losewos
Napisany 06 Maj 2012 - 21:17
#17

użytkownicy
No i problem rozwiązany ty lubisz ten czołg a inni mają własnych ulubieńców. Może nawet znajdzie się fan pzkpfw 38NA [dobra wiem tym razem przesadziłem]

RENAULTMAGNUM96
Napisany 07 Maj 2012 - 18:04
#18

użytkownicy
gadanie każdy czołg oprócz mausa da sie przebic z przodu bez problemu :)

bombel32167
Napisany 10 Maj 2012 - 14:03
#19

użytkownicy
to się teraz zdziwisz bo na Is-8 zawsze przebijam jego front (co prawda wieży ale w każdym jej miejscu)

Sephior
Napisany 10 Maj 2012 - 23:59
#20

użytkownicy
@Reno Magnum
Trzymam kciuki za przebicie sie w T95 z przodu ^^...

bombel32167
Napisany 11 Maj 2012 - 16:35
#21

użytkownicy
no tu przyznam ci racje

Scytian
Napisany 11 Maj 2012 - 21:51
#22

użytkownicy
Jak wiesz gdzie strzelać to żaden problem.

jacekjaca20_pl
Napisany 12 Maj 2012 - 11:04
#23

użytkownicy
IS-8, to bardzo udany czołg 9 levelu. Wprawdzie grałem nim nie więcej niż 20 bitew, z których miałem dużo zabawy.
Tym czołgiem wg. mnie należy grać jak medem, jeśli ktoś ma zamiar nim kampić lub szarżować front-front na ciężkie czołgi to będzie bardzo zadziwiony, ponieważ is - 8 ma bardzo cienki pancerz. Nadrabia jednak szybkością i bardzo przyjemnym działkiem:)

Dziurawbucie
Edytowany 05 Czer. 2012 - 00:58
#24

użytkownicy
Grałem nim prawie 100 bitew.Działem z IS-3. Wbicie 59k expa bez premki trochę zajmuje czasu.:)Całkiem dobry HT~MED.Od kilku dni mam go już "elite".Z TOP działem,powiem tylko >Bardzo dobry czołg.Działo IS-3 nie jest takie złe,ale penetracja tego TOP wymiata.Na mapach gdzie teren jest pagórkowaty inne HT zostają w tyle.Dzięki tej mobilności IS-8 może szybko pojawić się tam gdzie przeciwnik spodziewa sie tylko medów.Mimo słabego pancerza chroniąc "brzuch"można całkiem fajnie namieszać w bitwie(wieża zaskakująco dinguje).
Jeśli gra się IS-8 z kimś "cykniętmy" w parze to można dużo namieszać.:)

Teraz mam już ponad 250 bitew.Czołg zajefajny.Dodatki> mokry magazyn,lornetka + (ja mam stabilizator)bo gram nim jak medem.MatchMaking dla IS-8 jest okrutny,albo top albo 5-6 pozycja.Jeśli TOP to albo bierzesz wszystko na klatę i żyjesz 2-3 min albo jesteś NOOBem,grasz IX tierem z "boku" i masz na koniec 6-7 fragów i ciszę na czacie (uwaga! cisza sie zaczyna po 2-3 fragu) Mokry jest potrzebny bo arta poluje.Odłamki potrafią z krytykować moduły i załogę.Jesli chodzi o umiejętności to mam dopiero naprawę u wszytstkich załogantów.Małą skrzynkę używam tylko jak ktoś mi "celnie" w działo.

Ps.Po strzale na otwartej przestrzeni obowiązkowo zygzakować i cofnąć się z 20m.Niby bezsensu,jednak warto zbierać rykoszety niż hity :)

Vampir9610
Napisany 05 Czer. 2012 - 19:33
#25

użytkownicy
http://imageshack.us/photo/my-images/861/pszd.png/

Helios25
Edytowany 05 Czer. 2012 - 20:30
#26

użytkownicy
Każdy czołg wymaga odmiennej taktyki.
Is-8 jak na czołg ciężki jest bardzo zwrotny i szybki. Co pozwala go wykorzystać do pojawiania się w miejscach, gdzie nikt się nie spodziewa HT. Jeśli chodzi o pancerz ,,Mysz" to na pewno nie jest, lecz mimo wszystko rykoszetów jest sporo (zależy od sytuacji i farta). Działo jest fajne, przebija prawie wszystko. (Prawie bo jak wspomnieliście nie przebije T-95, ale jego i tak rzadko co przebija z przodu.)
Podsumowując Is-8 w dobrych rękach może narobić zamieszania.
Wszystko zależy od inteligencji gracza i wyczucia czołgu.

marko
Napisany 14 Sty. 2013 - 22:47
#27

użytkownicy
Czytam i wychodzi na to że jeden lubi na tym a inny jeszcze na innym sobie pograć. Nie ma idealnych maszyn jak dobrze ci idzie to i słaby pancerz wystarczy.

WotXtier
Napisany 15 Sty. 2013 - 01:05
#28

użytkownicy
IS-8 i granie nim podchodzi pod granie medem.Szybki,dobre działo.Ale pancerz to zagadka.Tak samo słaby jak w IS-3.Front jest z łatwością przebijalny.Nie trzeba się specjalnie wysilać.Rykoszety są częstsze jeśli jest większa odległość.Z bliska koniecznie trzeba nauczyć się kątować.

Jednak jeśli idziecie drogę HT ruskich pierwszy raz to z całą stanowczością doradzam wam kierunek w IS-3,IS-8,IS-7.

Choć porównując oba IX tier IS-8 vs ST-1.To ST-1 nie ma stresu przy spotkaniu z IS-8.



marko
Napisany 23 Sty. 2013 - 17:24
#29

użytkownicy
jaki kierunek polecasz ?.

Walter_NovotnyPL
Napisany 23 Sty. 2013 - 17:29
#30

użytkownicy
ST-1 jest dużo mocniejszy od IS-8. Aby go przebić trzeba celować. Po nim jest IS-4 który też jest mocny. Jak chcesz być trzonem ataku to polecam drogę przez KW-4. Ze spotkań z ruskimi wnioskuję, że ta linia jest lepsza.


Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.