Prezent na Nowy Rok od WG!
Wargaming jak co roku tradycyjnie rzucił nam mały prezencik na Święta i Nowy Rok. Tym razem czołg II tieru, który trafi do waszego garażu to Pz. II Ausf. D. Wystarczy, że zalogujecie się do gry między 24 grudnia a 11 stycznia 2015 roku. :) W paczc...







