kliknij aby powiększyć
1920x1080 : 1806 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia12
Które drzewko wybrać ?
Usa TD

Lenin
Napisany 15 Maj 2012 - 11:55
#16

użytkownicy
Mój kolega na testach 7.3 tak dla żartu poszedł na rosyjskie dotarł do obiektu i dał mi nim zagrać , zagrałem nim parę meczy ale grało się niezbyt fajnie no nic czytając swój opis gry uznałem że to nie opis tylko poszczególne zachwiania więc opisze to inaczej .
(Można by uznać że bronie się przed pojazdami Rosjan ... bo tak jest:))
Jak walczę:
Jadę 50m za czołgami strzelam do tych pojazdów które mogę przebić.Ukrywanie się w krzakach nie jest dla mnie nowością.
Gdy losuje mnie na wysokie tiery ukrywam się jak mogę .Na mapach miejskich potrafię stopować 5 pojazdów na jednej ulicy prze długi czas to nie jest trudne gdy wie co się robi.
Najważniejszą moją cechą a może i wadą jest porywczość gdy znajdę samotnego czołga nie waham się tylko strzelam lub taranuje gdy podjedzie za blisko .

Scytian
Napisany 15 Maj 2012 - 13:27
#17

użytkownicy
Najbardziej to pasuje do rusków, ale jak aż tak bardzo ich nie chcesz to wykluczając ruskich najlepszym wyborem będą chyba USA TD z wieżą. A tak w ogóle to przez ten temat przypomniałem sobie że muszę hellcata kupić xD

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.