kliknij aby powiększyć
1680x1050 : 1275 KB
worldoftanks
Nasze forum World of Tanks

Ta strona używa Cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

world-of-tanks.eu
poprzednia12
Eff w grze , czy dla wielu graczy jest to ważne

Franio
Napisany 04 Kwie. 2013 - 22:39
#16

użytkownicy
@gro417
Pisałem wcześniej... Ile razy możesz trafić drużynę "pełną noobów"? Na 8000 bitew może Ci się trafić "noob team" 800 albo 600 razy, ale jak masz noobów w każdej bitwie, to raczej przyczyny szukaj w sobie, nie w innych.
Jak masz problemy z komputerem i nie możesz normalnie grać, to po co cały czas wchodzisz do bitwy??

gro417
Edytowany 05 Kwie. 2013 - 14:49
#17

użytkownicy
Bo lubię tą grę i chce sobie w spokoju pograć . A nowego kompa sobie nie kupie , bo nie mogę.

Assire
Napisany 05 Kwie. 2013 - 21:37
#18

użytkownicy
@gro417, to nie kupuj całego kompa a daj 100 zł na kartę graficzną i graj w 50 fpsach. I więcej radości będziesz miał i skilla

pold77
Edytowany 06 Kwie. 2013 - 09:12
#19

użytkownicy
@gro417, nie potrzebujesz ani nowego komputera ani stówy na kartę tylko tego http://forum.worldoftanks.eu/i...-ahumex-bez-reklam-i-czekania/
nie wiem jaką masz kartę ale u mnie na 6-8 letniej nvidii 8600gt w ogóle nie dało się grać. Jak była jedna lub dwie klatki na sekundę to absolutny max :D Nie wiem czy windows 8 miał coś z tym wspólnego, ale po instalacji tych tekstur, dokładnie to chyba 25% gra jest całkowicie płynna, jest coś koło 20-30 klatek raz na pare minut zdarzy się jakaś przycinka ale na sekundę nie dłużej. Zainstaluj i zobaczysz. Jeśli już teraz możesz grać, bo ja w ogóle nie mogłem :) to z pewnością te tekstury ci pomogą.

Franio
Napisany 06 Kwie. 2013 - 22:10
#20

użytkownicy
@gro417
To rozumiem, WoT strasznie uzależnia, ale z drugiej strony, jaką przyjemność może dawać gra, kiedy nie da się w nią normalnie grać?

Dziurawbucie
Napisany 08 Kwie. 2013 - 13:22
#21

użytkownicy
@gro417

Szczerze podziwiam,za grę na kilku klatkach.
Jeśli dobrze pamiętam w 8.2.Wprowadzono "ulepszoną grafikę",która miała wpłynąć na wydajność gry,ilość wyświetlanych klatek spadła mi średnio o 20-25 (czyli wpłynęła :P))Zostało jeszcze 60-70 na max detalach to jeszcze jakoś dobrze wygląda.Lubię eksplozje,dym,krzaki,trawę(czasami to przeszkadza w trybie snajperskim).Muszę poczekać,aż dym po wystrzale się rozejdzie,lub pył opadnie po zatrzymaniu na pustynnej mapie.Jednak tworzy to klimat gry i namiastkę realizmu bitwy czołgów.
Jednak od samych fajerwerków wizualnych.Ważniejszy jest net a raczej czas pingu.Opóźnienie do 100 milisekund daje komfort gry(przy 200 ms odpada snajpienie na 600 metrów.

Ps.Grałem kilka dni temu na kompie kolegi.Jego wgrane tekstury,wydajniejszy kom niż mój,szybszy net(ping 30ms).
Wyłączone fajerwerki wszystkie...ale gra wygląda jak mod WOT do minecrafta.Nie chciało mi się nawet grać :).Aha on ma EF lepsze niż ja :).COś za coś...

poprzednia12

Zabrania się kopiowania, zmieniania i rozpowszechniania zawartości wortalu bez uprzednio otrzymanej zgody od redakcji.