kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 772 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia12
Czołg do zarabiania kredytów.
Który czołg sprawuje najlepiej te funkcje ?

Berni90PL
Napisany 05 Maj 2012 - 12:08
#16

użytkownicy
@RL89
Spoko

A to jeszcze zapytam się czy może jest z nimi supertester i może nam powiedzieć coś o przyszłym czołgu premium Isie-6

RENAULTMAGNUM96
Napisany 07 Maj 2012 - 17:56
#17

użytkownicy
najlepszy czołg do zarabiania to tylko i wyłącznie KW mój rekord bez premium to 52 tys kredytów i 2207 dośw.Mam kw 867 bitew i nie wiem co wy widzicie np:PZIV to pada na 1 dobry strzal od kw z 107 mm max 2 m4 to juz nie mówie połowy nie uszkodzi jak ktoś umie grac to jescze zarobi kw-1s lub su-85

Scytian
Napisany 07 Maj 2012 - 18:56
#18

użytkownicy
Tyle że w walce 1v1 KW ze 107 na PZ IV z najlepszą 75 wygrywa PZ IV, a KW nie niszcząc ammo racka PZ IV nie zabija go 1 strzałem.

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Maj 2012 - 19:36
#19

użytkownicy
KW nie może równać się z PzIV. Jest zbyt wolny by brać udział w walkach z wyższymi tierami gdzie trzeba unikać trafień. W walce z PzIV też jest zbyt wolny i ociężały. Mówiąc o prędkości obrotu wieży jak i kadłuba można powiedzieć, że się nie obracają. Ja też ściągałem KW na dwa strzały.

Berni90PL
Napisany 07 Maj 2012 - 19:58
#20

użytkownicy
@Walter_NovotnyPL
Prawda jest taka jak ktoś umie grać Pz4 to zjedzie KW i na odwrót. A że Ty nie umiesz grac Pz4 to się nie wypowiadaj o jego możliwościach bojowych. Możesz wyrazić ewentualnie swoja opinie na jego temat.

losewos
Napisany 07 Maj 2012 - 20:39
#21

użytkownicy
A ja powiem tak:ani nie KW ani nie pzkpfw IV według mnie najlepszy M4 Sherman.Ktoś powie że słabiej zarabia to fakt ale według mnie przyjemność grania jest większa.KW mam od miesiąca a w ostatnią sobote kupując M4 poczułem że to jest to.M4 całkiem sobie radzi nawet nie będąc elite[mam najlepszy silnik,radio i gąski]Przykład? Na mapie śnieżnej wróg jak zwykle przyjechał chmarą kłopot w tym że nasze ht pojechały w zupełnie inną stronę.Początkowo pomagał mi pz4 ale uciekł widząc 10 czołgów wroga.Ja zniszczyłem stuga i t-34 a artyleria 2xKW
Wygraliśmy.Wynik 16k srebra i 1456 exp [x5]

Walter_NovotnyPL
Napisany 07 Maj 2012 - 22:31
#22

użytkownicy
Ale kto nie umie grać?

Kenpachi
Napisany 08 Maj 2012 - 10:17
#23

użytkownicy
Wszystkie 3 czołgi są dobre do zarabiania. Mi osobiście dobrze grało się każdym z nich. KW z trollem potrafi bardzo dużo zarobić, ale więcej wydaje na pociski w porównaniu do M4 który chyba zarabia troszkę mniej ale jest tańszy w eksploatacji. Wszystko zależy od tego kto jaki styl grania preferuje.
Ja kiedyś wolałem KW ze 107 ale ostatnio gram tylko z 152 i się przekonałem do tego działa. Dodam że też powoli zbliżam się do 1000 bitwy na KW :]

RENAULTMAGNUM96
Napisany 08 Maj 2012 - 21:45
#24

użytkownicy
głupie gadanie możemy 1 na 1 zapraszam ja KW-1 ty PZ IV

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.