kliknij aby powiększyć
1600x1000 : 289 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
12następna
Czołg do zarabiania kredytów.
Który czołg sprawuje najlepiej te funkcje ?

Lenin
Napisany 02 Maj 2012 - 16:34
#1

użytkownicy
Cześć
Ostatnio przeglądając fora zauważyłem parę dyskusji który czołg zarabia najwięcej ale , były one szczegółowe typu czołg A zarabia więcej niż czołg B ale czołg B jest tańszy w utrzymaniu.
Więc chciałbym się was spytać który czołg zarabia dobrze przy niskich kosztach utrzymania ?

Scytian
Napisany 02 Maj 2012 - 18:54
#2

użytkownicy
Sherman M4, PZIV , T-34, jeszcze KW.

Lenin
Napisany 02 Maj 2012 - 19:33
#3

użytkownicy
Kw ma być podzielone więc odpada.

Walter_NovotnyPL
Napisany 02 Maj 2012 - 19:47
#4

użytkownicy
Polecam PzIV po podziale KV, czołg PzIV będzie bezwarunkowo najlepszym pojazdem do zarabiania (na dzień dzisiejszy niektórzy sądzą że KV jest lepszy).

Lenin
Napisany 02 Maj 2012 - 21:43
#5

użytkownicy
No nic muszę się przełamać i wziąć Niemców ...
Jak widzę ich czołgistów to mnie raz zemdliło .

Walter_NovotnyPL
Napisany 02 Maj 2012 - 22:44
#6

użytkownicy
Ta to brudne obdarte prostackie bydło też ich nie lubię. Aj sorry myślałem o ruskich :P. To ja musiałem się przełamać i zbrukać garaż obecnością radzieckiego złomu aby dostać 2 sloty.

Scytian
Edytowany 03 Maj 2012 - 13:32
#7

użytkownicy
KW-1 po patchu jest też niezłym czołgiem(przynajmniej na teście): ma dobry MM, niezłe działo i nowa wieża potrafi zrykoszetować.

Lenin
Edytowany 04 Maj 2012 - 07:03
#8

użytkownicy

Niestety życie wymaga poświęceń ...
Podchodziłem do gry Loltraktorem 3 razy pograłem zagrałem parę bitew i nadal nie nawiedzę Niemców .
Ale Pz35 nawet się przyjemnie gra .
Może zmienię nastawienie do niemców .

Walter_NovotnyPL
Edytowany 03 Maj 2012 - 19:52
#9

użytkownicy
Ja reaktywowałem loltraktorka i niszczę nim płotki na potęgę. Mówisz, że Pz35 gra się przyjemnie? Rozkręcisz się to posprzedajesz wszystkie radzieckie i usańskie "cacka" i nakupisz tzw German Steel.

Lenin
Edytowany 04 Maj 2012 - 07:14
#10

użytkownicy
Pożyjemy zobaczymy :)
Na razie gra mi się przyjemnie ale głownie gram niszczycielami .
Niemieckie niszczy ciele co maja w sobie niezwykłego ?
Już mnie tak nie mdli :D
Pooglądam Jagtigerea i T95 zauważyłem że T95 ma o wiele większy pancerz niż Jagtiger ,
Jagtiger: 25/80/80
T95: 305/152/51 przód/boki/tył
Ale T95 nie zawsze dojeżdża do akcji :D .
Który byłby lepszy ?

Walter_NovotnyPL
Napisany 04 Maj 2012 - 08:40
#11

użytkownicy
Niemieckie TD to snajperzy. Trafiają zawsze niezależnie od odległości od celu. Mają też bardzo wysoką szybkostrzelność.

losewos
Napisany 04 Maj 2012 - 09:34
#12

użytkownicy
Za to amerykańce maja całkiem spory przedni pancerz oraz dużo amunicji

RL89
Edytowany 04 Maj 2012 - 10:47
#13

użytkownicy
Prawda jest taka, że wszystkie pojazdy III Rzeszy to snajperzy. Taki balans. Ruscy mają dobry pancerz i zadają ogromne obrażenia, Niemcy mają świetną celność i duży dmg. Amerykańce średni we wszystkim, a francuziki szybkostrzelne i mobilne.

Najlepszym czołgiem do zarabiania jest PzIV. Jednakże jeśli walczy z max 7 tierami. KW jest w lepszej sytuacji, bo może coś zdziałać z wyższymi tierami i przez to uważany jest za najlepszy czołg do zarabiania.
Oczywiście nie wspominając czołgów premium, które są stworzone do zarabiania.

Jeśli interesuje Cię, który czołg premium jest dobry, to napisze coś z własnego doświadczenia:

M22 Locust - lekki amerykański czołg III tieru, który rozwija prędkość do 60 km\h, lecz nie jest zwrotny. Przy skrętach zwalnia do 26.
Wysoko go wrzuca, więc mało z niego pożytku, bo ciężko spotować bez możliwości manewru.

B2 - niemiecki ciężki czołg IV tieru (zastąpiony obecnie przez francuski B1). Idealny niskotierowy czołg premium. Przydziela go maksymalnie do swojego tieru (2-4). Ciężko go przebić (można frontalnie zaatakować i mało kto jest wstanie go powstrzymać), lecz ma problem z przebiciem ciężkich czołgów IV tieru.

T-25 - niemiecki czołg średni V tieru. Gra się nim tak samo jak PzIV, lecz przydział tierowy jest straszny. Najczęściej walczy się z 7 i 8 tierami. Uważam go za słabszą i wcale nie lepiej zarabiającą wersję PzIV.

KW-5 - sowiecki czołg ciężki VIII tieru. Jego główną zaletą jest częsty przydział do niskotierowych bitew. Dzięki temu nie straszny jest mu jego ogromny weak-point z przodu. Dobrze opancerzony, posiada całkiem mocne działo. To czołg na pierwszą, bądź drugą linię ataku. Nie należy nim campić w bazie! Dzięki niskiemu przydziałowi, nie ginie tak szybko, dzięki czemu dobrze zarabia.

Lowe - niemiecki czołg ciężki VIII tieru. Jego mocne i celne działo, rekompensuje słaby pancerz. Potrafi zaskoczyć częstym dingiem. Przydziela gorzej niż KW-5, ponieważ częściej bijemy się z IX i X tierami, niż jego sowiecki odpowiednik.
Jest bardzo powolny, jednak nie jest on stworzony do ataku w pierwszej linii, więc można mu to wybaczyć.
Wspiera ataki. Wychylasz się zza osłony, oddajesz strzał i się chowasz. To jego najlepszy sposób użycia. Świetnie zarabia. Z kontem premium nie jest problemem zarobienie 100 000 kredytów w bitwie. A zarobek 70 000 to norma.

Berni90PL
Edytowany 04 Maj 2012 - 18:57
#14

użytkownicy
Jeśli chodzi o Niemców to to rzeczywiście snajperzy jednak droga do Pz4 jest na początku przyjemna Pz35t i Pz38t to fajne czołgi i na swoich tierach bardzo groźne, jednak Pz38Na to tragedia. Nie dość że nie jest zwrotny to też szybkością nie grzeszy a często rzuca co jako spotera do 8 tierów. Moja rada zbieraj wolne doświadczenie by go przebadać. A sam Pz4 po wymaksowany to bardzo fajny czołg a po aktualizacji będzie miał największą penetracje z piątek (przynajmniej w czołgach nie porównywałem go z niszczarkami)

@RL89

Zapominałeś jeszcze o nowym czołgu premium T34.
Najpotężniejsze działo z penetracją ok 220mm, jest bardzo groźny szczególnie jak schowa podwozie. A zarobki są porównywalne z lwem. Co prawda wadami są szybkostrzelność i czas celowania.

RL89
Napisany 04 Maj 2012 - 20:06
#15

użytkownicy
@Berni90PL

Nie wspominałem o T34, bo nie miałem okazji nim jeździć (nawet na testach), więc nie będę się wypowiadał na jego temat :)

12następna

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.