kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 590 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
Które drzewko wybrać ?
Usa TD

Lenin
Edytowany 14 Maj 2012 - 19:04
#1

użytkownicy
Siema.
Nie wiem które wybrać drzewo.
1.Zwykłem niszczyciele.
2.Z obrotową wieżą.
Grałem trochę oboma i muszę powiedzieć że lepiej mi się gra zwykłymi ale grałem tylko 4 tierem więc może później jest lepiej.

Berni90PL
Napisany 13 Maj 2012 - 23:50
#2

użytkownicy
To zależy od Twojego stylu gry. Jeżeli wolisz czekać na przeciwnika w spierać go z drugiej linii to standardowe. A jeżeli wolisz więcej akcji to z obrotową wieżą.

Ponadto zauważ że T28 i T95 nie osiągają zawrotnych prędkości więc nie nadają się do raszu tylko do kampienia.:P

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Maj 2012 - 07:03
#3

użytkownicy
Chyba że wybierzesz niemieckie niszczyciele. Skoro masz 4tier to szybko dojdziesz do tego samego. JagdPantera jest niezwykle mobilna i ma dobry rykoszetujący pancerz. Ferdynand tak jak i JagdTiger są szybsze od amerykańskich na tyle, że mogą dotrzymać kroku czołgom w czasie ataku.

Lenin
Edytowany 14 Maj 2012 - 18:53
#4

użytkownicy
Ja wolę mobilniejszy typ gry ponieważ zanim dojadę takim T95 to już jest połowa bitwy ale to nie znaczy że go nie kupię.
Gdy do tej pory dotrzymywałem kroku czołgom kończyłem marnie .
Chyba pójdę tak: M10-->M8-->T25-2-->T28Prototyp i potem się rozgałęzię.

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Maj 2012 - 07:11
#5

użytkownicy
Mówisz o amerykańskich niszczycielach. Nimi jadąc obok czołgów z ich brakiem pancerza szybko zginiesz.

Lukq
Napisany 14 Maj 2012 - 16:43
#6

użytkownicy
Chyba pójdę tak: M10-->M8-->T25-2-->T28Prototyp i potem się rozgałęzię. GOOD IDEA!

RL89
Napisany 14 Maj 2012 - 17:01
#7

użytkownicy
Radzę Ci iść w niemieckie TDki i dojść przynajmniej do Ferdka. W patchu 0.7.5 prawdopodobnie dodadzą drugą linię TD i dzięki Ferdkowi, będziesz mógł w szybki sposób zrobić dwa niszczyciele IX tieru, czyli Stug E-100 i JagdTiger.

RENAULTMAGNUM96
Napisany 14 Maj 2012 - 18:46
#8

użytkownicy
tak USA niszczyciele z obrotową wierzą są jak najbardziej dobre taki t30 ma fenomenalne działo t95 jest dobry niszczyciel do czekania natomiast niemieckich niszczycieli ci nie polecam a o ZSSR zapomnij.

Lenin
Edytowany 14 Maj 2012 - 18:56
#9

użytkownicy
Lukq to był sarkazm czy na serio ?

Walter_NovotnyPL
Edytowany 14 Maj 2012 - 18:54
#10

użytkownicy
Dlaczego nie polecasz niemieckich niszczycieli? Duża celność i szybkostrzelność.

Lenin
Edytowany 14 Maj 2012 - 18:59
#11

użytkownicy
Rozbiliście mnie na 2 połówki jedna drga do USA a druga do Niemiec.
Czekam na kolejnych "chirurgów".

3 osoby są za niszczycielami USA.
3 osoby są za niszczycielami Niemieckimi.

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Maj 2012 - 20:49
#12

użytkownicy
Powiedz jak sobie wyobrażasz niszczyciel czołgów. Jeśli chcesz taki który strzela raz a dobrze tak, że wyrywa flaki to bierz ruskie.

Lenin
Napisany 14 Maj 2012 - 21:14
#13

użytkownicy
Opisze swe gusta :
cechy pojazdu:
-Mobilny.
-Pancerz ponad przeciętny.
-Kamuflaż (nie tak ważny)
Cechy broni:
-Tak powyżej 122mm.
a-Celna.
b-Niszczycielska.
A teraz jak ja gram
Zazwyczaj działam na średnich i krótkich dystansach. Jak działo pozwala potrafię ustrzelić pojazd z 300m+.
Ogólnie w moich posunięciach jest logika.Gdy mogę spieram team w granicy rozsądku przecież T40 nie da rady KW-1.
Dążę do tego aby poznać możliwości mojego pojazdu a by go jak najefektywniej go wykorzystać.
Praktycznie od tygodnia zacząłem używać mózgu to znaczy przestałem używać schematu wypracowanego przez innych graczy to znaczy nie siedzę non-stop w krzakach nie Kampie w wyznaczonych punktach (sam wynajduje takie punkty niekiedy lepsze) gdy mój team ma syndrom leminga ukrywam się w najtrudniej dostępnym punkcie na mapie aby mnie nie ustrzelili bo napraw kosztuje (przedtem jechałem z nimi)
To taki krótki opis jak gram.
Przyjmuje wszelaką krytykę :)

p11k
Napisany 14 Maj 2012 - 21:35
#14

użytkownicy
Jak mobilność to rosyjskie. Obiekt będzie w sam raz na krótkie i średnie dystanse, a kamuflaż ma niezły, więc w krzakach też posiedzisz. No i pancerz też czasem odbije.

Walter_NovotnyPL
Napisany 14 Maj 2012 - 23:01
#15

użytkownicy
Z opisu wnika że 0biekt 704 jest stworzony dla ciebie.

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.